Reklama

Pás cudnosti

milan (Čt, 5. 3. 2009 - 14:03)

nosi se tam jen jeden zubaty.

zahnutá tramvaj (Čt, 5. 3. 2009 - 14:03)

Dřív když byl třeba i malý 6 letý kluk přistižen při nějaké masturbaci apod., tak mu za trest nasadili pás cudnosti a musel jej nosit nepřetržitě třeba i rok. Naštěstí už je to pryč, tak nevím pročněkteří uchylové si v tom tak frčí.

Fanny (Čt, 5. 3. 2009 - 14:03)

CB mám od úterý, klíče má žena. Mám pocit, že mi to poteče ušima. Ale řekl jsem jí, že se podřídím jakémukoli jejímu rozhodnutí. Také nosíte v CB ty "zubaté" díly proti erekci (všechny 3 nebo jeden)?

Lukas (Čt, 5. 3. 2009 - 11:03)

Dámy je vás čím dál víc co máte muže a přítele zamčené. Já mám už čtvrtý rok zamčený penis v CB 3000 a manželka je s tím spokojená. Docela často po mě taky chce abych jí šoustal i v trestu,ale přikáže mi, že nesmím vystříknout, jinak dostanu trest další tři týdny bez výstřiku a ona je vždy dodržela.A kdyby mi ubrala týden za to, když to nevydržím a po sobě to sním,tak to taky zvládnu. Pak jde se mnou do koupelny sama si mě umyje abych si to tam neudělal sám a hned mě zamkne.Má na to samozřejmě právo a ona si rozhoduje jak moc mám být nadržený a kdy chce abych stříkal a kdy to prostě nechce. Taky mě pak bolí hodiny varlata a i když jí musím často pravidelně uspokojovat jinými způsoby.Máme ten připínák a hodně ho používáme. Nejdýl jsem byl bez výstřiku 28 dní, ale čtrnáct dní je u nás každou chvilku. Prostě vždycky něco podělám a nedomyslím to.Sám za sebe můžu říct, že jsem ale hodně pozorný a hodný, moc se snažím ji nějak nenaštvat. Navzájem se o sebe staráme, mazlíme se, já jí to dělám i když u mě je to vzrušení k nevydržení a ona to moc dobře ví, tak jsme si strašně moc blízký a milujeme se.Jsme manželé už 11 let!

Akia (Čt, 5. 3. 2009 - 11:03)

Dastyness: Každá žena, když je chytrá, si dokáže muže otočit kolem prstu.

Dastyness (Čt, 5. 3. 2009 - 11:03)

Ale Aki na to co píšeš musí byt povaha hlavně ze strany muže,nikoho nepřevychováš a pokud si to myslíš tak jsi hodně naivní,dá se pouze dohodnout na určitých pravidlech a to musí byt muž submisivní,chtěl bych vidět jak by jsi do toho nutila dominantního.

Akia (Čt, 5. 3. 2009 - 11:03)

to Dan: zadej si do vyhledavače milking a vyjedou ti odkazy, namátko třeba tady: http://www.cockcontrol.com/prostate_milking_and_orgasm_denial.html

nebo

http://www.chastitylifestyle.com

Akia (Čt, 5. 3. 2009 - 11:03)

pro Lenku: Lenko, neváhej a jdi do toho, uvidíš, jak se tvůj vztah s přítelem prohloubí, jak bude poslušný, věrný a oddaný. To je základ, který by si měli všichni uvědomit: ve vztahu je to žena, která má právo na neomezenou sexuální rozkoš a má právo určovat, jestli a kdy tuto rozkoš bude prožívat muž. Klárka, Ajamls a Romča to pochopily naprosto správně. Cudnost udělá z muže hodného a poslušného partnera, oddaného své paní. A zároveň takový muž bude i sexuálně výkonný a plodný, na rozdíl od např. kastrovaných mužů.

Dan (Čt, 5. 3. 2009 - 11:03)

A jak se ten milkink provádí?

