Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Mia (Pá, 1. 9. 2017 - 18:09)

No jo všechny věci se v...asi jsem to tak brala. Snažila jsem se taky mít v životě pěkný zážitky, odreagovat se. Rozvést se nebylo řešení, domů jsem se vrátit nemohla a zůstat pak zde by bylo ještě horší.
Vzpoměla jsem si ted na hit E.Piaf, je tam něco jako že ničeho v mým životě nelituju.

Klidně (Pá, 1. 9. 2017 - 18:09)

Milčo já jsem hlavně ráda...si tam může strkat třeba 30, ale napsat, aby Jirka měřil každýmu šulina, tak to je fakt ubohost. To je stejné, aby někoho oslovila na ulici a bafla na něho, vyndej ho já ho změřím, pak se uvidí. To ti příjde normální?

Milu (Pá, 1. 9. 2017 - 18:09)

To jo ani sem to nevěděla...Maďaři a Rumuni jsou někteří snědší. To by ti nevadilo?

Pilsnerka (Pá, 1. 9. 2017 - 18:09)

To jo ani sem to nevěděla...No jo všechny věci se v životě nepovedou a chlap musí bejt namíchanej tak akorát. Jak něco hodně chybí nebo hodně přebývá je to na nanic. A pak se to musí najít jinde.
Život máme jen jeden a proto ho máme prožít a ne protrpět. A nenechat si do něj kecat.

Pilsnerka (Pá, 1. 9. 2017 - 18:09)

Díky za pochopení.Si hodná...Milčo já jsem hlavně ráda že jsem zase doma. Já to tady mám jako rozečtenou knihu nebo rozkoukanej film a proto nemám pocit že bych vás měla za něco tepat - ať děláte co děláte. Žijte si jak chcete protože je to váš život.
A když hledáš dvacet tak ať dostaneš dvacet.
Mě by to asi zabilo. :-):-)

Miluna (Pá, 1. 9. 2017 - 18:09)

Moc se mi líbilo jak dnes...To jo ani sem to nevěděla že Mia měla 20 let takovou lásku mimo manželství když na manžela měla smůlu a byl na ní zlej.Sice prý pracovitej ale zlej.

Miluna (Pá, 1. 9. 2017 - 18:09)

Teda Milčo mám pocit že...Díky za pochopení.Si hodná milá ženská.A taky si říkam že Alice kdyby ho podváděla tak jako proč,pro třeba pěknou tvářičku jinýho ale když má Jirka tohle tak ani nevim k čemu by jí byl třeba mladej ale s malim.

Pilsnerka (Pá, 1. 9. 2017 - 18:09)

Moc se mi líbilo jak dnes psala Mia. Pořád jsem si nebyla jistá kam si ji mám zařadit ale to dnešní psaní se mi fakt líbilo.

Miluna (Pá, 1. 9. 2017 - 18:09)

Jirko,metr sebou a...Proč ubohost? Vždyť těm malim fakt špatně drží guma.A po co sem byla zvyklá teď na takovýho pěknýho co má Jirka,se těžko přechází na něco malýho:-((

Pilsnerka (Pá, 1. 9. 2017 - 18:09)

Teda Milčo mám pocit že kupuješ vánočního kapra nebo vybíráš svetr.
To je sice smutný ale chápu že to máš úplně jinak než my ostatní. Takže ti přeju abys dostala svých dvacet.
Možná je to tak pro tebe i lepší že si to nekomplikuješ běžnýma věcma jako my ostatní.

Jo (Pá, 1. 9. 2017 - 18:09)

Jo tak se Jirko ptej kdyby se...Jirko,metr sebou a měřit.Ubohost sama od Miluny fakt.

Miluna (Pá, 1. 9. 2017 - 18:09)

Jo tak se Jirko ptej kdyby se to povedlo tak nebudu tak smutná kvůli tobě protože se cítim jako odpadky.A kdyby byla možnost ať ho má většího.Moc se mi líbí tvuj tak hledej podle svýho.Normálně se jich zeptej narovinu nebo je změř abys mi nepřivezl něco malýho.Jim pak ani nedrží guma a je to pak na hovno.Jak bude mít pod 15cm tak to neber.Nejradši 16-20 a kdyby nad 20 byla bych nadšená a cizí mi nevadí.Jde mi jen o pořádný sex,na vztahy už seru.

:-) (Pá, 1. 9. 2017 - 17:09)

Všichni jen chcete. A hlavně sex.

Jirka (Pá, 1. 9. 2017 - 17:09)

a její přísahy ......jsi...Je mi to jedno co jsem,ale ja ji proste chci verit a verim,kdyz i souhlasila s timhle locatorem abych mel klid.

Jirka (Pá, 1. 9. 2017 - 17:09)

nejmenší důvod takhle...To neni jen spehovani,ale kdyz jsme porad na cestach tak ten druhy ma klid,kdyz vidi,ze jestli vsechno v poradku na silnici.Ja to chtel hlavne kvuli tomu,mam blby pocit,kdyz ji volam aby porad necumela na mobil tak se takhle nemusim tak ptat a vidim kde je a jestli jede nebo ne.

Alice (Pá, 1. 9. 2017 - 17:09)

Jo o tom jsem s ni mluvil a...a její přísahy ......jsi směšnej, naivní nebo blbej.

Jirka (Pá, 1. 9. 2017 - 17:09)

Do kabiny nevidíš.To nevidim,ale vidim kde a jak dlouho stoji,na jakych mistech atd..Ne ja se nechci uzirat zase nebo znejistovat.

nemám (Pá, 1. 9. 2017 - 17:09)

Hele overil,mam velky duvod...nejmenší důvod takhle potupně špehovat svého partnera.

Jirka (Pá, 1. 9. 2017 - 17:09)

Nedávno vypisoval Radkovi,...Jo o tom jsem s ni mluvil a ona mi prisahala,ze nic nedelala,ze mela rasu v oku a ja ji neveril,ale ona prisahala,ze fakt to byla pravda tak ja uz se tim nechci zaobirat,protoze jestli to tak je tak bych ji krivdil.Stejne si ji budu hlidat.

:-) (Pá, 1. 9. 2017 - 17:09)

Do kabiny nevidíš.

Reklama

Přidat komentář