Reklama

Švédské kapky - starý rukopis ( Maria Treben )

Dr. Hr (Pá, 29. 4. 2005 - 14:04)

Můžu potvrdit, Kobzanové to fakt pomohlo! Dole ji má rozšklebenou jak hubu tolstolobika!

JOSEF (Čt, 28. 4. 2005 - 12:04)

nemyslím že by byly kapky tak moc "zázračné", ale měl jsem možnost si v Rakousku koupit Švédské kapty Mag. Kottas a fakt mi to pomohlo se žaludkem. Potírat se také mohou, zkušenost nemám

Hana Průšová (Pá, 18. 3. 2005 - 16:03)

Ahoj já mám výborné výsledky na jizvy s colagenem z tolstolobika.Ten opravdu funguje a hrozně si ho chválí i na plastické chirurgii ,kde dělali prsa Kobzanové a Průšové Kateřině :-))Pokud chceš víc info napiš kesyna"email.cz

Tina (Út, 1. 3. 2005 - 14:03)

No, pokud vím, tak švédské kapky mají být dost zdravé a vhodné i jako prevence proti nachlezení a ledasčemu, tomu není důvod nevěřit, zda pomou na tvůj problém, to nevím , ale potíráním nemůžeš nic zkazit, a popíjením taky ne

Sissi (Po, 28. 2. 2005 - 19:02)

Ahojky! Četla jsem knížku od Marie Treben o bylinkách ( Zdraví z boží lékárny ). Tato knížka obsahuje starý rukopis lékaře, který vymyslel švédské kapky ( švédské byliny ). Tyto kapky prý odstraní jakoukoliv ránu bez jizvy, je to vůbec možné? Chce se mi tomu věřit a moc! Zrovna mám pár ošklivých ran a snažím se je zlikvidovat, kapky už jsem zakoupila, jen bych ráda věděla, jestli je vůbec šance, že se to podaří. Má někdo zkušenosti???? Napište!!!! Díky :o))

Reklama

Přidat komentář