Reklama

Češky jsou neskutečně namyšlený ženský.....

jája (Pá, 10. 2. 2006 - 13:02)

No resi se tu a promichavaji hned tri temata:-) Chovani lidi v CR obecne,chovani Cesek obecne a chovani Cesek pri seznamovani:-)To jak se lidi tady chovaji,tak neni dano geneticky,ale nasi historii.Za komancu byl nucenej kazdej se pretvarovat a byt na tom stejne jkao ten druhej.Takze ted si to chce vynahradit a byt lepsi.No on tento trend byt in a cool a odlisnej od ostatnich je trend ze zapadu,kterej se ted u nas cimdal vic vzmaha.Nemyslim si ale ze 90% Cesek se chce stat damou ze zapadu.Navic by me celkem zajimalo jak tento prototyp vypada.Mozna jsou akorat tyhle holky vic videt:-)jeslti se to teda soudi podle obleceni:-)No a s tim seznamovanim je to kus od kusu,zalezi na miste a situaci,takze po par zkusenostech se rozhodne neda generalizovat.A pokud oslovujes peknou slusnou holku,tak je urcite vic ve strehu, protoze se urcite setkala s neodbytnejma typkama:-)No a taky Cesky nebyly vychovavany v tak hluboke ucte k muzum,takze si vic dovoli:-)

bob (Pá, 10. 2. 2006 - 12:02)

Mne spis prijdou na prachy...,ale to je asi i ve svete.

Marťan (Pá, 10. 2. 2006 - 10:02)

Tak a je to tady,objevil se Zkopaný,ty tři mrchy se pustili do sebe a Dave máš po anketě.Takové téma Velký pytlík malé kuličky nebo Cestujete rádi vlakem má vyšší úroveň.

Pif (Pá, 10. 2. 2006 - 08:02)

Charlie, pod tvé slova se rád podepíšu i pětkrát. A doplním, že ty naše holky tu svou zakompexovanost a nejistotu schovávají právě za aroganci a hraní si na dámu západního stylu. Někdo tomu říká i namyšlenost. Téměř 90% z nich si myslí, že štěstí je čeká jenom v zahraničí, ať už to je třeba s chromým kozlem, cizí je vždy lepší. Toť jejich slepičí logika. Ubohé.Ale že sem patří i nekteří muži dokládá právě Dave.

Zkopaný (Pá, 10. 2. 2006 - 05:02)

