Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Miluno (Pá, 1. 9. 2017 - 15:09)

Jak to myslíš jak mi někdo...HIV tě omezuje, s tím už musíš počítat. Do takového rizika dnes půjde málokdo.
Tobě by pomohlo si srovnat vztahy s rodinou. Pamatuješ, jak jsi v nejtěžších chvílích psala, že ti chybí máma? Máš možnost se s ní víc sblížit a sama se snažit o to, aby se vše kolem vztahů uklidnilo. Přinese ti to více klidu a z toho i jiné možnosti seznámení. Teď mi přijde, že tlačíš na pilu, že chceš někoho za každou cenu a to nemůže dopadnout dobře. Dej si čas

. (Pá, 1. 9. 2017 - 15:09)

Mě se tim vypisovánim...Podívej Miluno, můj názor je, vyčkej. Ono podle mě tahle rodinná idylka dlouho nevydrží. I když bych to těm dětem přál. Ale mám na Alici svůj názor. A nemám růžové brýle jako Jirka. A ještě příjde s prosíkem :-). Mezi tím si hledej práci a kluka, možná by to chtělo taky s Hivem. A neupínej se na ně. Vyčkej jsem myslel to, že spolu nebudou. Ona si Alice počká až ji nebude hořet u zadku a pak se vrátí ke svému stylu života. A můžu.li ti poradit i když budou potom dolézat, neber ani jednoho! Jinak se dostaneš tam, kde jsi byla nedávno.

Mia (Pá, 1. 9. 2017 - 15:09)

Aha tak on umřel:-(( tak to...víš, my jsme si ohledně té věci velice dobře rozuměli, druhýho takovýho bych nenašla a vlastně ani nechci. Beru to tak, že jsem si užila co se dalo a ted už jsem v klidu.

Mia (Pá, 1. 9. 2017 - 15:09)

Mě se tim vypisovánim...nojo, když ty jsi hrozně hrrr. Chceš všechno hned ted okamžitě a takovým způsobem, že se možná oba lekli. I Jirky jsi hned dirigovala, že nechceš jen výlet, ale sex a stylem musíš. Třeba je to úplně jinak, ale ty jsi taková neřízená střela.
Netejrej si mozek, ono to nějak dopadne, hlavně nevyšiluj, nevyčítej a neponižuj se.

Miluna (Pá, 1. 9. 2017 - 15:09)

Milčo, toho jsem dostala od...Aha tak on umřel:-(( tak to je smutný,určitě byste byli i dál spolu.Tak to se ti nedivim že už ani nemáš chuť když určitě si na to byla spokojená s nim.Vlastně ti suploval úplně manžela viď.To je mojí mámy typ chlapů tmavý vlasy a modrý oči.

Miluna (Pá, 1. 9. 2017 - 15:09)

Jestli se ti Miluno uleví,...Mě se tim vypisovánim ulevuje ale jak to oni čtou tak nevim jestli to neni blbý ale tak jo napíšu to.Prostě něco mi nesedí,Alice mi tu napsala jestli si budu teda hledat jinýho,najednou mi napadlo jestli i ona to tak sama nechce,jestli třeba ona mě Jirkovi nezakázala nebo mu nedala najevo aby už semnou nic neměl a Jirka reaguje takhle ale třeba to tak neni a nechce mi fakt sám.Já nevim,mam z toho hnusný pocity kdyby to byla pravda ale zase jí nechci křivdit.

Mia (Pá, 1. 9. 2017 - 15:09)

No vidíš tak si měla...Milčo, toho jsem dostala od života asi darem. Vysoký, štíhlý, tmavý vlasy, modrý oči a ve svém oboru jednička. Hodně družstev ho chtělo přetáhnout k sobě. Po těch 20 letech to pak šlo z kopce, manžel hodně onemocněl, se mnou to párkrát seklo a tak jsem nějak ochladla, neměla jsem už sílu na nějaký avantýry. Ale zůstali jsme kamarádi a jednou mě hodně pomohl. Pak sám onemocněl a před dvěma roky umřel. A tak mu na hřbitově taky zapaluju svíčku.
Byl i taková moje vrba, vypovídala jsem se ze všech bolístek, zabrblala si, on mě vyslechl a když to šlo, tak pomohl.

. (Pá, 1. 9. 2017 - 15:09)

Jak to myslíš jak mi někdo...Jestli se ti Miluno uleví, vypiš se. Mia taky píše. Jsme tady anonymní.

Miluna (Pá, 1. 9. 2017 - 15:09)

Jirko, měla jsem manžela...No vidíš tak si měla náhradu za špatnýho manžela.Tak to je dobře a ještě takovou dobu tak si měla chlapy dva a aspoň teda si nestrádala když už byl manžel jakej byl.A kde je teď ten milenec?

Mia (Pá, 1. 9. 2017 - 15:09)

Ali napis mi tys mi jen...toho deště sem moc nedorazilo, ale aspon se ochladilo, to mě vyhovuje. Jirko Romča určitě žárlí na malou. Já když se mě narodil druhý syn, tak ten starší žárlil taky, dělal i scény a naschvály. To ho časem přejde a bude sestřičku chránit, chce to jen čas.