Otropa (Čt, 5. 3. 2009 - 10:03)

Pro přítomné dívky - klíčnice. Varlata jsou pak opravdu po pár dnech větší a hodně citlivá na vzruchy a občas trochu bolestivá. Když se ale dlouho nic neděje, vstřebá se to a vrátí do normálu. Né ovšem,pokud dotyčného nešťastníka (nebo šťastníka?) budete dráždit, provokovat, dotýkat se ho a bude Vás muset lízat a pod. To mu pěkně zavaříte! Aby Vás uspokojil, aniž by sám stříkal lze, ale je to třeba trénovat. Jako milence ho zdokonalíte, že se naučí ovládat. Pokud ho chcete dusit dýl, udělejte mu milking. Sperma z něj vydojíte, aby nebyl tolik nadrženej, ale nebude z toho nic mít. Nebolí to, ale pocity jsou u toho spíš nepříjemné, rozhodně né slastné! A při delším uzamčení ho lze také postrašit tím, aby se netěšil, že Vám to bude chybět a odemknete ho dřív, že si to necháte udělat od někoho jiného, když on nemůže.

Otropa (Čt, 5. 3. 2009 - 09:03)

Hale, Ty nepodepsaný dovedo! Kritizuješ Romču, ale sám taky nejsi žádný lingvista! Vypadávají Ti tam, pane učiteli, háčky, kroužky

Návštěvník (Čt, 5. 3. 2009 - 08:03)

Romco stejne jsi debil, co Tve "né!"
Zas dalsi chybka, ze. Ach jo, Ty "cudnopasotni" praktikantko. Jeste tomu svemu zatlac celou tucnou okurku hadovku do prdele, bude Ti vdecny.
Uz vidim, jak zde budou skucet stada submisivnich mezku na Tvou podporu.
Stejne svym padavkou manzelem/pritelem nebo kdo to je, ktery si "lýže" vlastni sperma jen opovrhujes a bokem se nechavas vymrdavat dominantnim milencem.
To uz je ale na debatu jinde, ze ano.

milan (Čt, 5. 3. 2009 - 06:03)

nedrzime spolu,jen kdyz se do hovoru daji Zeny,taak radeji mlcime.Asi se tu kluci budou predhanet,kdo je vtom zamceny dele,ja mam za sebou 14 dni,nejhorsi je to paty sesty den,alespon u mne.Ale trochu je to take tim,jakou mam klicnici.Te moji to nechybelo ani po 14 dnech.A myslim,ze to je muj velky problem,ze to ona nepotrebuje.Je moc dulezite podle meho,kdyz Klicnice dokaze uzamcenemu dat najevo,ze sex potrebuje,ale on,chudak,nemuze...Nebo pres den mu jeho klicku pohladit,zkratka mu pripomenout,ze je bezmocny.Myslim si,ze pak je uzamceny schopny vseho.I to nakonec po sobe uklidit jazykem.Uzamceni je podle meho obrovska,ale bezpecna zbran.A ja dekuji,ze jsou zeny,ktere o tom dokazou mluvit a rici nam sve pocity.

Lenka (St, 4. 3. 2009 - 21:03)

Moc děkuji kolegyním za postřehy a rady. A co pánské publikum? Nějaké zajímavosti, pocity? Nebo snad tak příslovečně držíte pospolu, že to nikomu jinému nepřejete? :-)

Romča (St, 4. 3. 2009 - 21:03)

Omlouvám se za chybku, nebo spíš takovej malej překlep. To mě trošku uteklo.Ostatní ale platí.

