Reklama

Pás cudnosti

Drobek (Pá, 20. 2. 2009 - 17:02)

Určitě by jich bylo dost,hodně mužů by s tím nesouhlasilo.

alexa (Pá, 20. 2. 2009 - 15:02)

co:-)))no snad naopak.Každý by jí poslal někam.nejlépe k psychiatrovi.

to Drobek (Pá, 20. 2. 2009 - 15:02)

Asi jen málokterý muž by si dovolil odmítnout, kdyby se jeho žena k tomuto kroku rozhodla.

Drobek (Pá, 20. 2. 2009 - 11:02)

Zuzko ale měla by jsi sním o tom promluvit,aby jsi nebyla překvapená kdyby PC odmítl nosit,ono to taky nestojí málo peněz za mín než 1500kč to nekoupíš.A taky aby měl tu správnou velikost.

petrs (Pá, 20. 2. 2009 - 11:02)

pro Zuzku-vyborny napad,gratuluji k rozhodnuti a ver,ze to nebudou vyhozene penize!!!pokud budes mit chut,napis nam Tve poznatky nebo myslenky.Diiky a uvidis,ze se Ti vse vrati mnohonasobne vic a to nejen v sexu!

Návštěvník (Pá, 20. 2. 2009 - 10:02)

pozdě na co???????

Zuzka (Pá, 20. 2. 2009 - 09:02)

Tak už jsem rozhodnutá! Manžel má za čtrnáct dní narozeniny a po tom co jsem si tady přečetla celou diskuzi, jdu teď hned objednat CB 6000 na Specialschopu! Prostě dřív než bude úplně pozdě. Díky za tento vynález!ZUZA

milan (Čt, 19. 2. 2009 - 06:02)

pro Klarku-dekuji Ti,ze existujes,ze je mezi nami Zena,ktera vi,co chce a jeste si o tom s nami chce povidat.Patrim take k uzamcenym,ale kdyz dvakrat trikrat poprosim,jsem odemceny.To neni ono,ale Tve pojeti je uuzasne.Tak by to asi melo byt.Tve touhy by mely byt ukojene a jemu bude cti byt u toho a vdet Te roztouzenou a na rozdil od neho i ukojenou.Predstavuji si ,ze manzelka jeste rekne"rada bych se milovala,ale Ty jsi zamcenej,no,tak to vyresime,ze mne ukojis Ty."nebo"tak rada bych si s nim hrala,ale nemuzu"musi byt strasne byt zamceny a nechat si lizat kulky a nemoci NIC.Jsi pekny dablik a ja dekuji ,ze tu s nami jsi.

Akia (St, 18. 2. 2009 - 19:02)

Klárko, blahopřeji, děláš to dobře, takhle by to měly dělat všechny ženy a hned by muži byli jak beránci a bylo by po problémech, žádné domácí násilí apod.

otran pro Klárk (St, 18. 2. 2009 - 19:02)

Vidím, Klárko, že v tom máš jasno. Jsi zřejmě trošku dominantní a řítel malinko submisivní. Tím se báječně doplňujete, což je skvělé! Pásem cudnosti jsi spojila příjemné s užitečným. Obohatila jsi váš sexuální život o napětí a zároveň přítele přiměla k poslušnosti a věrnosti. Jestli se to rozkřikne mezi váma holkama, budou bez zámečku jenom kluci na ocet, což? Jak to přítel snáší? Už v tom našel zalíbení? Dává si pozor, abys mu trest neprodloužila nebo si koleduje o dosažení osobního rekordu v sexuální abstinenci? Já, když bych byl vzrušenej, bych tě asi zkusil vyprovokovat, abys mě nechala úpět zamčenýho pěkně dlouho! Pak by záleželo na tvé důslednosti, zda nezměkneš a nevysvobodíš mě dřív! Ale pak bychom si to užili! Byla by to exploze!

Jirka (St, 18. 2. 2009 - 16:02)

Klárko, to by byl vrchol krutosti a blaha zároveň. Ptáčka mít zamčeného v klícce a muset souložit s připínacím penisem, který používají zejména ženy.

Klárka.028 (St, 18. 2. 2009 - 14:02)

No na to aby s tím šel na pivo mu to žádný problém nedělá a když jsme byly v bazénu, tak jsem ho také neodemkla a nikdo nic nevěděl. Když jsem ho zamykala poprvé, bylo mi to nepříjemné,že ho tím omezuji, ale byla to už nutnost! Teď jsem ale zjistila, že mě to i strašně vzrušuje, když si vzpomenu, nebo když vidím, jak je zamčený.Nevím jestli to tak cítí i jiné ženy, co mají toho svého zamčeného. No a když se pořád ptáš, tak si myslím že je to o zkušenostech toho chlapa. Můj bývalej mě pusou nikdy neudělal, protože mu to nešlo a nynější přítel mě to pusou udělá vždycky i několikrát za sebou a dělá mi to skoro každý den i když je zamčený, mimo to používá i vibrátor, ale né vždy. Tak žádný půst nemám. Opravdu ho miluju a tak bych mu nikdy nezahnula, ale kdyby hodně zlobil a musel být zamčený delší dobu, tak mu k tomu radči ještě pořídím připínací penis s popruhama, že jich tady hodně nabízej a mám to vyřešené.

otran pro Klárk (St, 18. 2. 2009 - 08:02)

