Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Ota (Čt, 1. 8. 2019 - 23:08)

Pomáháš mi miláčku hodně protože i já mám takový pohled na život.Nevidim v něm moc smysl.Proto jsem psal že jsme stejnavě naladěný.Ale když jsem tě měl u sebe bylo mi úplně jinak.Teď se cítim šťastnej ale je to jen tebou.Bez tebe by bylo zpátky temno a prázdno.Kolem mě jsou všichni jiný,proto tě potřebuju, ať pro tvou krásu či povahu.

Miluna (Čt, 1. 8. 2019 - 23:08)

Hele teď se mi ptal kluk kdy pujdu pracovat.Tak já se tu na ně vyprdnu a asi teda někam pujdu nebo k tobě budu jezdit.Já jim tady podstrojuju a ono vlastně by se takhle museli snažit víc sami když bych tu nebyla,představ si že kluk mi tohle přiznal že by ho to donutilo se víc snažit když bych tu nebyla.Tak ještě zkusim takovýhle změny a jestli ani to nebude lepší tak prostě už mi nic nepomůže.Teď se upínam na ten řidičák.Asi to jsou Otíku moje poslední šance,ještě mam na to pár let,jestli se mi to trochu spraví a něco vylepšim než to jak žiju teď.Akorát před Sergejem nesmim nic naznačit.Musim nejdřív dokázat sama sobě jak sem na tom a i kdybych dělala poloviční úvazky tak si šetřit a pak když by přišla příležitost tak časem utect živá nebo mrtvá.Vim že do smrti čuchat s nim ten smrad a koukat na tu jeho hnusnou závislost bych nevydržela.Tak mi dej čas,do pár let budem vědět až děti budou plnoletý.

Ota (Čt, 1. 8. 2019 - 23:08)

No tak to teda! Když ti tohle řekl tak to bych tam teda s nima neseděl být tebou.Možná ti ubíjí to že jsi vlastně doma že nejsi volná a jen jim vaříš.Tak to fakt jdi taky radši někam ještě zkusit dělat a jezdit za mnou a ať ti daji doma chvíli pokoj.Jsou teda pěkně mazaný.A jak píšeš Sergejovi zatim nic neříkej a třeba to nějak vyřeší čas.Ale bylo by krásný kdyby jsi měla jednou svůj byt bez žádnýho chlapa až se děti odstěhujou a my bysme byli spolu a navštěvovali se.Já respektuju to že nevydržíš být s nikym v kuse víc dní.

Ota (Čt, 1. 8. 2019 - 21:08)

To je strašný,smutný téma.To jídlo vypadá hezky jak si vařila mazlíčku.

Návštěvník (Čt, 1. 8. 2019 - 21:08)

ty jsi začala blbě uvažovat, nadělat děti a nechat je na starosti jiným, že. Víš co piš si s Otíkem, to tě trochu potěší. Takové dialogy máš ráda.

Ota (Čt, 1. 8. 2019 - 21:08)

Akorát píšu.Ale tohle téma ona nemyslí že by to udělala teď.Doufám že to dobře chápu.Ona myslela doufám že za hodně let.Ale já už vim že já se zařídim podle ní.Bez ní bych tu taky být nechtěl.

ty (Čt, 1. 8. 2019 - 21:08)

jsi fakt vůl Oto. ta s tebou skončila už dnes ráno, když tě tam odtud vykopla. někdy si říkám, jestli fakt nejsi retardovanej jak ona

Ota (Čt, 1. 8. 2019 - 21:08)

Tomu nevěřim.Četl jsem že odpoledne psala že škoda že Sergej neni jako já.

!! (Čt, 1. 8. 2019 - 21:08)

pořádně si to čti Miluno, co s těma chlapama děláš, zblbneš a pak necháš. Je ti to vlastně jedno jestli chlap nebo ženská, Alice by mohla vyprávět. Ty se Oto vzpamatuj.

Ota (Čt, 1. 8. 2019 - 21:08)

Ona za to nemůže.To já měl ten názor už dřív.Když nepsala dostal jsem strachy průjem a bylo mi nesnesitelně.Tenkrát jsem to tu psal ještě anonymně asi Alešovi.Myšlenkově je naladěná na mě.

ale (Čt, 1. 8. 2019 - 21:08)

není na tebe naladěná. Je jí to úplně jedno. Ona je těžká hysterka a ráda se dojímá sama sebou. Nikdy pro nikoho nic neudělala a s tebou to za pár dní vyšumí jako s jinejma lidma

Ota (Čt, 1. 8. 2019 - 22:08)

Já doufam že nevyšumí.Určitě potřebuje oporu v někom kdo je hodnej.A sama vidí jaký chlapi jsou.Teď už si po včerejšku věřim víc.A jak to myslíš že se dojímá sama sebou?

a (Čt, 1. 8. 2019 - 20:08)

a proč má někdo trpět kvůli nějakému sebevrahovi?

Miluna (Čt, 1. 8. 2019 - 20:08)

Víš co radši to téma necháme být.Nikdo jiný nic o tom nepíše a vidim že my dva jsme uplně někde jinde na to názorově.

a (Čt, 1. 8. 2019 - 20:08)

kdo to má potom po tobě uklízet??

a (Čt, 1. 8. 2019 - 20:08)

Není ti líto strojvedoucího? Takový to má před očima celý život, trpí i jeho rodina. Takové sebevraždy odsuzuji. Aby trpěl někdo docela nevinný. A lidi přišli pozdě do práce, děti vystrašené. Vymysli si něco jiného .

Miluna (Čt, 1. 8. 2019 - 20:08)

Věř mi že když už se někdo k něčemu takovýmu odhodlá tak nad tim nepřemýšlí co strojvedoucí.Ale aby to nebylo tak pro veřejnost,stačí si vybrat noční nákladní vlak.Nic jinýho mi nenapadá kde by to bylo tak rychlý a jistý.

Miluna (Čt, 1. 8. 2019 - 19:08)

Nikdo jste mi neodpověděli jaký způsob byste zvolili s koncem? Je mi blbý že se ptam ale nevim koho jinýho se zeptat.

Sany11 (Čt, 1. 8. 2019 - 19:08)

Milu, to je opravdu dost nevhodna otazka, myslim. Ale kdyby pro to byl skutecne duvod, tak asi nejaky bezbolestny, ne? Muj kamarad skocil kdysi pod vlak. Ale asi to nebyl pekny pohled. A chudak strojvedouci.

Miluna (Čt, 1. 8. 2019 - 20:08)

Tak to je zajímavý Sany.Muj plán by právě byl taky pod vlak.Tuhle myšlenku ale vim roky.Jen sem to tu nechtěla o tom psát ale když už píšu tolik věcí tak sem se podělila s touhle myšlenkou.Přijde mi to jako jistý a rychlý.Nic jinýho tak jistýho a rychlýho mi nenapadá.Je mi to nejbližší ten způsob.Vždy když je mi zle tak si to představuju sama sebe,jak by to bylo.Ten okamžik se sebrat a jít a vědět že to uděláš.

Reklama

Přidat komentář