Reklama

Švédské kapky - starý rukopis ( Maria Treben )

Jana (Ne, 2. 8. 2009 - 10:08)

Na jizvy, trávení a na kuří oka to působí 100%. Mám vyzkoušeno!

Edbo (Ne, 2. 8. 2009 - 09:08)

Vážně to učinkuje na jizvy i když to trochu dýl trvá-podle typu kůže-ale než to začneš mazat nebo si dávat obklady tak to místo namaž,dobrá je měsíčková mast,at?si neuděláš ještě spáleniny.

Granvin (Pá, 17. 7. 2009 - 11:07)

Alena
Určitě je můžete užívat, jak hodně pomohou musíte posoudit sama.
A vařte si čaj z tužebníku.

Návštěvník (Út, 14. 7. 2009 - 12:07)

Ráda bych se s vámi podělila o své zkušenosti s hubnutím.
Moje výsledky po 1. měsíci: 4kg dole, -8cm v pase, -3cm přes boky a -3cm přes stehna. Kromě těchto výsledků zaznamenávám ještě nebývalé množství energie
(u mě opravdu neobvyklé) a nemám tak výraznou ""žravou"", hlavně večerní nutkání 100 a vícekrát koukat do lednice, zda tam náhodou není něco dobrého. A prostě se cítím celkově mnohem lépe. Začala jsem tímto kurzem: www.snama.cz/dieta

alena (Út, 14. 7. 2009 - 09:07)

pomohou švecke kapky na dnu

Honza (Út, 2. 6. 2009 - 10:06)

Tak mi to nedalo a vzal jsem lahvičku Schweden Bitter od Dr.Theiss Petera s podnázvem "fytofarmakum, digestivum, stomachikum, laxans".
Na přiloženém obsahovém lístku je uvedeno, že je to lihový extrakt rostlinných drog k vnitřnímu i vnějšímu užití s účinky především podporujícím chuť k jídlu, trávení, a vyprazdňování střev.
Ve složení je uvedeno 26 hlavních bylinných složek.
Název Švédské kapky se odvozuje od švédského lékaře Samsta, který žil na přelomu 17. a 18. století. O 250 let později tento recept zpopularizovala Marie Treben ve své knize Zdraví z boží lékárny.
Před pěti léty po operaci mi lékaři doporučili těmito kapkami potírat pooperační rány. Některé Švédské kapky fungovaly více a některé méně. Zjistil jsem podle složení, že existují i jiné výrobky s redukovanou směsi bylin. Obvykle nejsou laxativní, ale již méně účinné pro vnější použití. Na rány dnes používáme Aloe First a Aloe Gelly. Švédské kapky používáme jako podpůrný prostředek především na trávící problémy.
Poradna zdraví www.aloe-gel.cz

Majda (Po, 1. 6. 2009 - 13:06)

V roce 1990 se objevily v lekárně Švedské kapky a já jsem pravě byla propuštěna z nemocnice po srdeční aritmii s diag.angina pektoris.Koupila jsem si je a pila 2 x denně s kopřivovým čajem.Mám dodnes pocit, že mě postavily na nohy.Díky Marii Treben za "Zdraví z boží lékarny a Léčebné úspěchy", které mám doma a sem tam do nich nahlédnu.

Granvin (Po, 1. 6. 2009 - 11:06)

Jestli myslíte klasický rukopis od Treben, tak ani nevím, že by se prodávali.
Jinak tyhle maji v letáku vypsaných o hodně víc složek a to tam ani nejsou napsaný všechny.

zigon (Po, 1. 6. 2009 - 09:06)

Četl jsem, že jste zakoupila Švédské kapky.Byly ve stejném složení jako ve starém rukopisu?
Děkuji
zigon"email.cz

Granvin (Po, 11. 5. 2009 - 07:05)

Neředit.
Doporučuju každou hodinu si trochu čistých švédských kapek loupnout na postižené místo a 3x denně kloktat Myrhu.

Andyna (Čt, 7. 5. 2009 - 23:05)

Póle,prosím vás...mám za pár dní jít na předoperační vyšetření a čapla mě hnisavá angína.je to důležitá operace,kterou odříct nemůžu...:( léčím se doma tajně,neřekla jsem nic doktorce,protože by mě na tu operaci neposlala.Horečky,ani teploty nemám,zle mi není,ale flíčky hnisu na mandlích ještě mám...léím se bylinkama.Kloktám šalvěj,piju jí,dělám si na noc zábaly ze švédských kapek a je to o dost lepší.Chtěla bych zkusit klotat ty švédské kapky,ale nevím jak se to ředí...pomůžete mi?děkuju...

JIŘINA (So, 11. 4. 2009 - 12:04)

Ahoj mám skušenost s kapkama sou moc dobré .

Honza (Út, 27. 1. 2009 - 23:01)

Na afty jsou dobré také přípravky, které obsahují propolis

Návštěvník (Pá, 23. 1. 2009 - 20:01)

Hanko doporučuji granulovaný lecitin.

Granvin (Čt, 22. 1. 2009 - 21:01)

Hanka
Jistě že můžeš. A taky se doporučuje brát nějakou dobu B-komplex.

Honza (Čt, 22. 1. 2009 - 20:01)

Kdo chce opravdu dobré informace o Švédských kapkách, tak doporučují prostudovat knihu od Barbary a Petra Theissových, Zdravější život s léčivými bylinami. Originál vyšel v roce 1989 v Mnichově a v češtině vyšlo poprvé v roce 1992. Je to kniha v kategorií Rodinných rádců.
www.aloe-gel.cz

vili (Čt, 22. 1. 2009 - 18:01)

Doporučil bych všem, pročíst tyzo stránky http://www.mrtva-ziva-voda.er.cz
a to E.M. Černou, kde jsou dotazy a odpovědi na různé zdravotní problémy.

hanka (Čt, 22. 1. 2009 - 18:01)

mohou švedské kapky použít na afty v ústech?

Granvin (St, 14. 1. 2009 - 00:01)

M"žou se užívat v obou případech, ale přečti si návod - je tam dávkování.
Zabrat můžou i nemusí, záleží na konkrétní napříčině a reaktivitě.

Veronika (Út, 13. 1. 2009 - 18:01)

Ahojky, chtela bych se zeptat, kdyz se švédske kapky mohou pouzivat vnitre i na vnejsku, myslite , ze by zabrali na komedony?(akne)

Reklama

Přidat komentář