Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Miluna (Pá, 2. 8. 2019 - 22:08)

To byli jen tu noc u rodičů.To bych nechtěla aby to věděli.

Sany11 (Pá, 2. 8. 2019 - 21:08)

No a hlavne Milu, pokud opravdu pujdes do spitalu,nezapomen: co je v dome, neni pro me. ;) Nebo to zas skonci fiaskem.

Miluna (Pá, 2. 8. 2019 - 22:08)

No tovíš no,radši už nic.Ale já ani nevěřim že by se mi to povedlo znova aby mi vstoupil do cesty zase nějakej pěknej doktor a chtěl mi.Já myslim že tamto byla vzácnost a už se to nestane.Už jen to že to nebyl Čech.

Andrea (Pá, 2. 8. 2019 - 21:08)

Milu,dnes fakt píšeš rozumně a zkus to na plný úvazek, nebudeš mít tak velkou možnost se zabývat sama sebou,bravo

Miluna (Pá, 2. 8. 2019 - 19:08)

Ten náborový příspěvek a volný pracovní místa na psychiatrickym oddělení a oddělení následné péče je v nemocnici Českých Budějovicích.Ale jinak sanitářky hledaji všude Strakonice,Vimperk,Prachatice a další.Jen tady v Písku zrovna momentálně zase bohužel ne.Tady hledaji zrovna doktory na Chirurgii.Ten řidičak by bylo špatný kdybych nedala:-( Jinak by byli zbytečně vyhozený peníze a dojíždět pořád busem nebo vlakem mi bere prostě energii.Musela bych být pak hodně na ubytovnách.Mam smůlu že zrovna tady ve městě je to místo obsazený.Ono bylo volný když mi Denis oplodnil a pak po potratu když sem dělat nemohla tak tu měli chvíli volný místo na interně a na urologii.Ja to průběžně sleduju.Protože z prací je to jinak práce která mi prostě baví nejvíc.

Lalla (Pá, 2. 8. 2019 - 19:08)

Milu, v těch Budějovicích je to až 100 000 na nelékařské pozice, asi hlavně na zkušené a vzdělané zdravotní sestry. Ale něco by ti určitě nabídli, i když s takovou sumou nemůžeš počítat. Každopádně by sis měla připravit strukturovaný životopis a si budou při pohovoru chtít vědět, proč jsi tam v té nemocnici nevydržela. To si musíš rozmyslet, jak o vysvětlíš

Miluna (Pá, 2. 8. 2019 - 20:08)

Tak díky Lallo.Mě o ten příspěvek nejde,to sem jen přemýšlela jestli tim příspěvkem bych neměla pak nějakej závazek.A taky nevim jestli bych si vybrala psychiatrii nebo tu následnou péči a nebo jiný nemocnice.Já vim že ten životopis chtěji všude.Ještě to promyslim.Ale potom co mi včera kluk řekl,rozhodla sem se pro plný úvazek.Ať si teda jsou beze mě když sám mi řekl že pak by se snažil víc.Ono víš oni jsou děti taky nějak líný a jsou zvyklý teď že jim podstrojuju a já jim to vyčítam ať se snaží sami.Kluk je teda horší než holka ale i ona si nechá sloužit sem se všimla.Takže mi to teď nutí jít dělat díky tomu a abych zmizela Sergejovi a byli jsme si vzácnější.Pro bývalou práci mam vysvětlení to těhotenství.No a taky díky vám tady se vždy nějak proberu.Včera sem měla temno v myšlenkách a představovala si ten vlak protože sezení doma v kuse a bát se co chlap jakou bude mít náladu a tak,to je skličující.Vzpoměla sem si na ty chodby a ten prostor tam a pohyb,to co mi dělá prostě dobře tak radši zase pujdu.Beztak ta Chirurgie a i ten Denis,bylo moje po prvý co sem něco dokázala i když sem teda o to přišla.