Pred cca tremi a 1/2 roky me neznami telepati zacali pronasledovat a kopat do mne proudem ve snaze dohnat me k infarktu a celkovemu vysílení telesné schranky. Zásah do srdecni krajiny se jim jiz podaril nadvakráte-skoro primo druhá chlopen- a prozil jsem mnoho dnu v oddeleni intenzivni pece ale diky dohledu zrzavych sester zdravotnich s velkymi knofliky k paralyzaci nedoslo.(Za coz jim DEKUJI!!!) Chirurgove me moc neporezali v oblasti za levym uchem o rozloze 18.7 cm2 a pisi z instituce kde neni hácku a cárek na klávesnici, snad pochopite. Zastancu mam hodne coz mi dodava silu v letu i kdyz me ruzne servery neustale odpojuji. Sousedé z Karafiatovy ulice v okruzich Komenského 9 a Kosmonautu 29 me stále udávají ale jiz nadarmo!! nebot jsem se zbavil zvonku, prokopnute schranky i bytu se zbytecnym balkonem a diky vlivnym známostem z ministerstva (4. patro) jsem se prevedl do mesta Prahy v casti 8 rozlehlá oblast Bohnice panelove sidliste s luxusnimy byty kde na me nemohou!!! Jiz neomdlevám, ale zbavily me chaty na Morave, kterou znicili castym vykrádánim a ke konci pak i konskym hnojem, ktery ani nebyl reden v pomeru 1:9 jak je uvedeno v navodu. Ze by nemeli prostredky redici bezne k dostani jako v Rakousku odmitám verit. Vietnamskocinske restaurace v Praze jsou v kvalite dobre avsak casto mi podstrkuji zvlaste krehke hulky lámajici se a do nudli schválne zapletaji chobotnicky navzdory mym castym stiznostem. Posledne mnou privolana policie zase stala na jejich strane a chtela mne odvleci ale pak videla ty chobotnicky (v restauraci na rohu ne v te v pasazi s oranzovymi okny s drakem a mecem) a byl jsem propusten i kdyz krvaceni z rany neustalo a ztratil jsem (nebo mi nekdo ukradl!) levy sandal. Omluvily se a dostal jsem poukazku do obchodniho domu vice v centru, ale hnojivo doslo a prinutily me zakoupit zmrzlinove lzicky navzdory protestum na ministerstvo (4. patro)! Nejsou to dobré sluzby ale metro jezdi sem tam a nechteji, abych se ohrival na kolejich i kdyz k tomu mam povoleni. Teplousu je tu hodne ale uz se mi neposmivaji jen me nekolikrát napadli neznámi chlapci v cernych bundach a holohlavi a zkopali me. Mysleli si , ze vyhrali, ale hlasy neprestaly a cukani v oku uz neni, jen v levem koutku ust, takze stíznosti nebylo treba i kdyz postrádam pytlík se salatem. Novy byt je mirumilovny a prosluneny ze zapadu, ale uniku neni ani tady ve tretim patre! Neznámí telepaté mi zlikvidovali mlynek na kavu(starozitny) a neustale kopou do me kocky, ktera uz davno ma podkozni nádorky a ted casto vyplivuje plice! Byty jsou ale lepsi a olovenou mrizi jsem znemoznil pristup skodne k siti, mimo nejmensich mravencu. Praha mi dela dobre vyjma dlouhe fronty v samoobsluze na kosík 29.8.2004 ktery nevrátil zlatou minci, ohodnocenou na 256 Kc . Take nemám rad kopulujici krysy v regalech, kdyz sahám pro okurky i kdyz maji benatské masky a vesele tancují a pritom jsem znepokojen, ze krysar neni v dohledu. Moje sestra uz je v porádku, udelali pitvu, coz netrvalo dlouho a hned jsme sli jen mela sipku v oku to ale nepálilo jako napr. pepr. Casto si kupuji sardinky Saira kvuli horciku misto tablet a spim pod stolem, jen se preventivne polevám nekolikrát za noc olivovym olejem EXTRA VIRGIN proti utoku chobotnicek z orientalnich polévek. Je mi dobre i kdyz se mi nelibi koleje na Vaclavskem námesti od Muzea kde je velryba smerem dolu ale casto je lestim a ted oslnuji zahranicní turisty, na coz jsou stíznosti ale budu se bránit! P. S.: Prosím všechny, kterí se mnou Zkopaným sympatizují, aby tuto zprávu šírily sítí!!

rara (Pá, 10. 2. 2006 - 04:02)

nakej zaradon mi muze bejt ukradenej a tobe taky. neposer se z toho s kolika lidma se ostatni lidi vychrapali tebe stejne nikdo nechce

darina (Pá, 10. 2. 2006 - 02:02)

Raro kdybys radši napsala kdy ti poprvé protáhli ďouru.V rubrice " Kolik sexuálních partnerů jsem měla nadáváš Zaradonovi ale k tématu se nevyjadřuješ.

Marťan (Pá, 10. 2. 2006 - 02:02)

To tu bude kabaret,když se tady objevily tyto tři dámy!Nebo se mýlím?DAVE s tím posluhováním si to trochu přepískl.Já si taky uvařím a dobře,přeperu si ponožky i prádlo,protože když se dostanou do velkého prádla tak je najdu za měsíc,umyju nádobí,vytřu schody,nerad žehlím ale synáček,který je ta mladá generace tohle nedělá.To je pro něho fuj.Moc paušalizuješ,prober se.

