Reklama

Švédské kapky - starý rukopis ( Maria Treben )

lotty (St, 9. 9. 2015 - 08:09)

Též nedavm dopustit na kapky Maria Treben,mám její knížku a jsem velice spokojen na co vše jsou dobře;)takový malý zázrak!.j
Preventivne pred snidani lzici;)
jsem alergik,tak jen tak nejaky ovoce nemohu-ale jakmile jsem nachlazena to je co rict. Teď momentálně se mě udělal opar pod nosem/jsem nachlazena/netrpim na ne Kapky zkousim,ale nevím nu.je to přeci málo dni/od pondělí/tak dam info.Ale za mě jen bylinky!!!!moji mamince jedna bylinka pomohla na vysoký tlak a to doktoři rikaji,jak začnete narodit s tlakem-tak už furt budete brát prášky na tlak.Houby;)) přejí prijemny den ;)

david cienciala (Čt, 12. 3. 2015 - 16:03)

Našla jsem směs podle...Dobry den, byla by jste ochotna podelit se o slozeni teriaku. Dekuji, s pozdravem cienciala.

:-) (Ne, 8. 3. 2015 - 14:03)

překvapilo mě že maria treben píše ve své knize u bylinky na vysoký tlak něco jako "také jsem měla léta vysoký tlak"
tak buď s těma bylinama začala až pozdě nebo jí nepomohly?

? (Ne, 8. 3. 2015 - 13:03)

Jaký je rozdíl mezi fracouzským, švédským a českým důchodcem?
Francouz posnídá francouzskou bagetu a jde do parku hrát petanque.
Švédský důchodce posnídá u švédského stolu a jde se dívat na hokej.
Český důchodce posnídá švédské kapky, vezme francouzské hole a jde do práce.

javor (Ne, 8. 3. 2015 - 01:03)

Můžu potvrdit, Kobzanové...A jak to mas, deme.te rozsklebeno ty nahore..

javor (Ne, 8. 3. 2015 - 00:03)

Jde predevsim o viru MARIE...Mozna ti z bozi pomoci pude vycucnout..

javor (Ne, 8. 3. 2015 - 00:03)

Jde predevsim o viru MARIE...Tak to si delas prdel, nee? S tou virou.. To neni o vire, ale o prirode.. Ma silu, ale vse nezvladne.. Ale umi hodne..

Jana (Ne, 18. 1. 2015 - 17:01)

Podívej se na kottas.beril.cz a vnaruciprirody.cz,

ZDENEK (Čt, 15. 1. 2015 - 07:01)

Jde predevsim o viru MARIE TREBEN byla verici zena a vedela ze bylinky pochazi z Boziho daru cloveku a tak k tomu pristupovala.Dekovala a verila v Bozi pomoc. Pak se deji zazraky.JEDINE S Bozi pomoci prijde pomoc.Dekujte a verte Panu j

Viktor (St, 15. 5. 2013 - 19:05)

Dobrý den,lekař mi diagnostikoval dnu,v časopisu Zdraví z boží lekarny od pani Marie Treben,jsem dozvěděl o švédských bylinkách,prosím kde mohu zakoupit tyto byliny? Mám zájem jen o originál dle Dr.Samsta,kde je uvedeno 11 bylinek.Velice děkuji za odpověd.Viktor-Olomouc

Sara (Po, 20. 10. 2014 - 21:10)

Minulý týden jsem je...Dobrý den a kde se dají v Praze sehnat ?

Sara (Po, 20. 10. 2014 - 21:10)

Dobrý den, chtěla jsem si vyrobit švédské kapky sama dle receptu Marie Treben, ale nemohu obstarat pár ingrediencí. Nevíte někdo kde sehnat šafrán, theriak, kořen reveně, oddenek zedorie, manu ? Děkuji Sara

Jája (Pá, 17. 10. 2014 - 19:10)

Doporučuji přečíst http://www.pohodaduse.cz/svedske-kapky,105.html
Opravdu to funguje.Nikdy je nezapomenu přibalit na cesty.Doma nesmí chybět.Užívám jen při potížích přes 20 let:)

Dana (Po, 1. 9. 2014 - 12:09)

Dobry den , prosim muzete mi...Já je léta objednávám ve fakultní nemocnici v Hradci Králové. Mají na sobě červenou pečeť. Půl litr cca 500 kč.

Veronika (St, 23. 4. 2014 - 22:04)

Dobry den , prosim muzete mi...Podívejte se na www.Maria-Treben.cz, toto jsou original ŠK. Fungují :).

Veronika (Út, 22. 4. 2014 - 18:04)

Také používáme švédské...Dobry den , prosim muzete mi poslat foto jak original svedske kapky vypadaji?Moc dekuji

Rozdíl mezi švé (Čt, 19. 8. 2010 - 07:08)

Švédský důchodce ráno posnídá ze švédského stolu a jde se dívat na hokej.
Francouzský důchodce ráno posnídá bagetu s camembertem a jde hrát petanque.
Český důchodce ráno posnídá švédské kapky, vezme si francouzské hole a jde do práce.

lenka (St, 18. 8. 2010 - 19:08)

Švédské kapky : Moje...Kupuji si švedské byliny v Německu a sama si je nakládám do alkoholu již 20 let.Mám s nimi jen výborné zkušenosti jak vnitřně, tak zevně.Pomohly celé rodině-na žaludek,záněty,do ucha,při bolestech např. vaječníků,obklady naraženin i po zlomenině. Mě pomohly před týdnem,během 3 dnů od návalů po přechodu. Než mě napadlo si je vzít,brala jsem 1 a půl roku různé produkty z lékárny za draho. Nic nepomohlo,hormony jsem nechtěla užívat.Stačila lžička do vody ráno a večer. Vřele doporučuji!

Eva (Po, 26. 4. 2010 - 08:04)

Prosím o radu, dělal jste...theriak - našla jsem toto, tak to třeba pomůže : http://www.online-lekarna.cz/index.php?cmd=product&catid=19&id=134

(+) Theriak sine OPIO: angelicae Radix (andělikový Koreň) 300,0 mg, Cimicifugae rhizoma (ploštičníkový Koreň) 200,0 mg, Valerianae radix (kozlíkový Koreň) 100,0 mg, Cinnamomi kůry (skořicovníková Kůra) 100,0 mg, Zedoariae rhizoma ( Koreň kurkumovníku citvárového) 100,0 mg, Cardamomi fructus (plod kardamomový) 50,0 mg, Myrrha (myrhová klejopryskyřice) 50,0 mg.

Franz Josef (Pá, 16. 4. 2010 - 23:04)

drahá Sissi,věř si čemu chceš,ale Trebenová ve své knize uvádí několik hloupostí; třeba že šťáva z bolševníku vyléčí šedý zákal. Naopak! Šťáva z bolševníku dostaneli se do oka, poruší nezvratně oko. Takových podobných rad je tam víc.

Reklama

Přidat komentář