Reklama

Češky jsou neskutečně namyšlený ženský.....

Lada (Út, 30. 5. 2006 - 18:05)

No, myslim, ze uroven ceskych muzu presne odpovida urovni ceskych zen. Napovidaji to i ty prispevky tady.

patty (Út, 30. 5. 2006 - 16:05)

ty bejt cestovateli poslední chlap na světě, tak si jí radši nechám zašít.

xxcd (Út, 30. 5. 2006 - 16:05)

Myslím si, že Cestovatel má relativně pravdu ... Ale netýká se to samozřejmě všech dívek ... Je ale pravda, že myšlení mnoha dívek takto funguje ... Je pro ně podstatné, jak se na jejich přítele bude dívat okolí atd. atd., než to, jestli budou šťastné ... Já věřím, že tyto dívky jsou šťastné, ale úplně jinak ...

Dan (Út, 30. 5. 2006 - 16:05)

Cestovateli , žádná tě nechce , natož aby ti dělala doma služku ,viď? Ani se jim nedivím, jako Brad Pitt určitě nevypadáš a podle příspěvku budeš neúspěšnej a zamindrákovanej chlap.

Cestovatel (Út, 30. 5. 2006 - 16:05)

České ženy jsou největší slepice na světě. Každá by chtěla chlapa, který vypadá jako Brad Pitt, bude ji zasypávat penězi, dopřávat ji dovolenou třikrát do roka. Sama taková slepice většinou ale neumí ani uvařit, vyprat, uklidit, v posteli taky nic moc. Hlavně že mjí české slepice takové nároky!!!

bára (Po, 29. 5. 2006 - 20:05)

myslím si, že to není národnosti, všude se najdou příjemní a sympatiční lidé jako i namyšlení pitomci, nezáleží ani tak na tom, jak kdo vypadá, ale spíš jak se kdo cítí a hlavní je,aby se cítil dobře a byl sám se sebou spokojený

Návštěvník (Po, 29. 5. 2006 - 19:05)

Tak myslim, ze s D asi souhlasim, protoze jsem 4. rokem v cizine....a priznavam, byla jsem "namyslena holka", cizina me ale vylecila, tolik holek je tu, ze konkurence je tvrda, nejdrive mi velmi kleslo sebevedomi, ale zase se mi libilo, ze se muzu oblikat jak chci a vsem je to jedno (to v Cechach pokud nekam jdu, nemam sukni, nikdo na me ani nekoukne,a ja tak zboznuji jen dziny..), tak jsem si uvedomila, ze to neni jen o vzhledu ale spise o celkovem dojmu...ale i ve svete jsou chlapi, kteri proste kdyz vidi zenskou sukni, je jim jedno, jak holka vypada a muzou se zblaznit, to se mi obcas fakt hnusi.
Tady jsem si konecne nechala moje prirozene vlasy, a citim se v tom velmi velmi dobre, hlavni je ze nejsem sama, jen tak mimochodem jsem ve Francii, mam pocit, ze mi tahle zeme opravdu vyhovuje, az na tu praci....
A

Návštěvník (Čt, 25. 5. 2006 - 00:05)

a já si zase myslím, že ty jsi neskutečně zamindrákovaný.... skoro to vypadá, žes vyjel po nějaké pěkné Češce a ta ti dala košem:-)

Luca (Út, 23. 5. 2006 - 11:05)

Dave jsem Ceska, zenska ale protoze muzu porovnavat chovani (nejen zen) lidi v CR a venku....musim s tebou v mnoha vecech souhlasit..jojo

Luca (Út, 23. 5. 2006 - 11:05)

pravda pravda pravda...

m (Út, 23. 5. 2006 - 04:05)