Dave (Pá, 10. 2. 2006 - 02:02)

:-) Koukám že to bude brzo o akciích.Asi sem se zmýlil. Je to tady docela prdel :-)..

rara (Pá, 10. 2. 2006 - 02:02)

no to se teda VOPRAVDU vozvala ta prava koza! zapadni a bez trejdovat akcie ty burzovni maklerko.

darina (Pá, 10. 2. 2006 - 02:02)

Raro zalez,ty jak někam vlezeš tak je to jak slon v porcelánu.

rara (Pá, 10. 2. 2006 - 01:02)

a jeje manchesterka ceska devka z nocniho klubu v anglii kde to dela tlustejm arabakum se zase vozvala.zavri zobak ty kozo ze se do LA stahujou vsichni blbi z celyho sveta jak zensky tak chlapi co si mysli se sou herci a modelky je snad jasny a srovnavat tuhle sortu s normalnima lidma muze jen pritroubla nana tvyho razeni.

Dave (Pá, 10. 2. 2006 - 01:02)

P.S. Mám ho kam strčit a není to do úlu :-) Ale i kdybych neměl tak to snad na věci nic nemění. Ale ty máš asi taky potřebu ponižovat co. Proto se snažíš trefit se do slabý stránky člověka..Vedle holka, vedle...:-*

Manchester (Pá, 10. 2. 2006 - 01:02)

Mě přijde že právě češky jsou ještě jako jedni z mála přirozený. Jeďte se podívat do Californie, byť je to mekka filmu je to jedna umělotina vedle druhý a na plastiku choděj v polední přestávce. Tedy ne že by tu plastiky nebyly in,ale přeci jen ještě ten skalpel neberou češky tak vážně. Furt tady totiž převažuje ten zdravej názor "i když nejsi dokonalá,tak já tě mám rád a tvé nedostatky mi připadají sexy". Přišla tu řeč na prostituci,ale ta ať je v zemi legální či ne tak je všude a všude jsou kurvy.Dost Američanek je tlustejch,Angličanky jsou uřvaný, v Amsterodamu samá děvka, češky prej nejsou přirozený, každej národ má svůj babinec kterej má své pro a proti. Ale tvrdit že jsou češky namyšlený je dost megalomanskej názor a pramení z toho že dotyčný muž evidentně ještě nenalezl tu pravou nebo má s češkama špatné zkušenosti. Jenže ty může mít se třema maximálně s pěti, ale pochybuji že ošoustal a poznal každou češku. Tam kde žiješ dřív nebo pozdějš najdeš spřízněnou duši ať máš o tamních lidech jakýkoli názor. Jestli pane Casanova myslíš že ne tak bych doporučovala sbalit si švestky a táhnout.

Dave (Pá, 10. 2. 2006 - 01:02)

Lucie LucieII, tohle je zase jedna odpověd úplně mimo mísu. Já sem napsal že to byla moje bývalá přítelkyně. Vtah s ní byl celkem normální akorát že takhle nadálku to je to k ničemu a mě se tam nepodařilo najít práci :-(. Vtah nebyl nijak odlišnej nebo lepší. Já sem spíš mluvil o seznamování. Tady sem měl prostě asi větší smůlu na arogantní jenání a chutí někoho ponížit. Tam ani zdaleka tolik ne. A mě jenom zajímá proč. No a proč bych teda nebalil holky tady? Já sem jenom chtěl znát důvod proč jsou lidé ve střední Evropě daleko víc nasranější než třeba tam nebo v austrálii. Tam se lidé také tváří stejně jako tady. Není pravda že tam choděj s hubou od ucha k uchu. To sou leda reklamní triky nějakejch cestovních kanceláří. Lidě tam maj úplně stejný problémy jako tady. Mě jenom zájímá proč jsou tam tak nějak k sobě zdvořilejší...Toť vše...

Lucie II (Pá, 10. 2. 2006 - 01:02)

Každý máme životní zkušenosti,nějaký názor ale nestrkej všechny do jedné krabičky.Asi ho nemáš kam strčit,tak se vybíjíš zde na Doktorce.Už to svědčí o tom na jaké úrovni jsi.Poslední dobou se zde objevují čím dál hloupější témata a toto je jedním z nich.čau a mějse,přeji lepší časy.

