Reklama

Švédské kapky - starý rukopis ( Maria Treben )

Blanka (Čt, 24. 1. 2013 - 13:01)

Ahojky! Četla jsem knížku...Švédské kapky jsou výborné na jizvy. Jen je nesmíte použít na otevřenou ráno. Mám je vyzkoušené. Podle staré dobré rady: každý den natřít např. krémem jizvu, přiložit vatičku namočenou ve Švédských kapkách. Aplikovat 1x denně. Celkem tuto proceduru aplikovat 40x. Mám to vyzkoušené. Hluboká jizva v obličeji mého syna zmizela, jizva po operaci také. Doktoři tomu nechtěli věřit.

l (St, 2. 1. 2013 - 22:01)

Omlouvám se za odpověd´že lze koupit v lékárně. Už jsem je dlouho nekupovala - dr. Thaisse- a netušila jsem že už je díky legislativě EU nekoupím. Znovu se mi potvrdilo, že nám ta EU byla čert dlužná!!

l (St, 2. 1. 2013 - 21:01)

v lékárně

Granvin (Út, 27. 10. 2009 - 07:10)

Jako, pro zábavu, proč ne;)

Ivča (Po, 26. 10. 2009 - 21:10)

Ivča
Jestli to neumí sehnat...Moc děkuji :o))))

já si je zkusím vyrobit, přece jenom doma tomu mohu dát lepší energii....
případně budu mít alespoň záminku na dovču za hranice :o)))

Granvin (Po, 26. 10. 2009 - 13:10)

Ivča
Jestli to neumí sehnat lékárny, tak jinde asi těžko, leda někde v zahraničí:(
Nicméně osobně jsem myšlenky na výrobu švédských kapek vzdal, protože se mi to nevyplatí s ohledem na to, že si mohu koupit švédské kapky z lékárny.

Ivča (Po, 26. 10. 2009 - 10:10)

Ivča
Švédské kapky podle...mám doma recept od Marie Treben, tak tam je právě jedna složka, která se jmenuje theriak...

.. (St, 21. 10. 2009 - 16:10)

Jaký je rozdíl mezi švédským,...pravda pravdoucí

K. (St, 21. 10. 2009 - 15:10)

:-) Vtipné, ale bohužel i pravdivé.

_ (St, 21. 10. 2009 - 15:10)

Jaký je rozdíl mezi švédským, francouzským a českým důchodcem:
Švédský důchodce posnídá u švédského stolu a jde na hokej.
Francouzský důchodce posnídá francouzskou bagetu a jde hrát petanque.
Český důchodce posnídá švédské kapky, vezme si francouzské hole a jde do práce.

Granvin (Út, 20. 10. 2009 - 22:10)

Ivča
Švédské kapky podle kterého receptu máte na mysli?

Ivča (Út, 20. 10. 2009 - 20:10)

Prosím o radu, dělal jste si někdo v ČR Švédské kapky ? Dokázal jste někdo u nás sehnat theriak???? já to vůbec nedokáži sehnat, prosím o radu....
Děkuji velice.

anton (St, 12. 8. 2009 - 22:08)

Švédské kapky, to nevím ale kapky si můžete udělat ze švédských bylinek.Tu v Německu stojí 6,65

petra (Út, 11. 8. 2009 - 23:08)

kolik stoji prosim vas Svedske kapky?Neziji v cesku,proto se ptam.dekuji

ForBio (Po, 10. 8. 2009 - 23:08)

Patříte také k lidem, kteří začínají "řešit" svůj zdravotní stav až ve chvíli, kdy se projeví příznaky onemocnění? Také přehlížíte rodinnou anamnézu, tzn. vrozené dispozice a "čekáte" až na období, kdy se "něco" objeví? V takové situaci je základním předpokladem úspěšné léčby, ale také prevence, včasná a co nejpřesnější diagnóza.
Je mnoho způsobů, jak najít řešení a pomoc. Jedním z nejefektivnějších je využít nabídky Studia ForBio, nově zřízeného pracoviště v Plzni s možností špičkové diagnostiky přístrojem METATRON 4025GR Hunter. Tato NLS diagnostika nabízí velmi přesnou metodou komplexní vyšetření Vašeho organismu s vysokou mírou přesnosti. Je to jediná NLS diagnostika s certifikací pro lékařské účely. Metoda je schopna odhalit i nádorová onemocnění v jejich raném stadiu, stejně jako odhalit skrytá stadia různých onemocnění ještě před projevem jejich vnějších příznaků. Tímto neinvazivním a pro člověka bezpečným vyšetřením zjistíte, jaký je skutečný stav Vašeho organismu a účinným způsobem předejdete onemocnění a zdravotním komplikacím. V převážné většině to má zásadní význam pro rychlou prognózu a následnou volbu léčby. Můžete tak rychle a efektivně provést zásadní rozhodnutí směřující k Vašemu zdraví a dobré kondici. Všechny podrobnosti najdete na www.forbio.cz

anton (Ne, 9. 8. 2009 - 22:08)

Co setýka bylinek tak na to byla moje teta,ale já se o to vůbec nezajímal. Ale před pár roky jsem dostal srdeční arytmii.dostal jsem léky a pravidelne užíval .před nedávnem se mi dostala knižka od
M.Treben - zdraví z boží lékarny,kde byl popis a složeni Švédských bylinek.Proto že žiju v Nemecku a tu jsou tyto bylinky normálně k dostání.Koupil jsem je udělal podle návodu a začal užívat.po dohodě jsem s vědomim mého lékaře vysydil leky s timže kdyby něco tak je budu užívat dál.No nevím nechci to zakřiknout ala je to už měsíc a arytmie se doposud neobjevily.dělám si ráno a večer šálek heřmankového čaje do kterého dám čajovou lžičku těchto kapek.Možná by to nebylo marné i pro ostatní.

H (Út, 4. 8. 2009 - 14:08)

Pomáhají proti zácpě, nemáte někdo prosím zkušenosttit? Děkuji.

Granvin (Po, 3. 8. 2009 - 20:08)

Z.
V případě nádorového onemocnění bych to klidně použil. Podpůrný pozitivní efekt bych ale předpokládal především u rakoviny v oblasti od jazyka až do žaludku a u kožní rakoviny.

Andyna (Ne, 2. 8. 2009 - 19:08)

Ahojte...jak tady čtu,tak doufám,že poradíte aspo? tady,když už jsem se nedočkala jinde:)Mám jivy po plast.operaci prsou a chtěla bych je potírat švédskými kapkami,ale já nevím jestli je mám zředit s vodou(kolik vody a kolik kapek) a nebo je potírat neředěné?Můžete mi někdo prosím poradit?Děkuju mockrát,moc mi to pomůže:)

Z. (Ne, 2. 8. 2009 - 10:08)

A co jako podpůrná léčba nádorového onemocnění?Má s tím někdo zkušenosti? Díky.

Reklama

Přidat komentář