Opravdu mi 18 neni. A zensky ktery si nechaji udelat tri deti a pak NAJEDNOU zjisti ze se k nim ten chlap chova tak hnusne si za to muzou jen a jen sami. Meli si nejdriv HODNE rozmyslet jestli s tim chlapem chteji zit a mit deti nez porodit tri. Je to od nich strasna nezodpovednost! Tim nechci obhajovat ty chlapy,ktery se mi hnusi stejne jako ty otviracky lahvacu.Magdo

Zuzka (Po, 22. 5. 2006 - 13:05)

Chlap může požadovat cokoliv, jakoukoliv "úroveň vzhledu":-))), jde o to, jestli mu to dopřeju:-))).
Jinak k tématu - těch "otvíraček lahví" je mi líto, ale zavinily si to samy, jak se sebou nechají manipulovat, to si potom nemohou vážit ani samy sebe:-((.
Nemyslím, že Čech si nedokáže vážit ženy, jde o to, co mu ta žena dovolí, tak se potom chová. A samozřejmě i naopak.

Magda (Po, 22. 5. 2006 - 12:05)

m, tobě typuju tak 18 let, ne? Jedině to by mohlo ospravedlnit tvůj poslední přispěvěk. Uvědom si, že je spoustu žen, které mají třeba 3 děti a průměrný nebo podprůměrný plat. Problém je, že od manžela dostanou na každé dítě pár stovek alimentů. Jak s tímhle mají žít a jak k tomu přijdou ty děti? Proto radši otevírají lahváče. Já si myslím, že zásadní chyba byla, že se do něčeho takového nechaly navézt už od začátku, tohle byla z jejich strany pěkná hloupost. Po 10 letech manželství už těžko manžela předělají, takže jim nezbývá než držet hubu nebo se rozvést a živořit.

m (Po, 22. 5. 2006 - 07:05)

Kazdej se o sebe dokaze postarat pokud neni nejak postizenej...Snad nechcete rict,ze byste se bez chlapa o sebe nepostaraly? To by bylo moc...

l (Ne, 21. 5. 2006 - 17:05)

taky bych se na chlapa radeji vysrala,kdybych se o sebe mohla bez problemu postarat,nez si pak celej zivot ztezovat,ze jsem otevirackou lahvacu.

m (Ne, 21. 5. 2006 - 02:05)

Vetsina zenskejch si tu stezuje jak jsou jen oteviracky lahvacu a ze furt jen posluhujou a nemam volnej cas.Kdybyste nebyly blby tak si to zaridite tak abyste tema otvirackama lahvacu nebyly a nebo se od toho chlapa odstehujete,pokud jste teda schopne se samy uzivit...

xxcd (So, 20. 5. 2006 - 20:05)

Možná ne jediný normální, ale jediný, co jsi pochopil/a !!! :)

Návštěvník (So, 20. 5. 2006 - 20:05)

to je snad jediny normalni prispevek od xxcd,gratuluju!

Magda (So, 20. 5. 2006 - 19:05)

Heleno, smekám! Vážně..Škoda,že se podobného kroku neodvážily i další ženy, teď jsou z nich otvíračky lahváčů..Jinak s tou přirozeností/nepřirozeností Češek - souhlasím s Jajkou. Jsou tu krásné ženy, ale většina z nich se vůbec neumí upravit. Buď jsou totálně zanedbané nebo příliš a nevkusně nafintěné. Je to ale lepší než před lety,takže věřím, že k přirozenosti se jednou určitě dopracují.

jajka (So, 20. 5. 2006 - 18:05)

Já myslím, že se stejně jako kdekoliv na světě u nás v Čechách najde všehochuť, co se ženských týká. Ale dovoluji si podotknot, že češky jsou často buď hodně rafinovaný a umělý nebo jsou naprosto neupravený. To co je mezi tím, toho je docela málo a to zase převládá v některých zahraničních prostorách. Taková ta přirozenost, zdravé vědomí sebe sama, důstojná ženskost, která se nevnucuje, tvořivost...hmm toho tady mnoho vskutku nemáme.

Reklama

Přidat komentář