Reklama

Švédské kapky - starý rukopis ( Maria Treben )

Jarosloav (So, 10. 1. 2009 - 11:01)

Pokud jde o rány po úrazu, např. řezné, pak
je dobré po mírném zhojení natírat např. na obličeji několikrát denně Calcium pantothenicum. Zhojení zůstane též bez jizev.

Lenka (Ne, 30. 12. 2012 - 21:12)

Švédské bylinky funguji...Dobrý den, prosím o informaci, kde Švédské kapky sháníte ? Děkuji velice za odpověď. Lenka

Rene (Čt, 20. 9. 2012 - 20:09)

Ahojky! Četla jsem knížku...Ahoj jsou to skvele kapky a pomahaji taktez na vsechno,ale musi to byt ty prave od Maria Treben.Nejsou pravdepodobne k sehnani v Cesku tak pro vsechny tady posilam link na web http://www.swedishbitters.com/

Tatjana (Po, 18. 6. 2012 - 23:06)

Ma nekdo zkusenosti s lecenim svedskymi kapky zanetu nosnych dutin u ditete (8 let). V "Zdravi z Bozi lekarny" se popisuje lecba otitu a nic o problemech s dychanim. Muze se do nosu take davat navlhcena vata jako do uši nebo ne. Diky

Tatjana (Po, 18. 6. 2012 - 23:06)

TIBI, Slavka, prosim, kde te kapki v Nemecku nebo nekde jinde se daji objednat?? mam nemocne dite

Slávka (Út, 29. 5. 2012 - 20:05)

Ahojky! Četla jsem knížku...Švédské bylinky funguji přesně jak Marie Treben popisuje.Mám je už přes 20let a používám to na všechno / na popáleniny,žaludeční křeče,nůž který mi projel rukou,tak jsem použila kapky taky a do 2dnů se mi rána zatáhla atd. /Moje známá měla havárku v autě a byla pořezaná v obličeji od skla.Začala si to natírat bylinkami a dnes to není vůbec vidět. Mám to vyzkoušené a věřím tomu, protože to funguje.

Lukáš (Po, 28. 5. 2012 - 21:05)

hoď jsem link, kde je kupujes, díky

tibi (Pá, 13. 4. 2012 - 09:04)

Uzivam svedske kapky jiz leta.Drive jsem si je kupoval v lahvi. Byl na ni obrazek Marie Treben a ze toto je zhotoveno presne podle receptury, kterou prevzala.Pozdeji jsem si koupil a kupuji "svedske bylinky" od belgicke firmy FAGRON. Na krabicce je presny navod na pripravu techto kapek. Myslim ale ze v Cesku nejsou k sehnani tak je ojednavam v Nemecku. Krabicka stoji mezi 6 az 7 €.

Michal (St, 11. 4. 2012 - 23:04)

Ahojky! Četla jsem knížku...Na jizvy namažeš je měsíčkovou mastí olejem nebo heparoidem kapky dáš na vatu přeložíš mikretonovým sáčkem a a plínku nebo hadr přesto aby to bylo v teple přes noc ráno přepudruješ nebo důkladně promažeš trvá to asi 40 DNÍ I VÍC ZÁLEŽÍ ABY SE JIZVA udržovala vláčna nesmí tvrdnout ale kapky barví kůži

Granvin (Po, 7. 11. 2011 - 19:11)

Na kožní je určitě používat, ale myslim si, že vlaštovičník je lepší (pokud zrovna neni zima a někde roste). Ohledně jiných rakovin je můžet používat jako podpůrný prostředek k další léčbě, ať už medicínské (v případě chemo to zkonzultujte s lékařem, aby se tam nebily nějaké látky) anebo lépe alternativní.

julie (So, 5. 11. 2011 - 20:11)

chci se zeptat co tyhle kapky a rakovina ?

