Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Jirka (St, 30. 8. 2017 - 19:08)

Jo aha takže tam budete mít...Ale zadnou nahradu! Co ti je? Vzdyt je to jeji kamoska z decaku tak co te chyta? Mam se s Alici ted dobre tak ted zacnes vyvadet ty?

Miluno (St, 30. 8. 2017 - 17:08)

Jo aha takže tam budete mít...Jsi ubohá, to nemůže nikdo přijít k nim na návštěvu? To musí být hned každá píča a děvka podle tebe? Fakt jsi trapná jak žárlíš.

Miluna (St, 30. 8. 2017 - 17:08)

Už je to tady.Co je tady?

a (St, 30. 8. 2017 - 17:08)

Už je to tady.

Miluna (St, 30. 8. 2017 - 17:08)

Jo tak to koukam ctenari,ze...Jo aha takže tam budete mít misto mě jinou???!!!!! Máte za mě náhradu?????? Co je to za piču děv*ku???????? Napiš mi pravdu!!!!!!!!

Jirka (St, 30. 8. 2017 - 16:08)

Jo tak to koukam ctenari,ze mas prave na Vysocine chalupu,protoze ja z Vysociny pochazim.No ja se taky moc nechodim koupat spis,kdyz jedu kamionem nekde kde je more tak tam,jinak rybniky mi moc nebavi a verejny venkovni bazeny vubec.To mas dobry s kamosem jste si svymi pany.No a opravdu to je Alice kamoska,jen nebydlela v Cr,ale tenhle vikend k nam pry zajede.

Jirko (St, 30. 8. 2017 - 15:08)

Pry ji fotila kamaradka z...Ale Alice dokola tady tvrdí, že nemá žádné kamarádky. Jseš si jistý, že to nebyl kamarád?

čtenář 2 (St, 30. 8. 2017 - 14:08)

Pry ji fotila kamaradka z...Dneska jsem to zapíchl dřív. Já dělám až mám práci hotovou a jdu domů. To je výhoda zaměstnání u kamaráda, že nemusím plnit pracovní dobu.
Vypadá to, že si teda holky užily v bazénu. Já se koupu jen sem tam v rybníku na Vysočině když nikdo není poblíž. My tam máme chalupu, ale letos jsem byl plavat jen jednou, radši jezdím na kole.

Jirka (St, 30. 8. 2017 - 13:08)

Tak pravda, fantazie mi...Pry ji fotila kamaradka z decaku.Dneska mas volno ctenari2? Ja uz jsem taky doma.Milco ja ani nevim uz na to nemysli.Karle kdybys ji nahodou nekde fakt potkal na benzince tak nic na ni nezkousej.Fakt nechci porad zit ve stresu.

čtenář 2 (St, 30. 8. 2017 - 12:08)

Ne chlápky tam nemá:-) ale...Tak pravda, fantazie mi trochu zapracovala:-) Ale někdo ji fotit musel. Otázka je kdo to byl!

. (St, 30. 8. 2017 - 12:08)

Nic nikde nevidím nikoho v...Ne chlápky tam nemá:-) ale v bazenu je.Asi tu fotku změnila nedávno a na nějakym přístroji se to už zobrazuje a na nějakym ne.Už se mi to tady taky stalo a nevim proč to tak je.

čtenář 2 (St, 30. 8. 2017 - 12:08)

Čtenáři, to mě zaujalo,...Já na to taky docela věřím, proto si všímám jak na mě různí lidi působí. A fakt někteří jakoby mi byli blízcí tak, že to přesahuje tenhle život. Přečetl jsem o tom pár více či měně kvalitních knih. Asi nejvíc mě zaujala na toto téma kniha od Jacka Londona Tulák po hvězdách. Údajně je to na motivy skutečných vyprávění očitého svědka.

čtenář 2 (St, 30. 8. 2017 - 12:08)

Nic nikde nevidím nikoho v...Tak to o hodně přicházíš. Je tam v bazénu, obklopená osvalenými chlápky a popíjí šampaňské.

Kde to vidíš? (St, 30. 8. 2017 - 12:08)

Krásná fotka z toho...Nic nikde nevidím nikoho v bazenu.

Miluna (St, 30. 8. 2017 - 11:08)

Teda koukam jak jste včera psali hlavně Jirka jak psal.Jirko můžu se jen zeptat proč sis mě chtěl brát? A Jarine já taky věřim na to jak si psal ale musim ti říct že když sem chtěla sebevraždu tak sem si vždy přála aby už nic radši nebylo.Lepší pocit pak už nic nevědět a mít klid jako ve spánku.Jenže jestli něco je tak to je blbý pocit.Ali co teď děláš?

. (St, 30. 8. 2017 - 11:08)

Tak to je přesný s tím...Krásná fotka z toho bazenu.Já být tvuj syn tak se neudržim ani jako tvuj syn,mít takovou sexy mamču.

Karel (St, 30. 8. 2017 - 01:08)

Tak to je přesný s tím...Já tě chápu.Chceš aby to fungovalo kvůli dcerce a nechceš aby jí měl jen on a bydlel s ní sám.Ale,hlavně ať je na tebe hodnej teda.Nebudu ho radši dráždit.

Alice (St, 30. 8. 2017 - 01:08)

Tak to je přesný s tím zlodějem:) Jo Kájo já už nechci mít problémy takže si psát soukromně nemůžem a úmyslně tě taky někde hledat nebudu.Na benzínkách stavím tak jestli někdy někde na mě vybafneš tak za to moct nebudu:) Ale moc mi nestraš:) fakt chci mít už doma klid.

ne (St, 30. 8. 2017 - 01:08)

Znas prislovi Zlodej krici:...ne, ale znám Tak dlouho se chodí....

Karel (St, 30. 8. 2017 - 01:08)

Jo Sany to vystihla dobře.Alčo rád bych ti nabídl psaní na email,ale nechci aby jsi měla doma problémy.Já teď jsem na noční a četl jsem,že půjdeš jezdit tak když budeš mít kolem cestu tak se někdy stav na kafe,víš,že dělam na benzínce.Já bych tě poznal hned jen co bys vylezla z kamionu;-)

Reklama

Přidat komentář