Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Miluna (Pá, 1. 9. 2017 - 11:09)

tak u nás už konečně taky...Nenech se zmáct co tu o mě píše ten anonym.Já byla nasraná z Jirky tak sem nepsala ale mam tě ráda a vždycky budu a klidně napiš co tě štve ať to taky vypíšeš.Já se trochu zase třesu ale léky beru tak jak mam jen sem včera přihodila lék navíc na uklidnění a proto sem asi usnula tak brzy.Teď jdu nakoupit a uvařim oběd.A anonyme když tam má Mia vnoučka tak už vim že ten den většinou nepíše tak proto.

Mia (Pá, 1. 9. 2017 - 10:09)

Pište prosim,nějak to...tak u nás už konečně taky prší. Zavraždila jsem zase hafo slimáků, zase začli lozit po zahradě. Jinak můj život není ničím zajímavý. Mám radost z obyčejných věc. Že prší, že se mě podařilo vypěstovat tři veliký dýně pro děti, oni rády vyřezávají. Mám radost z toho, že mě každý večer volají synci aby se ujistili, že jsem v pořádku. Taky mě ale štve spousta věcí, ale to asi každýho.

pilsnerka (Pá, 1. 9. 2017 - 10:09)

Pište prosim,nějak to...ja napisu hned jak dorazim domu. jsemod pondeli na cestach ale ctu.

Miluno (Pá, 1. 9. 2017 - 10:09)

Já sem Miu ti nepsala...Nemusíš být trapná, jindy si Mie psala i když tam mněla vnoučata. Honem si napsala pro případ, když budeš Miu zase potřebovat, abys ukázala "snahu"? Jsi falešná jak pětka.

Miluna (Pá, 1. 9. 2017 - 10:09)

Já sem Miu ti nepsala protože vim že si tam měla mít vnoučka a nechci tě už otravovat se sexem když vim že už tě sex nezajímá.Musim si to nějak vyřešit sama ale nevim jak a nevěděl to ani čtenář2 a jinak čtenář2 měl pravdu tady začínaji slavnosti ale počasí jim teda nevyšlo,buď je horko jak kráva a nebo o 20 míň a prší.To je fakt výběr.A jak čtenář2 psal jsou tam kamiony na náměstí a mě je hrozně smutno když vidim kamion chápete proč.Pigi snídani sem připravila ale o škole Zdena nechce ani slyšet.Je mrzutá a posílá mi ať jí necham být v pokojíku samotnou.

čtenář (Pá, 1. 9. 2017 - 10:09)

Pište prosim,nějak to vázne.Jak se máte i vy ostatní? Tady prší.Co teď děláš Jirko? A je v pořádku Jana dlouho tu nebyla vidět.Zdravim taky Sany,Ginu,Pilsnerku,Jarina,Čtenáře2,Karla,Miu a samozřejmně Alici s Milunou.Hlavně pište.

Mia (Pá, 1. 9. 2017 - 10:09)

Koukám, že už Milunu ani...no jo, je to tak, co s tím? Snad je to, že pak už to nebude zajímat zase mě.

Mio (Pá, 1. 9. 2017 - 09:09)

já jí to nezazlívám. Je...Koukám, že už Milunu ani nezajímáš. Nojo, ta má jiné starosti jak sehnat sex. Budeš jí dobrá zase až s ní nikdo nebude psát a Alice jí zase odkopne. To bude zase volat "Miuško" kde jsi?

pigi (Pá, 1. 9. 2017 - 07:09)

Třeba si běž s dcerou povídat o škole. A dokoupit nějaké školní věci. Nebo připrav všem snídani. To pomáhá.

Miluna (Pá, 1. 9. 2017 - 06:09)

Četla si Milčo co jsem ti...Jo četla sem to a je to moc hezký od tebe ale já nevim jestli mi to vůbec pude jestli to teď nemá vliv na mě a tebe.Protože vem si jak se mam cítit,pudeš mi to dělat ale vnitřně víš že sem odmítlej zoufalec z kterýho chlapovi už nestoupne a víš že ženskej to spíš dělam ráda já a ty to potřebovat tolik nebudeš protože ty už od něj udělaná budeš takže spíš bych ti měla podržet já ale připadam si teď hodně blbě tak nevim co s tim.Už ani nemůžu spát protože sem usnula po 20h,takže už tu čumim a nevim co dělat.

Jirka (Čt, 31. 8. 2017 - 22:08)

No ja uz jsem nejakej unavenej.Jsem vic z deti utahanej nez z kamionu a nejak mi tu chybis Ali.Trochu se bojim jak jsi psala,ze stojis na samote.A jinak oba maly uz spi.

Alice (Čt, 31. 8. 2017 - 20:08)

No já spíš cítim bolest...Četla si Milčo co jsem ti psala? Jirko tak už ležím v kamionu.Já jsem to píchla na osamělý místečko protože mi už končil výkon a teď tady začlo pršet tak to pěkně klape na kamion,krásný.Není to jednoduchý viď s dětma.Nakonec si oba budem chodit do práce odpočinout:)? Ale dlouho bez nich taky nevydržím takhle je to fakt nejlepší to střídavý.Já kdybych byla jen doma tak blázním,nemůžu za to.A kdybys dělal jen ty tak bys o ně zase jen přicházel.

Miluna (Čt, 31. 8. 2017 - 20:08)

No já spíš cítim bolest prostě mi to od něj bolí že si sami sexujou a já měla být jen na popovídání.A ten výlet by byl stejně hnusnej protože bylo hnusný horko a mě to nebaví někde chodit v takovim horku.A žádnýho sem nakonec hledat nešla protože když sem ostatní viděla přešla mi chuť.Chybí sexuálně Jirka už sem byla na něj zvyklá když sem s nim bydlela.

Mia (Čt, 31. 8. 2017 - 19:08)

No jo no Miluna už je...já jí to nezazlívám. Je to její život, její tělo, její věc jak bude žít.

Miluno (Čt, 31. 8. 2017 - 19:08)

No tak si sračka už!!!!!!!!...tak zase žádnej zázrak že? Poučení žádný.

diskutér (Čt, 31. 8. 2017 - 19:08)

jojo, bylo pro mě lepší...No jo no Miluna už je taková a asi na prvnim místě je pro ni sex.Tak to máš lepší,když už ho nepotřebuješ Mio.

Mia (Čt, 31. 8. 2017 - 18:08)

Ani se nedivím,že se ti...jojo, bylo pro mě lepší vzít knížku a jít do stínu pod ořech. Nechci se vyjadřovat, jen bych se opakovala.

Jirka (Čt, 31. 8. 2017 - 18:08)

Ja obdivuju vsechny zeny,neni to sranda se starat o dva prcky.Chlapi ktery si to nezkusi tohle nepochopi.Ali za chvili ji jdu koupat.Jsem ji nechal chvili z plinek rozbalenou a akorat zacla curat:-) Myslim jen porad na tebe Ali.Tak az dojedes tak si v kamionu pekne odpocin.

No, (Čt, 31. 8. 2017 - 17:08)

bys měla spíš Milunu...možná to Alici dělá dobře,když je na ní Miluna uplá.

... (Čt, 31. 8. 2017 - 17:08)

Mě se to s ní taky líbí a...Ali netoužíš i skrytě po Sany?

Reklama

Přidat komentář