Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

njn (St, 7. 8. 2019 - 11:08)

jestli je ti takhle blbě od rána, zajdi si do sprchy a za krkem promasíruj teplou sprchou. Na bolest hlavy si vezmi paralen 500 a zapij mátovým čajem ( nejlíp z živé máty ).

Nic (St, 7. 8. 2019 - 08:08)

Nic ji nebaví. Ani s těma dětma nikde o prázdninách nebyla, protože ji to nebaví.Leda ji baví čumět do mobilu

Návštěvník (St, 7. 8. 2019 - 12:08)

Prázdniny mají dva měsíce, ne jen týden u steva. Jenže ty jsi s nimi nebyla nikde za celý život. Nechápeš, že děti musí poznávat, podmínky stanování, hrady, zamky dobrodružství v nepohodlí . A ty je musíš zábavnou formou přesvědčit a tak vychovávat

Miluna (St, 7. 8. 2019 - 13:08)

Tohle měli nedavno s mym bratrancem.Ale neni to pravda že sem s nima nikde nebyla.A když sem byla já v jejich věku,tak semnou nikdo nikam nejezdil.Výlety sem zažila že je spočítáš na prstech,jinak sem věčně seděla sama doma a čekala než se rodiče vrátí z práce,maximálně byla občas s pár kamarádama venku.A oni rodiče bývali v práci do večera.Když sem je chtěla poslat na tábor tak o to nestáli.Dneska jedou na chatu k příbuznym.

:))) (St, 7. 8. 2019 - 15:08)

Milun, ty jsi v jejich věku taky z té nudy byla těhotná. Opakuji, děti nestojí o nic jsou taky líní, ale musíš to v nich probudit, i když ty ….no radši nic

? (St, 7. 8. 2019 - 06:08)

Miluno a co tě vůbec baví?

Pils (Út, 6. 8. 2019 - 07:08)

Milu, je to pravda - udělalas obrovskej pokrok jen za tu dobu, co tu jsem já, natož od cikánské éry. V tom tu má jeden anonym fakt pravdu. Na ten pohovor určitě jeď, to nejhorší, co se může stát, je to, že tě nevezmou. Tak se na to připrav a jdi do toho, kdyby tě vzali, bude to příjemné překvapení. Držím ti palce a letím do práce. Ahoj všem nezaprděným! :-)

Miluna (Út, 6. 8. 2019 - 14:08)

Tak díky Pils že mi vidíte tak že sem na tom líp.Myslim že moje výhra byla přestat s cikánama,v nich sem opravdu štěstí nenašla.Tak Sergej se už vrátil a je teď hodnej zase jako než sem ho zažila opilýho.Tak se snažim zapomenout na to špatný a fungovat.Říká mi že už by nevydržel beze mě.Tak já zatim s nim nic měnit nebudu ale práci si zajistim abych měla kam utíkat jestli budou mít i místo na ubytovně aspoň na parkrát v týdnu.To se jinak nedá dojíždět denně a vstávat ve 4h,to vim že bych dlouhodobě bez odpočinků nevydržela.Tak se zařídim podle ubytovny.Vidim že nevydržim být pořád s někym a denně sama bylo poslední dny taky takový divný,ten strach a nejistota.On se neozýval že byl prý už pár dní bez kreditu.Asi potřebuju to střídat chvíli samotu i chlapa jestli teda nebude problemovej.Ještě tomu dam šanci.A co ty Pils a přítel už je to lepší?

Ota (Út, 6. 8. 2019 - 20:08)

Miláčku když ho máš už doma a je zrovna hodnej na tebe,všiml jsem si že ani na profil už nejdeš.A já tě tak potřebuju.Bojim se že to z tvé strany ke mě vyprchá.Ty ho nenecháš si myslim,ty potřebuješ tu finanční jistotu.Proto ti včera bylo špatně když si o něm dlouho nevěděla,ty jsi byla ráda že vypadl jenže na chvíli že vypadl,to ti tak stačí.Kdyby jsi věděla že se rozejdete budeš na nervy.