Lalla (Pá, 2. 8. 2019 - 21:08)

Hezky dnes píšeš, Milu. takže děti jsou přes prázdniny u tebe? Takže děti jsou přes prázdniny u tebe v bytě? Asi aby si rodiče odpočinuli, viď, to je dobře. Ještě k tomu pohovoru. Nezapomeň, že oni si mohou do té nemocnice, kde jsi pracovala, zavolat a ověřit, jak a proč jsi tam skončila. Já jen, abys na to nezapomněla, tak se to v personalistice dělá. I když pozice sanitáře, není nějak podstatná, no uvidíš, musíš zabojovat

a (Pá, 2. 8. 2019 - 19:08)

co když budou chtít vědět proč Milu odešla z minulého pracovního poměru? ale z druhý strany Miluno ta práce by ti sedla nejvíc řidičák stejně nedáš.

Miluna (Pá, 2. 8. 2019 - 17:08)

Jo a díky za recepty.Já už kolikrát vařila přímo indický omáčky tam bylo potřeba víc koření třeba masala,koriandr,římský kmín a ta kombinace jogurtu a smetany tam taky byla.Ale můžu udělat i z vašeho receptu.

Miluna (Pá, 2. 8. 2019 - 17:08)

Já si zase zjišťovala tu sanitářku.Tady po jihu je na ní inzerátů dost.Někde jsou volný místa z náborovym příspěvkem sto tisíc,v tom je asi nějaká podmínka co??? Volná místa na následné pěči i psychiatrickym oddělení a ještě i na jinejch kde bylo psaný jen lůžkový.Tak nevim co dělat,jestli už se zkusit zase na něco ozvat a nebo počkat až po autoškole.Já jen že tahle práce je mi přeci jen nejbližší a je to kde sem nejvíc vydržela.Otíku neboj,posílam ti pusu.

Návštěvník (Pá, 2. 8. 2019 - 18:08)

Nejčastěji se náborový příspěvek vyplácí po konci zkušení doby, v menším počtu případů po půl roce nebo po roce. Výjimečně bývá celý či zčásti vyplácen už při nástupu do pracovního poměru. Náborový příspěvek bývá primárně vázán na pokračování pracovního poměru po zkušební době, někdy také na docházku a spokojenost s prací zaměstnance, vysvětlil Martin Ježek, obchodní ředitel Grafton Recruitment. Podmínky nesplníš- příspěvek vrátíš, budou ho od tebe vymáhat

Miluna (Pá, 2. 8. 2019 - 18:08)

Tak díky za vysvětlení.Já bych práci určitě nebrala jen kvuli příspěvku.Nebo bych ho ani neutratila když bych si nebyla jistá jak vydržim.Ale když to tam maji psaný tak je asi nouze o tuhle práci.Dřív to tam měli psaný jen u doktorů a to mi nepřekvapilo když doktoři chybí.Doktoři tam maji něco přes třista tisíc.Ale překvapilo mi že to tam maji napsaný už i právě sanitáři.No v pondělí tam asi zavolam a zeptam se.Sergej mi ani nenapsal jak se mam,já teda jemu taky ne ale aspoň nebude zvyklej že sem jen doma.To se mi osvědčilo že to nefunguje celý dny spolu jak se ukázalo,jak je to tak víc jak čtyry dny spolu tak pak už na nic.No aspoň budu mít důvod proč vypadnout,třeba nakonec z téhle strany budu za to ráda když už se mi včera ptal i kluk.

Návštěvník (Pá, 2. 8. 2019 - 19:08)

O jakou nemocnici jde, Miluno? Kouknu ti na to

Andrea (Pá, 2. 8. 2019 - 15:08)

Otiku, dělá skladníka

Návštěvník (Pá, 2. 8. 2019 - 15:08)

dnes na letišti 1,5 hod čekání na pasovce, on už je to standard

pozorující (Pá, 2. 8. 2019 - 15:08)

Kde jsi lítal?

Návštěvník (Pá, 2. 8. 2019 - 16:08)

Pracovně na letišti jako vždy. Na lítání se zeptej mojí manželky. A pokud poletíš, dej si rezervu, je tady v terminálech fakt bordel a neřešitelnej

Andrea (Pá, 2. 8. 2019 - 16:08)

Kolega?

Návštěvník (Pá, 2. 8. 2019 - 16:08)

tak něco

Reklama

Přidat komentář