Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Ota (Po, 5. 8. 2019 - 14:08)

Určitě Lallo nepíšeš zbytečně.Mně si hoodně pomohla k zhubnutí.Probrala mi tvoje věta že nežijeme jen pro jídlo ale žijeme že se najíme,tak nějak to bylo od tebe napsané.A zdravim Andrej.Včera jsem byl nějakej hotovej ale Milunce píšu na profil.A je tam kamarád jako skladník spokojenej?

Lalla stará vědma (Po, 5. 8. 2019 - 12:08)

Tak zkoušim, jestli to sedí. Prej ne. Ale hele, vím, že jsem psala dlouho a zbytečně.

no (Po, 5. 8. 2019 - 13:08)

nevím jestli dlouho, nevím jestli zbytečně. Povzbuzení pochvalou zbytečné není ( Andrea? )

? (Po, 5. 8. 2019 - 11:08)

Velký její plus je že se odprostila od cikánů.Už si ale nepamatuju co byla ta její pomyslná tečka kdy to s nima ukončila?

ale (Po, 5. 8. 2019 - 10:08)

Nekecééj a pořádně čti, sice to tady neřekly, ale psaly.

Anonym (Po, 5. 8. 2019 - 10:08)

Nepsaly,jestli poučujou i doma, tak to jsou jejich starý fakt chudáci,no unuděný důchodkyně

Anonym (Po, 5. 8. 2019 - 10:08)

Dobře,si to napsal anonyme,ty dvě starý vědmy jsou hrozně chytrý, furt poučujou ale tohle neřekly

Bože (Po, 5. 8. 2019 - 17:08)

ty jsi chudera. Nemáš co říct, doma za služku, ve škole ti to moc nešlo, sice mladá třicítka, ale prdel jak štýrskej valach. Zalez a nech ty holky psát, když z tebe padají jen jedovaté sliny

Ondra (Po, 5. 8. 2019 - 17:08)

Jak poznáš z anonymu že je mladá třicítka?:)

Bože (Po, 5. 8. 2019 - 18:08)

:) prdelatá třicítka :), poznám to z té zaprděnosti a zbytečné zbabělé útočnosti

No nevím (Po, 5. 8. 2019 - 20:08)

ale Ty zase urážíš a útočíš. Nejsi o nic lepší. Ty bereš ženský před důchodem za holky? :)))

Sany11 (Po, 5. 8. 2019 - 20:08)

Tak protoze asi to byla narazka i na mne, tak se ozyvam.Tak zaprve , nejsem jeste pred duchodem.:D Zbyva mi do nej jeste pres 10 let. Ale pro nekoho je to mozna pred duchodem. A jestlil si myslis, ze si zensky, pred nebo i po duchodu, nerikaji holky, tak jsi opravdu zaprdena (y).:D

Tak (Po, 5. 8. 2019 - 20:08)

já se taky ozývám. To "zaprděná" nepsala mě, protože já tu nic na Vás nepsal. To byla jen reakce a že jsem napsal (holky před důchodem), to přece není nic špatného. Tak nazdar školačko.

Sany11 (Po, 5. 8. 2019 - 21:08)

Nazdaaar! :D No skolacka vekem sice asi nejsem,ale jinak se porad ucim. Clovek se uci cely zivot. ;) A kdo se ve vas ma vyznat, to mi rekni.

Pils (Po, 5. 8. 2019 - 06:08)

Milu, nemáš to v životě lehký, to je fakt. Ale je spousta těch, co to mají mnohem těžší. Třeba jsou na vozíku a závislí na jiných. Ty jsi krásná ženská a umíš s tím zacházet, proto to vždycky nějak dopadne, bohužel, svou situaci nedokážeš vyhodnotit reálně a proto ty konce. Jsi prostě jako na houpačce. Tak zatím čekej, až potkáš někoho dalšího, ten tě třeba z téhle situace vysvobodí. Já jsem proti tomu, aby muži využívali svou sílu a ubližovali ženám, takže v tom tě chápu, UK by zasloužil. Měj na paměti, že musíš být soběstačná, abys takové situace v budoucnu vyloučila. A je dobře, že sem píšeš, je to vlastně terapie.

no (Po, 5. 8. 2019 - 08:08)

píšeš dobře, ale žádný si neuvědomuje, jaký Miluna udělala pokrok od dob s cikánských. Kdo sleduje od začátku a nehledá jen diagnozy, ten přes všechny Miluniny marné pokusy posun uvidí. Je více světlých chvilek v jejím uvažování, které přinášejí reálnější pohled a propady bývávály horší oproti dnes.

Andrea (Po, 5. 8. 2019 - 00:08)

Milco, prvně musíš sehnat pořádnou práci a pak řešit zbytek ,ozval se ti Otík?Ty takhle ponocujes pořád?

Miluna (Po, 5. 8. 2019 - 01:08)

Já chodim spát většinou takhle kolem 1h..ale teď nemůžu usnout kvuli těm svejm starostem.A taky dneska tu spí u nás klukovo kamarád a pořád se tam spolu vedle v pokoji baví,tak nemůžu spát i kvuli nim ale nechci jim kazit prázdniny.Mě čeká teď v pondělí tam zavolat na práce a ještě mam školení autoškoly.Otík se dneska neozval.

Sany11 (Ne, 4. 8. 2019 - 21:08)

Kolik se tam platila kauce , v tom byte, Milu? Tobe asi nezbyde nic jineho, nez si hledat nove bydleni, az zacnes pracovat. Jinak to nevidim. Pokud tam Ukrajinec bude chtit zustat, tak cast dluhu muzes smaznout tou kauci. Pokud se nedomluvite po dobrem a on neodejde.

Miluna (Ne, 4. 8. 2019 - 23:08)

Nějak dvanáct tisíc.No já vůbec nevim co to má být jak se neozval.Jestli to neřeší nebo sám na mě sere nebo to bere tak že když se neozývam ani já tak ani on.Ale abych se odstěhovala já tak já nevim jak,nevim co ten nábytek.Já to vidim tak že se odstěhuju tělem jen na ubytovnu jestli mi vyjde práce.Akorát mam výčitky co děti.Kdyby už byli plnoletý tak to mam jednoduší a vypadnu na ubytovnu na dýl a měla bych klid ale takhle to vidim jen občas v týdnu vypadnout ale aspoň něco.Je to jedinej způsob co mi napadnul jak vše vydržet.

Reklama

Přidat komentář