Miluna (Pá, 1. 9. 2017 - 15:09)

Jak to myslíš jak mi někdo píše že si představuju věci které se nestali? Já nevim z čeho mít radost.Volala sem před mámou na práce a zatim mi nevyšlo a u některých ještě nevim.Navíc teď je mi líto ještě víc jak sem byla nakoupit dal se semnou do řeči nějakej moravák kterej sem přijel na ty dny.Pořád mi dával komplimenty a že sem prý pěkně štíhlá mi řekl tak sem mu řekla že já akorát bych chtěla někoho na sex a že on taky neni špatný ale pak sem řekla o hiv a bylo vidět jak mu zamrzl úsměv a během 5min změna v chování ke mě,najednou že chvátá že ještě někam musí jít a byl pryč:-(( prostě mam to v hajzlu s chlapama,tohle neni po prvý a navíc u chlápků s kterýma bych šla protože se mi docela líbili.Já už sem ztracená teď mi i něco napadá vůdči Jirkovi a ani nevim jestli to mam napsat.

Mia (Pá, 1. 9. 2017 - 15:09)

Ja jsem ji nezavrhl,ale...Jirko, měla jsem manžela nooo prostě byl takovej. Ve svých 32 letech jsem se dala dohromady s jedním kolegou a vydrželo nám to 20 roků. Nikdo nic nevěděl, on byl svobodný a ženit se nemínil, já se nemínila rozvádět, tak nám to klapalo. A navíc, nevím jak to napsat, nejsem sdílná jak Miluna, ale byly okamžiky kdy jsme jeli z rande a mě se chtělo zpívat "Ted královnou jsem já" tím chci říct, že jsem nebyla nějakej studenej čumák ohledně sexu. A víc o tom nebudu psát.

no tak (Pá, 1. 9. 2017 - 14:09)

Ja jsem ji nezavrhl,ale...Jirko, nikdy neříkej nikdy, víš jak. Už tady těch bloků bylo a všechno se naruby obrátilo

čtenář 2 (Pá, 1. 9. 2017 - 14:09)

Ali napis mi tys mi jen...Jo, to je jinej čtenář, já jsem modrej. A někdy fialovej:-)

Alice (Pá, 1. 9. 2017 - 14:09)

Jirko nevím jestli to dneska stíhám domu ještě mi poslali o nákladku víc tak čekám než mi naloží a ještě jsem v Polsku takže nevím.A co Roman on bohužel trochu na Anetku žárlí viď? Milu jak si mi psala tak já nevím co tim chceš říct takže necháme to a uvidíme.Asi si budeš teda hledat nějakýho chlapa?

Jirka (Pá, 1. 9. 2017 - 13:09)

Miluno, hlavně tím, že si...Ja jsem ji nezavrhl,ale sexualne uz ji nechci.Asi jsem monogamni,ale kdyz uz mam tady dceru a snazime se s Alici fungovat tak ja nikoho navic nepotrebuju.Mam k Milune blok.

ubližuješ si (Pá, 1. 9. 2017 - 13:09)

Nenech se zmáct co tu o mě...Miluno, hlavně tím, že si v hlavě představuješ věci, které se nestaly. Z informací, které máš teď, si vytváříš katastrofickou bublinu, která vůbec nemusí nastat a z toho máš potom ty hrozné stavy. Nepřemýšlej tolik nad tím, co bude někdy v budoucnosti, protože to tak nemusí být, Alice s Jirkou žijí jako partneři a k tomu sex patří, což ale neznamená, že by tě zavrhli. To je jen tvoje představa. Snaž se teď, jak psala Mia, radovat z malých věcí, to ti navodí větší pohodu a budeš vše vidět mnohem optimističtěji

Jirka (Pá, 1. 9. 2017 - 13:09)

Ali napis mi tys mi jen prozvonila? Ahoj ctenari ty jsi nekdo jinej,kdyz tam neni 2 ze jo.No ja se snazim s detma s Romcou trochu valcim,protoze nejak zlobi,ale Anetka dobry tu zvladam dobre,akorat to nocni vstavani k ni je docela zabiracka.Mio,ale ty jsi mela spatneho manzela vid co jsem tady cetl psala si,ze si vodil milenky domu? Tak uzivej klidu Mio dest uz prisel i na moravu konecne?

Mia (Pá, 1. 9. 2017 - 11:09)

no dobré rady, jak se to vezme.

Mia (Pá, 1. 9. 2017 - 11:09)

Nenech se zmáct co tu o mě...Milčo, ale já se na tebe nezlobím, jsi jaká jsi, každý jsme nějaký. A to, že máš ráda sex a já už mám tuhle etapu za sebou je prostě fakt.
Snad to nevypadá, že jsem byla celý život puritánka, to rozhodně ne. Neodříkala jsem se ničeho a je to přesně jak se říká : v domově důchodců to nebudou pracovní úspěchy na co budu vzpomínat.
No prostě jsem ve věku, kdy už nemůžu dávat špatný příklad, jen dobré rady :))))

Reklama

Přidat komentář