Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Sany11 (So, 3. 8. 2019 - 12:08)

Vsechno nejlepsi k svatku, Milu. :-)

Andrea (So, 3. 8. 2019 - 02:08)

Milu,zatím to musíš nechat takhle a časem uvidíš ale pěkný život s ním nemáš

Miluna (So, 3. 8. 2019 - 03:08)

Takhle by asi pěkný vztah vypadat neměl co:-( udělam to jak píšeš a uvidim časem.Včera sem si představovala mu utect jednou pod vlak ale teď si říkam že ještě zkusim bojovat a utect časem mu jinou cestou,jestli se nezlepší.Ale špatný je že už vim že ten základ vydržet spolu delší dobu 24h nezvládam a tim sem dostala varování sama v sobě.

Andrea (So, 3. 8. 2019 - 02:08)

Milu,zatím to musíš nechat takhle a časem uvidíš ale pěkný život s ním nemáš

Miluna (So, 3. 8. 2019 - 02:08)

Tak si začla psat asi nejdřív kvuli Otíkovi viď.To sem ráda že jsme se všichni zkamarádili.Já sem vždycky ráda když se tady objeví někdo takhle hodnej jako ty a on.Časem bych se asi rozejít měla ale bojim se mu to říct do očí.Nevim jak se rozejít bez toho aby se mi nemstil nebo něco nevyvedl.

Miluna (So, 3. 8. 2019 - 02:08)

Roztrhl mi to nedávno ze žárlivosti a nakopnul mi jen že se mi lekl protože usínal a na mě spadl pavouk a já leknutim zařvala a on na mě zařval ty blázne a nakopl mě.A zeď a hrneček že ze mě poznal jak už nemam na něj náladu a nechtěla sem s nim jít do hospody protože už byl vožralej tak na mě řval a kopal do věcí a s hrnečkem mrsknul až se rozbil a ohodil zeď protože v něm byla cola.A od tý doby to ve mě k němu ochladlo a proto sem teď ráda že tady neni protože mi vnitřně to jeho chování užírá.Taky nesnášim ubližování a ponižování,já si toho ve škole užila dost.Tak to je dobře že si mu dala pokuď si ho přeprala a nedovoloval si pak na tebe.

Andrea (So, 3. 8. 2019 - 02:08)

Jsme si vzácní, víš mě je příjemný Otík,on tě miluje,jsi na něj hodná,on má také problémy, ty taky a proto tu jsem

Andrea (So, 3. 8. 2019 - 02:08)

Milu,ty jsi v pasti,on tě drží finančně,zkus něco na plný úvazek a kopni jo do.....bude to horší,si myslim

Andrea (So, 3. 8. 2019 - 02:08)

To všechno udělal, když byl naštvaný?Co jo tak vytočilo?

Andrea (So, 3. 8. 2019 - 02:08)

Milu, já jsem taková samaritánka,jednou jsem dala na hubu cikánovi , protože urážel mou kamarádku, nesnáším ubližování , ponižování

Miluna (So, 3. 8. 2019 - 02:08)

A já ti napíšu všechno za ty dny co sem i nenapsala ale musim to ze sebe dostat.Tak za ty dny mam roztrhlý tričko,nakoplou prdel,rozbitý hrneček a politou zeď.

Andrea (So, 3. 8. 2019 - 02:08)

Milu manžel je hodný, hodně cestuje po světě, děti občas zlobí, však to znáš,Sergej bude výbušný,to je ten východ, bála bych se hodí rozčílit

Miluna (So, 3. 8. 2019 - 02:08)

Jo až teď to čtu a přesně právě jak sem napsala.Přesně proto už se ho bojim rozčílit.Ale zároveň bych si něco nenechala líbit a vylítla na něj taky a to by nemuselo dobře dopadnout.Radši se hádkám vyhýbat.Tak aspoň máš štěstí.A když tak manžel cestuje tak jste si právě asi vzácnější viď.

Andrea (So, 3. 8. 2019 - 00:08)

Milu,ty potřebuješ volnost vzdušnost vid? Nemáš v práci problémy také kvůli tomu, že něco musíš?