Návštěvník (St, 4. 3. 2009 - 20:03)

"slýže"

fakt bezva :))))))

Romča (St, 4. 3. 2009 - 17:03)

Přesně souhlasím s tím co tady Klárka napsala, nenapsala bych to líp. Je to přesně stejné tak jak jsem to doma zavedla i já a jsem stoprocentně spokojená. Ajomls, taky jsem to několikrát už takhle chtěla aby mě souložil a zakázala jsem mu vystříknout, po tom co byl čtnáct dní zamčený. Bohužel mě tenkrát poprvé neposlechl.Tenkrát jsem mu řekla, že pokud se to bude ještě opakovat, tak dostává hned trest čtrnáct dní bez stříkání a to jen když všechno co vystříkne slýže a spolyká, když né tak má k tomu ještě týden navíc. CBčko používám už rok a od té doby mě neposlechl jen jednou a po čtrnácti dnech bez výstřiku přes můj výslovný zákaz mě celou postříkal. Opravdu všechno semeno musel sníst a z trestu jsem neustoupila!Zjistil, že si za mě teda srandu dělat nebude a já osobně, když chci od něho soulož a zakážu mu vystříknout, když neposlechne je to jedno z nejhorších přestupků, který si zaslouží trest, protože já určuju kdy bude stříkat a kdy né! Ajomls, když si to takhle zavedeš hned,tak tě poslouchat bude. A jak píše Klárka, tak ten připínák je k CBčku nepostradatelný pomocník a nutnost.To je má praxe.

Návštěvník (St, 4. 3. 2009 - 16:03)

Světe div se, ale existují i láskyplní, pozorní, nesobečtí a se vším pomáhající muži, kteří netráví veškerý volný čas po hospodách, na fotbale nebo s kamarády...a NEMUSÍ SE DO NIČEHO ZAMYKAT!

Klárka.028 (St, 4. 3. 2009 - 16:03)

Pro Ajumls, jsem ráda že se tě moje řešení líbilo a že se ti líbily i ty stránky pro ženy klíčnice na Tickleberry.Jsou tam hodně potřebný rady a inspirace. Včera konečně dorazily ty popruhy a v pondělí to dildo, tak jsme to hned včera vyzkoušeli. Musím ti říct, že jsem byla v ráji, to bylo nádherný, silnější orgasmy s toho všeho jsem snad ještě v životě nezažila a vyzkoušeli jsme snad všechny možný polohy a všechny supr. Přítel tím pádem neměl sebemenší nárok na odemykání a trest tedy bude absolvovat úplně celý bez výstřiku. Musím tohle řešní doporučit úplně všem!A pro Lenku, nejen že jsem spokojená, jsem teď opravdu šťastná a přítel už měsíc nechodí do hospody! A sexu mám teď mnohem víc než když byl nezamčený, orgasmů mám teď spoustu a to skoro každý den a kdykoliv mám chuť, odmítnout mě nemůže, protože bych mu třeba týden byz výstřiku přidala. Je teď láskyplný a hodně pozorný, se vším mi pomáhá a sobeckost a neochota je úplně pryč!S toho plyne, že jsou jejich přeplněné varlata asi nepohodlné, ale těm chlapům to omezování výstřiků fakt strašně svědčí!

Lenka (St, 4. 3. 2009 - 13:03)

Ahoj, tak si tu pročítám diskuzi a chtěla bych se zeptat na pár věcí? Mohl by mi někdo z mužských co nejdetailněji popsat, nejlépe po dněch, jak to probíhá, jaké má uzamčený pocity, jak moc to potřebuje atd. Někdo tu i psal, že pak má tvrdá a velmi citlivá varlata, je to tak u všech? Docela mě zaujala ta moc, kterou údajně klíčník-ce má. Je to opravdu tak, byli byste pak schopní pro svou paní udělat všechno? Chtěla bych si takhle k sobě připoutat přítele, aby mi pořád neodbíhal za kamarády, na fotbal atd. Je docela submisivní a rád zkouší nové věci, takže bych chtěla spojit příjemné s užitečným. Prosím o co nejvíc informací. Předem všem moc děkuji. Jo a ještě co takhle z druhé strany? Co dámy s klíči? Jste spokojené? Uspokojuje vás pak dotyčný častěji?

Reklama

Přidat komentář