Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

sany1 (St, 30. 8. 2017 - 22:08)

Miluno, z tvého psaní...Neni co dodat.

uklidni se (St, 30. 8. 2017 - 22:08)

Jak to myslíte s tou...Miluno, z tvého psaní přímo sálá strach, že tě Jirka s Alicí opustí. To je zbytečné. Oni tě berou jako kamarádku, ale mají i jiné kamarády. To jim přece nemůžeš zakazovat nebo řídit, s kým se mohou kamarádit a s kým ne. Upínáš se na ně až nezdravě, nejraději bys o nich věděla všechno a měla o nich přehled. Ale přesně tohle ničí tebe i kamarádství. Tak toho prosím tě nech, ber věci tak, jak jsou, jestli budou mít návštěvu, přej jim to

Miluna (St, 30. 8. 2017 - 22:08)

Jak to myslíte s tou modrookou holkou od potoka? Jirko proč mi neodpovídáte? Nebo je vám spolu hezky už asi a mě třeba už nepotřebujete??? Já ležim koukam do stropu a myslim jen na vás.Srdce vás miluje a to nejde nebýt na vás závislá jak mi někdo píše.Já překonala to že už nebydlim s nikym z vás ale za stýskání nemůžu.Představuju si že sem jako čtenář2 ale ani on neni úplně sám že má svoje cikánky a já mam vás a myslim na vás.

Tak (St, 30. 8. 2017 - 21:08)

víte, že Miluna udělá jen... diskusi o nějakém poštvávání bychom mohli brát jako vyřešenou.

dobře (St, 30. 8. 2017 - 20:08)

víte, že Miluna udělá jen to, co chce sama a na žádné rady nedá. O tom jsme se přesvědčili mnohokrát.
Největší neštěstí je pro ni Alice, ta jediná ji vždycky přesvědčí.

a (St, 30. 8. 2017 - 20:08)

ale ochotně tomu...Ty vidíš v názorech poštvávání? Tak sorry jako. Ne na nás záleží, ale hlavně na Alici, Jirkovi a Miluně jak si to vyřeší. Stejně na naše rady nikdy nedali. Nikdy. Jen na radu Sany o střídavé péči, která ovšem podle mého názoru není dobrý nápad.To je můj příspěvek a názor k tomuto. Ještě máš něco na srdci?

vy tomu nezabrá (St, 30. 8. 2017 - 20:08)

Silná slova. Miluna sama...ale ochotně tomu pomůžete.
Jak se můžeš srovnávat s Milunou?
Přece znáš jak reaguje a jak na tom je?
A že není radno ji poštvávat.
Rozumný a soudný člověk to nedělá.

a (St, 30. 8. 2017 - 20:08)

proč tady do Miluny...Ono by jí mohly ty názory pomoci prozřít. V 19.45 dobrá rada o upínání. V každém příspěvku vidím radu, pohled. Když vidíš něco jiného, vem si brýle.

ale ale (St, 30. 8. 2017 - 20:08)

proč tady do Miluny...Silná slova. Miluna sama napadla Jirku s Alicí, né na náš popud. A je tady diskuse. Dáváme tady své názory. To k diskusím patří. Stejně Miluna opět bude za chvíli tam, kde byla. A my tomu nezabráníme.

a řekne mi někd (St, 30. 8. 2017 - 20:08)

proč tady do Miluny šijete?
Přijde mi to jako úmysl ji takhle pošťuchovat aby se trápila.
Jestli do něčeho spadne bude to vaše vina.

Miluno (St, 30. 8. 2017 - 20:08)

není dobře se na někoho...takže zázrak se opět nekoná, opět jsi ve starých kolejích.

Miluno (St, 30. 8. 2017 - 19:08)

Já nevim co mi to...není dobře se na někoho moc upínat. Už máš s Alicí nějakou zkušenost a kam tě to dostalo (!). Co když ona ta kamarádka je holka modrooká od potoka ( nebo od potůčku ) a ty s tím nic neuděláš

Ale (St, 30. 8. 2017 - 19:08)

Já nevim co mi to...Tobě to musí být jedno s kým oni co mají.Nejsou tvoji otroci abys jim poroučela.

Miluna (St, 30. 8. 2017 - 19:08)

Já nevim co mi to chytlo,omlouvam se.Já jen ta představa byla pro mě strašná kdyby jste s ní něco měli.Vždyť jste moje lásky oba.Jste moji miláčkové a sexuální lidi moje.Je to pro mě divnej pocit že tam bude s váma nějaká sedět.Ale jo dobře budu si říkat že ona pro vás nic neznamená.A kdy si pro mě přijedete jen na tu návštěvu?

Jirka (St, 30. 8. 2017 - 19:08)

Jo aha takže tam budete mít...Ale zadnou nahradu! Co ti je? Vzdyt je to jeji kamoska z decaku tak co te chyta? Mam se s Alici ted dobre tak ted zacnes vyvadet ty?

Miluno (St, 30. 8. 2017 - 17:08)

Jo aha takže tam budete mít...Jsi ubohá, to nemůže nikdo přijít k nim na návštěvu? To musí být hned každá píča a děvka podle tebe? Fakt jsi trapná jak žárlíš.

Miluna (St, 30. 8. 2017 - 17:08)

Už je to tady.Co je tady?

a (St, 30. 8. 2017 - 17:08)

Už je to tady.

Miluna (St, 30. 8. 2017 - 17:08)

Jo tak to koukam ctenari,ze...Jo aha takže tam budete mít misto mě jinou???!!!!! Máte za mě náhradu?????? Co je to za piču děv*ku???????? Napiš mi pravdu!!!!!!!!

Jirka (St, 30. 8. 2017 - 16:08)

Jo tak to koukam ctenari,ze mas prave na Vysocine chalupu,protoze ja z Vysociny pochazim.No ja se taky moc nechodim koupat spis,kdyz jedu kamionem nekde kde je more tak tam,jinak rybniky mi moc nebavi a verejny venkovni bazeny vubec.To mas dobry s kamosem jste si svymi pany.No a opravdu to je Alice kamoska,jen nebydlela v Cr,ale tenhle vikend k nam pry zajede.

Reklama

Přidat komentář