Reklama

Pás cudnosti

petr (Pá, 27. 2. 2009 - 22:02)

Tohle se vyrábí na zakázku na míru. A nejsou žádní dva lidé úplně stejní, takže tvůj nápad je úplně blbý. A navíc je důležitá hygiena. Chtěl bych vidět, kdo by to to půjčil!

Návštěvník (Pá, 27. 2. 2009 - 18:02)

koukni sem: http://www.mysex.cz/sexshop/index.php?main_page=advanced_search_result&search_in_description=1&keyword=CB&search.x=14&search.y=17&search=Hledat mají to levné

milan (Pá, 27. 2. 2009 - 15:02)

na zkousku ti ho nikdo nepujci,ale prodavam za slusnou cenu CB3000,tak se ozvi

PC na zkoušku (Pá, 27. 2. 2009 - 12:02)

Velmi rád bych si tak na dva týdny zkusil nosit PC. Ovšem jeho pořizovací cena se mi zdá velmi vysoká, zvláště u Neosteelu.
Proto bych rád požádal, zda by se tu nenašel někdo, kdo by mi svůj momentálně nepoužívaný PC na dva týdny nezapůjčil. Jsem z Prahy. Děkuji za případnou odpověď na mailovou adresu nazkousku"tiscali.cz.

milan (Pá, 27. 2. 2009 - 05:02)

ajamls:vzala jsi to ze sparvneho konce,tedy zacatku.jsem nositelem CB6000 a musim rici,ze je to uzasne.jsem uzamcen svoji manzelkou a domaci prace mi nedelaji problem,manzelka mne odemne,kdyz ma chut na sex a nesmim se vystrikat.Hrozi mitres za vystriknuti na 4 tydny bez odemceni...veris,zejsem se pri sexu s ni bez dovoleni jeste neudelal??predstava,ze po vystriku ho dostanu zpatky a pak si na nej mesic nesahnu,je mnohem horsi,nez kdyz jsem pouzitej jen pro jeji rozkos.CB urcite obohatilo nas sex.Kdyz se v tom snazi postavit,tak to docela boli,ale proto tohle zarizeni existuje!!!

otran (Čt, 26. 2. 2009 - 22:02)

Znáte ten stav, kdy se Vám do omrzení v podvědomí stále dokola vrací nějaký popěvek či refrén písničky, sebepitomější a nemůžete to zastavit? Kolikrát se přistihnete, že si jej mimoděk broukáte i nahlas? Podobně se budou jeho myšlenky na sex stále vracet a budou ho bolet koule. Tak zlé, jako bolest zubů to ale nebude. Píšeš, Klárko, že fňuká večer, že nemůže usnout? Ale nakonec usne, né? Když odpoutá myšlenky a bude v klidu, bolest ustoupí, ale kulky bude mít dál hodně citlivé na každý dotek oblečení a pod. Třeba těsné rifle nejsou vůbec příjemné. Naše pohlavní žlázy se chovají "tržně" a erotické podněty a vzruchy jsou poptávka, kterou se snaží uspokojit a proto čím víc ho budete dráždit, tím víc bude nadrženej a tím víc bude i trpět. Byť by měl normálně touhy a erotické sny velmi pestré a účinkovaly by v nich různé ženy, tak po 2 či 3 týdnech zamčení se stane jeho klíčnice modlou a bude si tisíckrát představovat situaci, jaké to bude, až ho odemknete. Paradoxně nebudete mít v jeho představách konkurenci.
Při dlouhodobějším uzamčení ale doporučují milking, aby to marné snažení žlázy nevzdaly a nedošlo ke zhoršení jeho sexuálních kvalit. A k tomu, že s jeho trestem trpíte i vy: Za nevěru máte na flirt morální právo. A i pokud vlastní nevěru odmítáte, nic vám nebrání postrašit je, že jestli vás nedokáží neuspokojit alternativní praktikou, obstaráte si orgasmus s kolegou nebo kamarádem, protože nehodláte kvůli němu trpět a strádat! Nedejte se! Uvidíte, zkrotnou!

petr (Čt, 26. 2. 2009 - 16:02)

Klárko, musím uznat, že to bereš pěkně od podlahy! Musím potvrdit, že s připínacím jsem to také zkoušeli, když jsem byl deset dní zamčený, abych se nadržel. Za chvíli máš skoro pocit, jako by to dildo bylo součástí tvýho těla. Když je po všem, tak je to člověku nějak líto. Jo - účinný trest!