... (Čt, 22. 9. 2011 - 13:09)

http://www.youtube.com/watch?v=SWysy6kBQtE

6sense (Čt, 22. 9. 2011 - 06:09)

Tak to já jsem se rozhodl jít cestou podle Maria Treben :), i trochu dál, protože jsem si našel i složení theriaku... http://6sense.xf.cz/index.php?1=text&2=3

lenka.cervienko (St, 10. 8. 2011 - 21:08)

Ja by som chcela reagovať na...Dobry den, minuly vikend som si nalozila original bylinky do alkoholu, tak teraz som v netrpezlivom očakávani:) zohnala mi ich švagrinka v Nemecku. Vraj sa daju zohnat aj v rakusku, ale nemam to overene.
lenka

Jana (Út, 9. 8. 2011 - 09:08)

Dobrý den,znám podobné...Dobrý den....chci Vám poradit, kde sehnat pravé Švédské kapky...kamarádka mě je koupila v Německu, stojí 5,5 Eu a dokonce je to navážka bylinek na 1,5 l alkoholu. Má adresa je [email protected]ž napíšete, pošlu vám vyfocený obal od těchto blinek....pěkný den J.

Gerulf (Čt, 28. 7. 2011 - 10:07)

Můžu potvrdit, Kobzanové...A jak to vypadá u ní nahoře?

lydia gliniarcz (Ne, 24. 7. 2011 - 13:07)

dobry den,pred casem jsem si kupovala svedske byliny a kapky si z nich delala sama.Byla jsem spokojena,pouzivala jsem je vnitrne treba jen pri spatne nalade nebo pri zacpe,dala jsem trosku na dno stamprle a prilila sladky caj,chutna to jako nepovedeny fernet,tak asi,treba rano a vecer,mela jsem pak ovsem velky hlad,
a jinak venkovne na rany jsem nejprve namazala sadlem ranku a pak prilozila vatu s kapkama,prekryla jeste cistou,zavazala a nechala asi 4 hodiny,tohle je dobre i na drobne ranky-riznuti,spaleniny atd,tlumi bolest,ted je jdu shanet,hotove kapky nebo si je udelam z bylin,.ty se zaliji dobrou koralkou-kolem 4o procent-denne protrepat,nechat v temnu,asi po 3 tydnech jsou hotove,Ja je necedim,pouzivam je prubezne,az dochazeji,taj je scedim,bylinky vlozim do sadla a udelam si z nich svedskou mast,vynikajici.

Eva Kačalková (Čt, 21. 7. 2011 - 11:07)

Ahojky! Četla jsem knížku...Ja by som chcela reagovať na tieto švédske byliny. Sú dvojaké malé a veľké/nehovorím o množstve ale o počte byliniek/.Ja som ich veľmi dávno používala, ktoré boli dostať v lekárni /to zloženie, o ktorom som sa dočítala v Treibenovej knihe. ieto kvapky mi pomáhali pri nedostatku železa. Bola som nadmieru spokojná, ale žiaľ už neskôrich prestali dováža. Pátram po nich, ale všade majú buď veľké alebo iných. Ja mám takúto otázku, kde je možné tieto malé švédske byliny dostať.

dkl (Út, 19. 7. 2011 - 11:07)

České bylinné kapky z více bylin a bez chemie jsou OK Alfa.
www.okg-fit.cz/ds

Jitka (St, 13. 7. 2011 - 18:07)

Dobrý den, náhodou jsem ...zdravím, mám letité zkušenosti s kapkami od paní Treben, používám je naprosto na všechno- zázračně fungují např. na popáleniny- musí se hned- přiložit navlhčený třeba kapesník, nechat přiložené- opravdu pak není ani puchýř, ani spálenina nebolí- není ani jizva.Našemu nemocnému pejskovi jsem vytírala ouška čtyři roky- o ty čtyři roky jsem jí prodloužila spokojený život, když mi jí doktoři"odepsali". Atd, atd.
Bohužel také sháním- v Praze. Koupila jsem cosi jiného- podobného- drahého, ale není to ono- tvrdily mně, že je. Není. A skoro dvakrát tak dražší- jsem naštvaná.
Neumím si život už bez nich představit, knihu od paní Treben mám- pozoruhodná žena.
Jednou se mi otevřela ošklivá jizva na noze po zlomeném kotníku- přikládala jsem- zacelilo se to- chvíli to trvalo, ale zacelilo.Vždycky když je mi "hodně zle"- vždycky pomohou- vozím je sebou i na cesty- jsou stále se mnou, škoda, že mi docházejí............

Reklama

Přidat komentář