Lucie II (Pá, 10. 2. 2006 - 01:02)

On si Dave myslí že když si strčil ptáčka do Thajky,tak že si tady sedneme na zadek.V jeho 30 letech by měl vědět že 1 asiatka není celá Asie.I kdyby jich měl půl Thajska,tak Asie začíná v Turecku a tam se na tebe nebudou usmívat hošánku,tam by ti uřízli pinďoura.A to jsou ještě hodný asiati,co takový Pakistán atd.Když si tak z té Thajky nadšený,proč ji nepřivezeš a proč balíš holky v Čechách?Protože kdybys byl trochu slušný,tak ti budou holky zobat z ruky

Dave (Pá, 10. 2. 2006 - 00:02)

Lulu na mě se Thajky pořád neculili a ty co se culili byly prostitutky a o ty já nemám zájem. A vůbec sem nebyl za hvězdu. Jak si na to přišla? Moje známý co mám v Bangkoku taky nejsou žádný chudinky a nikdy sem od nich neslyšel že chtěj pryč. A o cizince maj takovej zájem jakej ty popisuješ snad jenom chudý holky a prostitutky. A většina se jich nechce vdát do ciziny. Normální Thajka dá zase přednost zase jenom Thajcovi před bělochem protože si pochopitelně víc rozuměj. To co popisuješ je scéna okolo sexuálního turismu a turistickejch oblastí. Když zabrousíš dál tak tam z bělochů zrovna moc odvázaný nejsou...... Takový ty zprávy co popisujou že Thaky sou lehký holky většinou šířej lidi co tam jezděj za sexem. A takový většinou přijdou do styku jenom s prostitutkama a holkama co se otamtud chtěj dostat. Kdyby se tam chtěl takovej člověk seznámit s normální holkou tak ta se na něj z 99,9% vykašle.

ano (Pá, 10. 2. 2006 - 00:02)

pro lulu, Kdo je nad 40 let je slizák? no to je mi líto tvojeho táty-pochybuju ,že mu je třicet.A češky namyšlený nejsou-asi jako všude,některá je,některá není.

lulu (Čt, 9. 2. 2006 - 23:02)

No ja studuju v cizine a mam opradu dobrou kamaradku thajku a z vypraveni vim ze tam skoro vsechny holky sni o tom vdat se do ciziny.Vetsina lidi tam opravdu zije v dost spatnych podminkach, zdravotni pojisteni je pro normalni lidi nemyslitelnym luxusem natoz nejaky duchod apod.Rodina je jedinou jistotou.Takze takovy Evropan, natoz mlady a vcelku pohledny je jako vyhra v loterii (vetsina je sexualnich turistu co vic jak o jedno cislo nestoji nebo slizouni od 40 vys kteri doma nemaj sanci normalni zenskou sbalit). To je jako kdyby do Cech prijel exoticky fesak ve ferarri, i kdyz to nebude vas typ, nebo ho i z jinyho duvodu odmitnete, tak to udelate jinak nez u nejakyho obycejnyho mistniho manika. Holt exotika tahne, a vidina lepsiho zivota kdekoliv v Evrope je silna motivace pro holky na celym svete. A holt v ty Asii jsou na tom v prumeru jeste o dost hur nez my nebo si to aspon mysli, takze je Dave za hvezdu a holky se na nej culi na kazdym kroku.Zvlastni ze se nezminuje jestli i chlapi se tam na nej tak pratelsky usmivali na kazdym kroku a byli tak uzasni:-)At se kdyz je tak zcestovaly podiva taky do zapadni Evropy, tam zije plno Asiatu (a zajimavy ze prevazne zenskych) a nejsou zdaleka tak mili a usmevavi na kazdeho jako ti co jeste cekaji na svoje stesti doma.Ono pro zacatek staci projit se parkrat vietnamskou trznici a clovek nestaci zirat s jakou vulgaritou a hrubosti se setkate u tech milouckych asiatu kdyz jim neco nejde pod nos. Takze bych rekla nedat na prvni dojem a negeneralizovat.Ona za tim milouckym asijskym usmevem muze byt klidne pekne vypocitava mrcha stejne jako za naprdnutou cechajdou jinak prima holka co proste ten den vstala levou nohou.

Reklama

Přidat komentář