Miluna (So, 3. 8. 2019 - 01:08)

Jo přesně potřebuju Andy.Sem jako pohybující vzduch,i moje myšlenky jsou takový rychlý.V práci vim že něco musim ale teď jde o to co.Něco mi ubíjí něco baví ale tam už jde o to celkově to zvládat celý psychicky i fyzicky.Ale teď spíš mam v hlavě ten vztah a nějak se tu zase trápim a nemůžu z toho usnout.Takovej ten pocit že teď ho nechat nemůžu,je mi to blbý když do mě cpe peníze a zařídil si tu pobyt a chce koupit i auto,tak by mi to bylo trapný a zároveň se bojim.Ale neumim si představit v tomhle být už pořád.V sexu je sice dobrej ale co to ostatní jak sem zažila s nim teď a když sem s nim byla víc dní tak už mi z něho hrabalo a to je pro mě varování.Kdyby aspoň ty děti už byli dospělý,tak bych se nenápadně z toho bytu vytrácela ale takhle kvuli nim budu muset občas být doma a tim i s nim.Sice ta práce a ubytovna by mi to mohla zlehčit ale mít děti dospělý tak by to bylo jednoduší a rozešla bych se postupnym vytrácenim.Já se bojim že je trochu psychouš jak mi sám varoval že by to dopadlo zle kdybych ho chtěla jen využít a vykopnout:'( a co ty? Ty to máš s manželem asi v pohodě viď?

Miluna (So, 3. 8. 2019 - 00:08)

Tak ať ti to Andrej utíká.Aspoň že jí máš klidnou.Já si s hrůzou uvědomuju jak sem ráda že tu Sergej neni.Je to všechno kvuli tej jeho závislosti že nemusim nic dýchat a ten klid jak si dělam co chci.Nevim jestli to nepovede časem k rozchodu nebo mi to tak vadit nebude když ho tak často neuvidim,nevim nevim.Ale nevidim to asi tak dobře.Sere mi to v sobě,že sem to nechala takhle zajít! Je to tíživej pocit.Teď se i těšim až vypadnu až tu bude.Otí už sem to četla.

Andrea (Pá, 2. 8. 2019 - 23:08)

Otiku,on se dost nadre,taky jezdí na vysokozdvihu,jsem v práci a dnes je fakt klidná noční,jindy nabeham i 7 km

Ota (Pá, 2. 8. 2019 - 23:08)

Miláčku psal jsem ti na profil,už jsem doma.Andruš tak skladníka bych asi taky zkusil až budu trochu víc ve formě.Tyhle operace ve fabrice nevim jak vydržet dělat dlouhodobě.

Miluna (Pá, 2. 8. 2019 - 21:08)

Lalluš jo děti tu jsou už pár dní semnou.Předtim byli u příbuzných a rodiče zatim chtěji mít klid.Máma byla na tom zákroku s okem jak tady někdo z vás psal že ho to čeká taky.A máma si to chválila.A kdybych o té práci nenapsala? Protože poslední byli stejně ty pizzy,vadilo by to? Já tak nerada ty životopisy píšu.Nebaví mi psát jen to základní vzdělání.Akorát tady aspoň můžu psát ten sanitářský kurz,ten většinou chtěji všude.Tak sem ráda že sem si ho tenkrát udělala.Andy taky si to říkam.Sergej mi zatim nepíše,ani já jemu.On jel na pár na práci někam k Praze na nějakou stavbu.Tak vůbec nevim co po večerech dělá a tak.Včera sem byla dost v depresi protože to právě bylo kvuli němu,jak si uvědomuju že mi je líto jak se občas choval a ta jeho závislost až sem ho kvuli tomu prostě podvedla s Otíkem.Otík si mi váží když to tak vidim.No jo lepší na to nemyslet,proto sem se radši pro tu práci rozhodla.To sezení doma a čekání na děti a na něj,to nejde pořád jen to.Aspoň si zvyknou že nebudu pořád po ruce,to právě mi žene pryč.Jen se bojim abych měla chvíli čas na koukání na videa.Poslední dobou sem na to závislá.Otík taky rád kouká na videa a čte.A jak se máte vy???

hehe (Pá, 2. 8. 2019 - 22:08)

a kde byly děti,když tam byl Otik? zase vedle v pokoji?

Reklama

Přidat komentář