Reklama

Češky jsou neskutečně namyšlený ženský.....

Marťan (Út, 14. 2. 2006 - 20:02)

ha ha ha

Hanka (Út, 14. 2. 2006 - 13:02)

Rara je hermafrod.

Jan (Út, 14. 2. 2006 - 12:02)

Marťan je žena a Rara je chlap!!! Někteří už na to přišli.

anesteziolog (Út, 14. 2. 2006 - 10:02)

Potrefená husa zakejhala!!!!!!!

toni (Út, 14. 2. 2006 - 10:02)

A ty si KAPOUN,KAPOUN a KAPOUN,a jsi dobrý tak na uspávání,blbečku.

anesteziolog (Út, 14. 2. 2006 - 08:02)

Prostě slepice, slepice a zase slepice!!! Ne všechny, ale hodně velká většina!!!!

Katka (Út, 14. 2. 2006 - 08:02)

to Dave: píšeš - Mě jenom zájímá proč jsou tam tak nějak k sobě zdvořilejší...Toť vše...a téma nazveš: Češky jsou neskutečně namyšlený ženský.....jsem asi nechápavá česká ženská

rara (Po, 13. 2. 2006 - 23:02)

Než se tu s váma blbama vykecávat to si radši pudu umejt píču.

Hanka (So, 11. 2. 2006 - 20:02)

Na co to zobecňovat, vždyť blbci jsou všude!

Marťan (So, 11. 2. 2006 - 07:02)

Aleno souhlas,Jinak to tady nemá cenu cokoliv psát,Dave zdrhnul,už se objevil na jiném fóru,kde zase pindá ty svoje řeči o češkách jak jsou nemožný.Domovník tu vykládá teorii o úklidu sněhu.Ubezpečujiho že když to neuklidím já,tak to ukldí žena,naproti uklízí jedině sousedka (jsou tam 3 chlapy,líný jako veš),vedla taky sousedka,ti uklízí všichni.Nemá cenu pokračovat,to že uklízíš zrovna ty neznamená že Thajky,Australanky jsou lepší jak naše děvčata.A k té teorii 90% se chce provdat na západ,k tomu už nemám vubec se vyjadřovat.Moje neteř byla v Brně na 15 mistě,při volbě miss.Tam ji viděl zápaďák,jezdil za ní 2 roky než ji uhnal,nakonec se vzali,je to ale dobrý člověk,a jak si naši milý Rakušáci pochvalují že mají takovou krásnou snachu,a je to blbka,sice to dohání studiem,ale snih taky uklidí.

sandy (Pá, 10. 2. 2006 - 20:02)

vyniknout bylo mysleno pozitivne, ne buranstvim a primitivitou jako ty:-)to by ale asi snad ani neslo, v tom oboru je proste moc konkurence a vzdy se najde nejaky jeste vetsi magor

Alena (Pá, 10. 2. 2006 - 19:02)

Pardon za preklep

Alena (Pá, 10. 2. 2006 - 19:02)

Myslim, ze cesky jsou fajn, vsude v zahranici slysim o nich jen to nejlepsi. Jak jsou krasne a iteligentni. Proste nekdy muz primo pritahuje zeny nekdy ne, a zalezi jak ma mu pracuje magnetizmus.Jinak v zahranici neni zvykem oslovovat nezname zeny a pozyvat na kafe. Mozna ze s timto stylem ani zeny v Cesku nejsou hned tak nadseni.

Domovník (Pá, 10. 2. 2006 - 19:02)

Nevím, jestli jenom Češky, ale ženský namyšlený jsou. Zdá se mi, že jsou dost domotaný z emancipace a potom jaká úcta k mužům, že? Takovéhle diskuze už mě fakt s... všude se rozebírá, jak jsou muži neschopní, dělají z žen služky a neumí si uvařit a vyprát. Bydlím v novým domě a je tu dost singlistů a řeknu vám, že přesně tuhle zimu je vidět, jak je kdo schopný, protože když má službu kluk, je sníh odházený, ale slečnu jsem ještě s lopatou neviděl. Kluci si vaří, perou, žehlí, ale dámy přece nebudou házet sníh, že? Tak a teď se do mě vy emancipovaný k... klidně pusťte!

dodod (Pá, 10. 2. 2006 - 18:02)

a podívejte chlapec jak se vyzná seru na asiatky,moje máma je Indiánka a děda byl Španěl,češky jsou ty nejbáječnější holky,kuk

Miki (Pá, 10. 2. 2006 - 18:02)

No jo - to je nápad - musíš vyniknout!!Já jsem se jednou tak ztřískal, že jsem fakt vynikal nad všemi v tý zahulený putice a doteďka mi kámoši připomínají, jak se oni musí moooc snažit, aby nějakou sbalili a kolem mě bylo spoustu holek a to jsem jenom řval... škoda, že si nic nepamatuju :-(

sandy (Pá, 10. 2. 2006 - 17:02)

Dave Asiatkam si asi prisel vyjmecny a exoticky, to maji vsechny zenske radi na celym svete. Proto ses tam myslim lip seznamoval.A nestezuj si co je v Cechach, muze to byt i mnohem horsi. V zapadni Evrope budes u 90% mistnich zenskych uz predem odepsanej jako spina z vychodu co dela podradnou praci na cerno a krade auta.Asi jako kdyz Cesku oslovi Rumun nebo Ukrajinec:-)Radsi se snaz i doma necim vyniknout a budes zirat kolik milych holek kolem tebe najednou bude.

rara (Pá, 10. 2. 2006 - 14:02)

... a já půjdu s tebou a můžeme to probrat. S některými věcmi, co jsi psala, souhlasím. V něčem se neshodneme, ale určitě bychom si rozuměly.

rara (Pá, 10. 2. 2006 - 14:02)

No ještě ty jsi tu chyběla!.Běž domů, do kurníku!

jája (Pá, 10. 2. 2006 - 13:02)

No resi se tu a promichavaji hned tri temata:-) Chovani lidi v CR obecne,chovani Cesek obecne a chovani Cesek pri seznamovani:-)To jak se lidi tady chovaji,tak neni dano geneticky,ale nasi historii.Za komancu byl nucenej kazdej se pretvarovat a byt na tom stejne jkao ten druhej.Takze ted si to chce vynahradit a byt lepsi.No on tento trend byt in a cool a odlisnej od ostatnich je trend ze zapadu,kterej se ted u nas cimdal vic vzmaha.Nemyslim si ale ze 90% Cesek se chce stat damou ze zapadu.Navic by me celkem zajimalo jak tento prototyp vypada.Mozna jsou akorat tyhle holky vic videt:-)jeslti se to teda soudi podle obleceni:-)No a s tim seznamovanim je to kus od kusu,zalezi na miste a situaci,takze po par zkusenostech se rozhodne neda generalizovat.A pokud oslovujes peknou slusnou holku,tak je urcite vic ve strehu, protoze se urcite setkala s neodbytnejma typkama:-)No a taky Cesky nebyly vychovavany v tak hluboke ucte k muzum,takze si vic dovoli:-)

Reklama

Přidat komentář