Klárka.028 (Čt, 26. 2. 2009 - 14:02)

Pro Ajamls,četla jsem všechny Tvoje příspěvky a mám ten pocit, že toho s těma chlapama máme obě hodně společného. Když jsem tu byla naposled, tak hned druhý den ve čtvrtek měl přítel vyzvednout mojí kamarádku na nádraží, kamarádka musela přijet taxíkem. Přítel nebral ani telefon a večer přišel zase opilej. Tak jsem mu řekla, že má smůlu a že čtrnáct dní si nevystříkne. Druhý den už střízlivej to se mnou probíral a pohádali jsme se. Přidala jsem mu další týden, tak že už tři týdny a to už do čtvrtka 3 dny zamčený byl. Ajomls, já to v sexu musím mít přesně jako Ty, potřebuju aby mě šukal a musím ho tam mít jako Ty, je to úplně jiný orgasmus než když mě udělá jazykem a při té představě, že mě tři týdny neprojede jsem hned ten pátek objednala na www.tickleberry.co.uk ( moc zajímavé stránky, když tak jukni pro inspiraci, můžeš použít překladač-translátor) Strap-on Sex, Male Chastity dildo harness for men a u nás v ČR jsem si vybrala i nádherný silikonový strap-on penis v tělové barvě, vypracovaný žíly a hezký velký žalud, celkově o pár centimetrů větší a silnější než má přítel a když jsem odeslala objednávku byla jsem celá zvlhlá při té představě. Nemůžu se dočkat až to každým dnem příjde a já to večer příteli připnu.Teď už vím, že nebudu o nic ochuzená pro jeho prohřešky a určitě ho neodemknu až do konce trestu, ještě mě vzrušuje, jak mě šuká a já vím, že ho má v kleci a nemůže nic,že celou tu dobu nevystříkne! Ajomls, myslím si, že tohle by bylo také řešení přesně pro Tebe a už nebudeš o nic ochuzená jako já. S přítelem máme sex každý den,musím přiznat, že ho mám víc než když nebyl zamčený.Rozhodně mám víc orgasmů než dřív a on si dává teď opravdu záležet.Dnes je to přesně deset dnů, co jsem mu dovolila vystříknout naposledy, včera když jsme se oddávali sexu a on mi to krásně dělal, tak jsem mu taky laskala a lízala koule, tak je měl úplně nateklé,veliké,tvrdé a až fialové, prostě úplně narvaný semenem a stěžuje si že vždycky večer ho strašně ty koule bolí a že dlouho nemůže usnout. Říkám mu že je mi to líto, ale je to takhle v pořádku,může si za to sám! No a kdyby byla jenom malá šance se v tom nějak udělat, tak ten můj už by to dávno udělal! Klárka

petr (Čt, 26. 2. 2009 - 12:02)

Já jakožto několik let uzamykaný, ale do ocelového pásu, musím říci, že ty představy o tom, co chlap vydrží a co to s ním dělá, jsou do značné míry romantický. Tak tři dny nepřetržitého uzamčení se to dá snést bez problémů (jen si nesmíš stále připouštět nutkání na sex či onanii). Pak se to děsně stupňuje, ale tělo, vlastně penis tak za dva dny rezignuje a srovná se s tím. Také ranní erekce tě vždy bezpečně probudí. Prostě čím déle jsi nepřetržitě uzamčený, tím se to vyrovnává, protože penis nemá moc prostoru na zvětšení. Vše je hlavně v hlavě. Hlavně člověk nesmí být sám se svými myšlenkami a touhami. Pokud vím, dá se v cébéčkách po troše snahy i udělat.

petr (Čt, 26. 2. 2009 - 12:02)

Já jakožto několik let uzamykaný, ale do ocelového pásu, musím říci, že ty představy o tom, co chlap vydrží a co to s ním dělá, jsou do značné míry romantický. Tak tři dny nepřetržitého uzamčení se to dá snést bez problémů (jen si nesmíš stále připouštět nutkání na sex či onanii). Pak se to děsně stupňuje, ale tělo, vlastně penis tak za dva dny rezignuje a srovná se s tím. Také ranní erekce tě vždy bezpečně probudí. Prostě čím déle jsi nepřetržitě uzamčený, tím se to vyrovnává, protože penis nemá moc prostoru na zvětšení. Vše je hlavně v hlavě. Hlavně člověk nesmí být sám se svými myšlenkami a touhami. Pokud vím, dá se v cébéčkách po troše snahy i udělat.

T. (Čt, 26. 2. 2009 - 12:02)

pardon...uklepla jsem se...

Neříkám, že mě nebere představa, že je miláček ABSOLUTNĚ v mých rukou...to jooo a hodně, ale...nepřijde ti trochu pod tvou úroveň řešit takhle už nastalou nevěru?

T. (Čt, 26. 2. 2009 - 12:02)

Můžu dotaz na Ajamls?

Neříkám, že mě nebere představa, že je miláček ABSOLUTNĚ

Akia (Čt, 26. 2. 2009 - 11:02)

to Ajamls: Blahopřeji, děláš to dobře, teď můžeš mít tolik dobrého sexu kolik jen chceš a svému příteli budeš jeho sexualitu přísně řídit. Bude tě poslouchat na slovo a nejenom v sexu, ale úplně ve všem. Nejen že od teď bude 100% věrný, ale nebude si to ani moct dělat sám a kromě toho pás cudnosti mu nedovolí ani poluci, jeho rozkoš bude tedy úplně ve tvých rukách. Moc, kterou získáváš, je enormní a prakticky neomezená. Přeji ti hodně štěstí a užívej si to :-)

Dastyness (Čt, 26. 2. 2009 - 11:02)

Přesně jsi to vystihla to je právě ten problém že by jsi byla i ty omezena v sexu.Ještě je možnost pokud je submisivní a vycepovala by jsi ho k naprosté poslušnosti a u šoustání se ti nevystříká do tebe tak je ještě možnost mu to stříkání zakázat když tě bude šoustat,tak že by to tak musel vydržet do doby než mu to dovolíš ale když to takhle budeš chtít tak PC strácí smysl,tedy aspon by ho měl v práci a tak že by si ho sám nehonil jinak by jsi ho denně odemykala a šoustala by jsi a bez stříkání.Jinak nevím jak by jsi to mohla řešit.

