Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Mio (Čt, 31. 8. 2017 - 13:08)

ano, jsem v pořádku, jen se...Ani se nedivím,že se ti nechce psát. Vidíš co Miluna zase píše viď?

hm (Čt, 31. 8. 2017 - 13:08)

Ale je vidět, že si ti dva vystačí. A tak by to mělo být.

Ty blbko (Čt, 31. 8. 2017 - 13:08)

Já nemůžu už psát jak...Ztrapňuješ se tady ty sama.Jak to dělají jinde? Určitě nikdo by nešel šukat do pokoje kde vedle v místnosti je máma s dětma. Alici to možná nevadilo, ale tvojí mámě to vadilo, to si piš. Potom se divíš, že ani máma tě doma nechce.

Miluna (Čt, 31. 8. 2017 - 13:08)

Asi si to představuje, jak...Jo takhle sem si to přesně představovala.Pak bych byla šťastná a když by byli spolu tak trojka ale teď se cítim totálně trapně.Alici to nevadilo když byla semnou v pokojíku před mámou a on s tim nadělá,jak to dělaji jiný když nemaj byt.

Miluna (Čt, 31. 8. 2017 - 13:08)

Nic nechápeš, ty vidíš...Já nemůžu už psát jak brečim já jdu pryč,hnusnějc už mi nemoch strapnit!!!!!! Už jen chybí aby mi poslala ještě Alice do prdele jako on.

Miluna (Čt, 31. 8. 2017 - 13:08)

To taky,ale hlavne to,ze by...No tak si sračka už!!!!!!!! K čemu máš zkoro 20cm když nic nechceš!!!!!! Si zlej, mě si jenom potřeboval když si neměl jí,neumíš mít rád spravedlivě!!!!!! Ona za to nemůže ale ty ses teda ukázal a jestli jí zavřou tak ti budu dobrá co!!!!!! Víc už si mi strapnit nemoch!!!!!! Zničil si mi den kvůli tobě si teď musim vzít víc prášků na uklidnění!!!!!!!! Tak si táhni na výlet sám se sebou.Já myslela že budem normálně fungovat a vidim že to nejde stebou!!!!! Fuj to mam teď nervy takhle mě trapně nechat fuj ty nevíš jak to bolí!!!!!!!!!!

hm (Čt, 31. 8. 2017 - 13:08)

Asi si to představuje, jak bude Alice jezdit, tak bude souložit s Jirkou a jak bude Jirka jezdit, tak bude s Alicí. Vidím to, že brzy bude zase zpátky v léčebně.

Miluno (Čt, 31. 8. 2017 - 13:08)

Vůbec nechápu co tim chceš...Nic nechápeš, ty vidíš jen sex pro sebe a to ostatní tě nezajímá. Když Jirka nechce, tak ho nemůžeš nutit. Jsi hrozná, zase bys děti strčila mámě, jen aby sis užila sexu. Jak by se tvoje máma musela cítit, když by věděla co jdeš s Jirkou dělat a ona hlídala děti. Není ti trapně se takto chovat?

Jirka (Čt, 31. 8. 2017 - 13:08)

Vůbec nechápu co tim chceš...To taky,ale hlavne to,ze by mi ani nestal,kdyz proste nechci.

Miluna (Čt, 31. 8. 2017 - 13:08)

Nechame to byt jo.Zamysli...Vůbec nechápu co tim chceš říct?!! Jako že se nemam doprošovat???

Jirka (Čt, 31. 8. 2017 - 13:08)

Tak to je pěkně v...Nechame to byt jo.Zamysli se.Chlapa nutit do sexu,kdyz nechce tak co to asi znamena chapes to?

Miluna (Čt, 31. 8. 2017 - 12:08)

Tak nic no.Ja s tebou spat...Tak to je pěkně v prdeli!!!! Ty ne žes mi poslal do hajzlu a zrušil byt ty už mi ani nechceš udělat?????!!! A proč????? Normálně přijeď k nám a děti budou s mamkou a my budem v pokojíku.Vždyť tě mamka zná tak o nic nejde a já bych jí řekla že máme takovou domluvu.Bez sexu je to peklo pro mě.A jestli mi máš rád aspoň jako kamarádku tak to pro mě uděláš! Alče to je jedno prosim tě.Co by jí natom vadilo?? Copak sem nějaká cizí?! A pak po můžem někam kam ty budeš chtít.

Jirka (Čt, 31. 8. 2017 - 12:08)

Ale já potřebuju i chlapa...Tak nic no.Ja s tebou spat nechci.Jako ona je tamhle v kamionu a tohle je blby uz abych sel s tebou bez ni.Ja vubec nevim jakej ma ted ona na to nazor ja s ni o tom nemluvil,ale samotnymu se mi nechce.Ja myslel vylet proste a Zdencu vzit sebou.Vubec nevim teda co ti psat,kdyz chces jen sex a vubec si nedokazu predstavit jak to myslis jako kde a co deti.Asi teda nic no.

Mia (Čt, 31. 8. 2017 - 12:08)

Jsi v pořádku? ano, jsem v pořádku, jen se mě nechce psát, tak jen čtu.

Miluna (Čt, 31. 8. 2017 - 12:08)

Milu ja jsem s ni mel vcera...Ale já potřebuju i chlapa já chci stebou spát dneska.Zvlášť jak si čerstvě po ní tak tě chci.Jen povídání mi nepomůže.Prosim! Sám víš že nemam nic a nikoho.Přijeď zamnou v těch kraťáskách já se chci vzrušovat tebou.Když ses takhle hezky usmířil s ní tak ještě semnou ať se mi líp žije.Prosim Jirko.

Mio (Čt, 31. 8. 2017 - 11:08)

Jsi v pořádku?

Jirka (Čt, 31. 8. 2017 - 09:08)

Milu ja jsem s ni mel vcera pak krasny vecer tak jsem nepsal.Hodne mazleni a sexu bylo a ted uz jsem s Anetkou a Romankem sam.Tak jestli chces muzu vzit deti a odpoledne za tebou a nekam se podivame popovidame akorat bez sexu.Ja jinou nepotrebuju proste.Jestli budete mit neznosti vy spolu zase nekdy to je vase vec,ale mne staci Ali a jsem zase znova zamilovanej uplne totalne,byla tak skvela.Tohle jsem nikdy s byvalou nemel a nezazil.

Miluna (St, 30. 8. 2017 - 23:08)

Milu, zkus myslet spis na...Dobře budu myslet taky.Doufam že syna brzy uvidim.A Zdenču mam vedle v místnosti.No já jdu zkusit spát.

sany1 (St, 30. 8. 2017 - 23:08)

Máš pravdu,nějak cítim...Milu, zkus myslet spis na svoje deti, ony te potrebuji vic. Aspon se zamestnas.

Miluna (St, 30. 8. 2017 - 23:08)

Miluno, z tvého psaní...Máš pravdu,nějak cítim jak mi nesnesitelně chybí.Začlo to tim když vim že už jsou spolu.Dokud byli každej zvlášť nebylo to tak hrozný jako teď ale tvoje slova mi uklidňujou.Asi už mi dneska nenapíšou.Ona ráno odjíždí s kamionem tak třeba už šla spát nebo to šli dělat.Jo já bych nejradši věděla o každym jejich kroku a co si povídaji a i na Anetku myslim a na Románka.Achjo:"((

Reklama

Přidat komentář