Reklama

Pás cudnosti

Ajamls (St, 25. 2. 2009 - 23:02)

Tak jsem to právě objednala na tom specialshopu, jako to psala ta Klárka a i s poštovným a doplňkem to vyjde něco málo přes 6 tis. To mi nevadí, peníze nám moc nechybí. V práci mu to vadit nebude, chodí v civilu, protože dělá obchodního zástupce a právě díky teto práci mi byl už několikrát nevěrný a dokonce několikrát nepřišel v noci domů. To už mu nechci tolerovat. Sice ho to prý moc mrzelo, ale nemohl si pomoct. Říkáš, že bude trpět jen touhou, myslela jsem, že bude aspoň cítit nějaký tlak, nebo napětí. Je teda vůbec nějaký rozdíl, jestli ho nechám zamčenýho týden a nebo čtrnáct dní? Budu ho moc aspoň trošičku ovládat s přeplněnýma kulkama?

Dastyness (St, 25. 2. 2009 - 23:02)

Musí mít tu pravou velikost,a ikdyž bude mít plný kuličky tah ho to nijak bolet nebude to se neboj jen ho bude bolet touha stříkat a nebude moct až mu to milostivě dovolíš a odemkneš mu ho.A v práci,chození do práce taky ničemu nebrání,pokud nemají v práci společné sprchy to by pak byl problém ale snad mají trochu soukromí.Jo ten si užije utrpení bez sexu!Tak už jsi mu ho objednala?Dej pak vědět jak to nosí,trpí a jak žije s omezeným sexem.Krásnou dobrou noc.Jo a stavět se mu v tom určitě nebude.

Ajamls (St, 25. 2. 2009 - 23:02)

To není tak rychle, já už to tady pročítala týden a už jsem mu i vybrala klícku, podle toho co jsem tady i jnde zjistila tak asi nejlepší bude to CB6000 a on to včera odsouhlasil. Jen mu příjde moc malinká ta klícka. Tak když to nečekal tak jsem mu ho změřila v klidu abych měla jistotu, žeho to nebude tlačit a zjistila jsem že tam bude mít ještě 5 mm mezerku. Oponoval, že když se staví tak se tam nevejde, odpověděla jsem mu, že není důvod aby se stavěl a že se mu v tom určitě nepostaví, když zrovna nebude zasouvat, tak byl docela vykulenej. Ptala jsem se, když bude mít třeba delší dobu např. týden plný ty kuličky co to bude pro něj znamenat? Když to bude jen natlakované, tak to bude dobré, ale aby to nebyla taková strašná bolest k nevydržení, jako třeba bolest zubů. Dá se to vydržet, nebo je to hlavně o té nadrženosti a nebrání to chodit třeba do práce?

Dastyness (St, 25. 2. 2009 - 22:02)

Ajamls,ty jsi rychlá a tak šikovná!Tak rychle jsi ho dostala pro sebe,smekám před tebou!Tak ted už jen vybrat PC a hezky ho zamknout!At je krásně poslušný!Ale ovládej ho tak aby jsi se taky neochuzovala o sex,zamklej tě může uspokojovat prsty,jazykem,pomůckamy...možností je dost a on at hezky trpí s plnýma kuličkama!Mě to taky děsně vzrušuje.Bude jako beránek.

Ajamls (St, 25. 2. 2009 - 22:02)

Dasty, já jsem mu to už říkala a protestoval, tak jsem mu řekla, že když není pro mě schopnej udělat tohle abych si už nemusela dělat starosti, tak s ním už prostě nebudu spát a do pusy si ho už teprve nevezmu. Nakonec tedy připustil, že ho bude nosit. Musela jsem ho přesvědčit, že si na to zvykne a ani nebude vědět, že ho má v klícce a v ničem mu to normálně bránit nebude. Rovnou jsem mu řekla, že pokud mě naštve tak prostě nebude mít třeba týden nebo dýl orgasmus, pokud budu chtít. Tak ví do čeho jde a taky ví, že jsem nesmlouvavá... Mě stačí, že souhlasil a že ho bude nosit pořád když budu chtít, než řeknu že už nemusí a to já asi neřeknu.

Dastyness (St, 25. 2. 2009 - 22:02)

Ajamls-Bude muset čekat na vystříknutí na tebe,jasně.Delší doba bez stříkání bude strašně nadrženej a plný kulky to je jasná věc,ale prvně si s přítelem o tom promluv aby souhlasil s nošením PC!NEZAPOMEN!Cena začíná cca na 1500kč,podle druhu a velikosti.Přeji ti at ti to vyjde a přítele přivedeš k poslušnosti.

Ajamls (St, 25. 2. 2009 - 20:02)

ahoooj, přečetla jsem si tady vešinu příspěvků a začalo mě tohle téma moc zajímat. Taky mám zlobivého přítele a mít jeho sexualitu pod kontrolou by se mi líbilo. Když mu ho teda zamknu, tak bude muset čekat s vystříknutím na mě až ho odemknu kdy já budu chtít? A ještě se chci zeptat, on když se neudělá tři dny tak má ty kouličky úplně narvaný a tvrdý, no a když si ho nebude moc ani vyhonit a já ho potrestám za hrubost neodemčením třeba čtrnáct dní, co to s ním udělá? To je bude mít takhle nervaný celou tu dobu?

petrs (St, 25. 2. 2009 - 14:02)

souhlasim,budte prosim tady.diky

Návštěvník (St, 25. 2. 2009 - 10:02)

děláte dobře!!

Návštěvník (St, 25. 2. 2009 - 03:02)

Kurva proc vzdycky na mail??!!
Je tady diskuze a vsechny ty zkusenosti zajimaji tak proc porad doprdele to presouvani na mail?

petr (Út, 24. 2. 2009 - 12:02)

Nosím Neosteel už tři roky, vpodstatě denně. Nejdéle jsem byl nepřetržitě uzamčený 21 dní. Pokud máš ještě zájem o nějaké zkušenosti, ozvi se mi na mail slunickar13"seznam.cz.

Návštěvník (Út, 24. 2. 2009 - 12:02)

dneska je oboji, tak nerezavime :-)

Jean-Clode-Van- (Út, 24. 2. 2009 - 11:02)

Já myslím ten středověký ,no nerezocel nebyla,pákovky taky ne.

petrs (Út, 24. 2. 2009 - 11:02)

zalezi,jaky pás mate

Jean-Clode-Van- (Út, 24. 2. 2009 - 11:02)

Jak se s tím pásem chodí na záchod,nerezaví to, nebo mazat ,mazat ,mazat jako u sms nevěry.

Návštěvník (Po, 23. 2. 2009 - 21:02)

existuje i pro chlapy?

Návštěvník (So, 21. 2. 2009 - 13:02)

Dalšího vývojového stupně dosáhneš až zjistíš, že ten mozek umí krásně ovládat taky pravou (případně levou) ruku.
A pak teprve pochopíš o čem se tady diskutuje.

Návštěvník (So, 21. 2. 2009 - 12:02)

No dovedu si to představit.Jelikož mám partnerku daleko,souložím také jednou za měsíc.Ale jelikož jsem slezl ze stromu a nejsem zviřátko,stačí mi k ovládání mozek.

petrs (So, 21. 2. 2009 - 05:02)

jsem v tom tyden a dva dny a musim rici,je to siiiila.

Aleš (So, 21. 2. 2009 - 01:02)

A proč pánové,nevíte oč přicházíte o jakou senzaci.Si nedovete představit tu touhu po styku po třech,či čtyřech týdnech půstu a ten požitek z toho potom.

Reklama

Přidat komentář