Máš pravdu, že je důležitá důslednost. Žádné prominutí zbytku trestu, žádné "prezidentské" milosti!Pokud to má být účinné, musíš být ale neoblomná!Když mu odpíráš pár dní sex, je samozřejmě nadržený a obrovsky po milování s Tebou touží a když ti pak líže mušličku a cítí, jak ti vzrušeně voní a nemůže si ho ani honit, jsou to muka! Dovedu si představit, že pak rád luxuje, myje nádobí či vytírá schody. Zamknout mě na měsíc, naučil bych se i vyšívat!! Navíc, jak jsi psala, že se opil, tak s touto ozdůbkou se asi blbě chodí na pivo. I když to šaty spolehlivě zakrejou, bude problém, aby se nepotkal s někým na pánském WC, protože by se prozradil. Ani fitko, bazén, sauna bez tebe nepřichází v úvahu. Rozumim tomu tak, že pokud nezlobí, je doma odemčen, ale z domu chodí zabezpečen? Možná to bude znít divně, ale docela mu závidím. Vyřešilas mu problém odolat pokušení - se zámečkem ho přejde i jen chuť na nevinné flirtování třeba na pracovišti a pak zažívá úžasný sex s tebou. Já, jak se znám, rád posouvám hranice a asi bych tě na jeho místě provokoval, abys mě zamkla na dýl! To bys ale taky nevydržela a musela bys sama zahnout. Nebo jak ten půst zvládáš ty? Kamarádka má ráda hodně dlouhé lízání, vzrušuje ji to, ale orgasmu tím prý nikdy nedosáhla. Přesto jí mrzí, že manžel tuto praktiku zanedbává. Dokážeš se při lízání udělat? Jsem zvědavej, co? Kdybys mě potkala, asi bys mi je spíš utrhla, než zamkla, viď? Tvůj přístup se mi líbí a obdivuji tě. Jen tak dál a ať se ti daří a jsi šťastná!

Klárka.028 (Út, 17. 2. 2009 - 20:02)

Máš pravdu, že i sex je potom delším zamčení lepší, Před tím se neudělal třeba 5x za sebou jako teď a to stříká pokaždé pěknou dávku.No a v klidu ho moc nenechávám, protože se ráda mazlím a tak mu taky lížu i kulky když je zamčený, žadoní abych ho odemkla, ale když má trest tak se nesmím nechat ukecat, protože by to pak nemělo ty účinky. Ty tresty mu dávám tak po sedmy dnech, abych mohla trest zvíšit, ale to zatím nebylo třeba, byl hodný.

otran (Út, 17. 2. 2009 - 20:02)

10 dní není sice tolik, ale záleží na situaci. Když ho nešetříš, nenecháš ho v klidu a musí tě při tom hezky lízat broskvičku, tak mu trest hodně ztěžuješ. Taky ho pak asi nějakou chvíli bolej kulky, když ho vzrušíš a pak nic ... Nepochybuju o tom, že je pak jako beránek. Navíc sex po takové přestávce je pak daleko intenzivnější a lepší, nemám pravdu? Četl jsem na netu, že pokud je půst delší, než asi 1 měsíc, je třeba použít metodu milkingu, aby nedošlo k útlumu tvorby semene.

Jakub (Út, 17. 2. 2009 - 18:02)

Jak jsem jiz psal, s Neosteelem mam urcite zkusenosti, ale zajimalo by me, jaky vyznam ma s pasem cudnosti soucasne pouzivani analniho koliku. Kolik prece drazdi prostatu, nebo ne? Je tu nekdo, kdo takovou zkusenost ma? Diky. Jakub

Klárka.028 (Út, 17. 2. 2009 - 13:02)

No nejdýl jsem mu to nechala asi 10 dní, ale to mě fakt vytočil, protože přišel domů někdy v půlce ledna úplně na mol ožralej!!! A je jasný, že mě ale musel uspokojovat pusou a rukou po tu dobu, jinak bych mu to prodloužila! No a od té doby už se neopil, to je zajímavé, protože tak chodil domů skoro 2x týdně! No a nad žádnou výpomocí jsem ještě neuvažovala, maximálně ve fantazii, protože on mě byl nevěrný určitě mockrát i když to zatloukl....

otran (Út, 17. 2. 2009 - 10:02)

To by bylo hustý! Docela kruťárna, muset Ti lízat mušličku a pak nic! Dosáhneš při orálku orgasmu? Když by ses při tom udělala tak za 5 Tvých orgasmů jeden můj výstřik. Když bych Tě nedokázal uspokojit, pozvala by sis někoho na výpomoc!

otran (Út, 17. 2. 2009 - 09:02)

Klárko, to je super! Jsi dívka činu a docela tomu Tvému závidím! Líbí se mi, když žena ovládá mužovy orgasmy a potažmo i jeho samého!Jak dlouho jsi mu to nechala nejdýl? Když jsme opravdu pořádně nadržení, snažíme se, což? Milking jsi nezkoušela? Taky rafinovaná praktika!Nebo mu to ztížit (když si to zaslouží) třebas tím, že se necháš uspokojit orálně a pak ho prostě neodemkneš. Vydrž a nepolevuj!

Klárka.028 (Po, 16. 2. 2009 - 22:02)

Dala jsem svému příteli CB 6000 k vánocům a musel ho přijmout kvůli jeho častým záletům, které stejně vždy zatloukl. A zdá se, že je to opravdu hodně účinné, nejen že jsme tím zachránili náš vztah, ale když mě naštve tak ho prostě týden neodemknu a protože si to nemůže udělat v tomhla ani sám, tak se snaží a je na mě strašně hodný a pozorný, má strašnou potřebu mě jakkoliv uspokojit, jen abych mu ten trest náhodou neprodloužila. Už žádná nevěra a já jsem konečně šťastná a vyrovnaná!!! Je tu ještě nějaká klíčnice na výměnu zkušeností a nápadů??? Klárka

Reklama

Přidat komentář