Miluna (St, 7. 8. 2019 - 00:08)

Máš pravdu.Jak se ukázalo nechtěla bych být bez něj uplně.Jen stačí nebýt s nim denně ale vědět že ho mam než vůbec nikoho.A ty a já tak víš že tě mam moc ráda ale teď je toho na mě hodně.Zase si nějak nevěřim.Nějak se rychle unavim a klimbam už teď tady a to sem vcelku vyspalá ale klimbam už od 23h a teď být na noční nebo vstávat na ranní ve 4h,no hrůza.A doma je to teď opačně,Sergej zatim dobrý ale děti mě serou,hlavně kluk zase.No jdu spát.Ale děti i on jsou ještě vzhůru tak nevim jestli budu mít klid na spaní.No já nevim nějak mě nic nebaví.Ale nezapoměla sem na tebe.Tak se drž.

njn (St, 7. 8. 2019 - 11:08)

tobě by Miluno pomohl režim dne. Napsat si, kdy máš nějakou aktivitu, kdy odpočinek, kdy procházku a tak. Potřebuješ to prostřídávat, pze tě ubíjí poflakování, ve kterém není žádný smysl. Je známo, že tělo bolí, když s ním zacházíme extrémně ( buď nepoužíváme vůbec nebo přetěžujeme ). Ty jsi ten první případ, pořád jen sedíš a od toho se odvíjí pocit marnosti. Nevymlouvej se na počasí, děti, Sergeje a začni něco sama. Začni se starat o svoji pohodu nezávisle na tom, co dělají ostatní. Uvidíš, že se zlepší i psychika

Miluno (Po, 5. 8. 2019 - 21:08)

Pojď sem prosím napsat něco o životě. Už se učíš?
A odpověděl ti někdo na práci?

Miluna (Po, 5. 8. 2019 - 21:08)

Jo učila sem se ale teď sem z toho Sergeje v prdeli že mi ani neodepsal i když sem mu teda napsala.Nevim co si myslet a na čem sem a nebo jestli s nim něco neni nebo jestli mi to dělá schválně.A z práce se mi z jedné ozvali abych tam přijela osobně na pracovní schůzku.Sedim tady sama a jen bezmyšlenkovitě přepínam písničky a nějak mam ze všeho strach,je to příšernej pocit.Nevim jak se uklidnit.

Návštěvník (Po, 5. 8. 2019 - 21:08)

Vždyť Miluna psala v 18:35

Lalla (Po, 5. 8. 2019 - 21:08)

Tohle mě rozesmálo. Myslíte, že to slovo starý, znamená co?...………...……...
Anonym (anonym)
Odpověď na Nekecééj a pořádně čti, sice
Nepsaly,jestli poučujou i doma, tak to jsou jejich starý fakt chudáci,no unuděný důchodkyně

Lalla (Po, 5. 8. 2019 - 21:08)

Nazdar koukám výživná diskuze pár stále stejných s nicky a pevnými nervy a pár třeskutě vtipných.

jo (Po, 5. 8. 2019 - 20:08)

ujela jsem a zachovala se stejně jak na. Jinak slovo holka může být brána různě. V některých končinách a dobách holka znamenala něco jako děvka, jinde náctileté slečny a jinde ženské, které mají co říct. Jak ty definuješ holku?

Miluna (Po, 5. 8. 2019 - 18:08)

Tak sem už doma.Už mam po školení autoškoly i emaily sem rozeslala na práci.A už mi to nedalo a dopoledne sem Sergejovi napsala a do teď neodepsal.Tak nevim co si mam myslet?? Jestli s nim něco neni nebo mi chce takhle ubližovat.No sem z něj ve stresu a nevim co si myslet,sem v nejistotě a nevim jak se mam uklidnit.

Návštěvník (Po, 5. 8. 2019 - 21:08)

To je nějaký divný Miluno že ti neodepsal,jestli jindy odepisoval.

Lalla (Po, 5. 8. 2019 - 14:08)

Ano, pochvala je silný motivační nástroj. Velmi často zde M. chválíme jakmile svitne naděje ke změně. Naposledy jsem chválili (jestli se nepletu) konstatováním, že udělala velký pokrok od dob, kdy jeji život ovládali cikáni. Prosím, no, tvoje příspěvy jsou pod tímto nickem?

Reklama

Přidat komentář