Ajamls (Čt, 26. 2. 2009 - 11:02)

To je jasný, že jsem mu věrná i když on mě několikrát nebyl.Já jsem si vlastně vůbec neuvědomila, že když bude zamčený, tak mě bude muset poslechnout, když budu chtít aby mě to udělal, třeba každý den. Protože bych mu opravdu mohla ještě další týden bez výstřiku přidat a to by nevydržel. Přes to, že máme sex pravidelně, tak jsem ho párkrát přistihla jak si ho ještě honí a ještě zahýbal.No a to že mi to udělá jinak, to umí jak perfektně jazykem tak i rukama a pomůckama, ty rádi používáme, ale já se spíš bojím, že to nevydržím ani týden a odemknu ho sama, protože já potřebuju aby do mě zasunul ten jeho klacek, já v sobě potřebuju cítit ten penis když je nade mnou, klouže ve mě a přiráží,já si ho přitahuju nohama a držím ho za ty svalnatý ruce, to se takhle udělám i třikrát po sobě. Nebo když mě drží za boky a šuká mě pevně ze zadu, to je k nevydržení. To nevím jestli bych to zvládla bez tohodle čtrnáct dní, nebo dýl když budu muset přidat, aby byl hodnější.

Dastyness (Čt, 26. 2. 2009 - 09:02)

Právě to jsem ti psal aby jsi neměla omezení v sexu,proto musíš mít alternativu v tom že ti to bude dělat prsty jazykem pomůcky že by jsi měla takový způsob sexu,předpokládám že jsi mu věrná.Samozřejmě pokud by měl protesty tak týden nebo i více bez sexu by jsi mu přidala,to jo proto mu musíš dát hned zkraje pravidla hry který musí dodržovat jinak že bude mít zákaz stříkání v délce kterou rozhodneš.Tak tě může uspokojovat jen způsobem jaký jsem psal jinak to nepůjde.

Návštěvník (Čt, 26. 2. 2009 - 08:02)

Jak já bych si přála chlapa s pásem cudnosti!
Takového bych občas možná vzala na milost.

Ajamls (Čt, 26. 2. 2009 - 07:02)

Nevím proč, ale v nějaké jiné diskuzi o PC jsem se dověděla, že když už dostane trest, tak by měl být minimálně na čtrnáct dní bez výstřiku, protože po týdnu ta nadrženost je ještě dost snesitelná pro každýho chlapa, pořád ještě nenastupuje ta potřebná frustrace a z trestu by se nemělo i přes jakékoliv snahy a přemlouvání ustupovat proto, že je to trest, nadruhou stranu by se při větších protestech měl třeba ještě týden přidat! Ale já s tím mám trochu problém, protože já ten sex taky hodně potřebuji. Milovali jsme se do teď minimálně 4x týdně a to jsem si k tomu ještě občas tak dvakrát pomáhala sama. Já ale nechci být bez když on bude zamčený!

Dastyness (Čt, 26. 2. 2009 - 00:02)

Rozdíl bude čím déle ho necháš uzamčenýho tím víc bude poslušnější a bude se snažit napravit trest který mu dáš když tě naštve a když mu dáš možnost odpuštění určité části trestu,tak by to mohlo fungovat stále tak ho krásně budeš ovládat.Nejlepší bude když mu řekneš pravidla kterým se bude muset řídit aby si na ně dával pozor a postupně se je naučil,to bude první co ho musíš naučit,dát mu v tomhle určitý řád který musí dodržovat a když ne tak mu neodpustíš část trestu a bude moct stříkat třeba za 14dní nebo i déle,to záleží na tvém uvážení,v tom by jsi měla volnou ruku.Víš jak to myslím?Hezky ho vycvičit.To je to hlavní.Příští týden si ho už pěkně zamkneš.

otran (Čt, 26. 2. 2009 - 00:02)

Bude hlavně pořádně nadrženej, tak že, když mu to dovolíš, bude stříkat jako o život. Když se vzruší zamčený, bude mu to v erekci bránit, začne to tlačit a rychle ho to přejde. Pokud mu to budeš chtít ztížit, začneš ho provokovat a vzrušovat a pak ho pár hodin budou koule bolet, jako bys mu je mírně tiskla v dlani. Ale zase to odezní. Pokud ho chceš zavírat na dýl, tak se nauč mu dělat milking. Jestli jsi nekompromisní a důsledná, budeš spokojená a bude se ti to líbit. Užij si to a ovládni ho!

Reklama

Přidat komentář