Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Návštěvník (Čt, 4. 6. 2020 - 14:06)

Oto, to není kvůli koronaviru, to je kvůli tvé lenosti. Prodavačky, i v seniorském věku, pracovaly a tys byl zalezlý v noře jako krysa. Kdo by tě nyní chtěl.

Troubo (Čt, 4. 6. 2020 - 14:06)

Proč by měla vědět kdy se uvidíte. To je stejné, jako když napíšeš proč nevíš kdý tě vezmou do práce. Nesváděj vše na Koronu, Sám ze zaměstnání odcházíš. Jsi líné prase to je ono.

Návštěvník (Čt, 4. 6. 2020 - 15:06)

A koukám, že máme stejnej názor. Teď se ještě chce k Miluně nakvartýrovat. Nakonec ho bude živit.

Miluna (St, 3. 6. 2020 - 16:06)

Ještě tu vidim reklamu na nějakej Tchibo blog a ta ženská na fotce vypadá jak já! Sakra jak když koukam na sebe! Co to je za podobu???? Uplně sem se lekla.

Miluna (St, 3. 6. 2020 - 16:06)

Sem to říkala! Jeden den nevydrží bez větru a chcaní! Už je tu zase hnusně a je mi opět zima!! Se v šatech klepu.Pořád se to snaží zničit to teplo!! letos ho nenechaji být!!! Chtěla sem jít ven tak už zas nemůžu.A nejdu ani k rodičum teda,nemam náladu.Já chci být venku ale se sluncem a teplem!!!!! To sem se zas nasrala.

Návštěvník (St, 3. 6. 2020 - 16:06)

Ty si vždy důvod najdeš.

Miluna (St, 3. 6. 2020 - 16:06)

To je z toho vytáčení.Málo kdy funguje vše tak jak si přeju.Pořád něco.Počasí bylo dobrý jedině pondělí a úterý,blbý dva dny a dnes ho opět ničí!!!

Návštěvník (St, 3. 6. 2020 - 16:06)

Proč by měly věci fungovat tak jak ty si přeješ?

Miluna (St, 3. 6. 2020 - 16:06)

No když si něco naplánuješ nebo přeješ tak každej chce aby to vyšlo.Sem tu po dlouhej době sama tak mam jiný plány než tady dřepět doma a poslouchat debilní bouřku a vědet že ta mrdka studená se snaží to teploučko zabít.Pořád ho chce otravovat to teploučko!!!! Nechce nám dát pokoj ani v červnu!!!!!

Miluna (St, 3. 6. 2020 - 15:06)

Já sem tu sama tak sem si dělala výlety na kole a byla celý poslední dny venku.Sergej odjel na pár dní k příbuznýmu.Teď sem na balkoně a zalévala sem Sergejovi bylinky.Ale už se zase v okolí něco motá a hřímalo.Neni teď dne aby celý den bylo slunečno,každý den se pokouší ten podělanej studenej vzduch to teplo zničit.Pořád sem přichází bojovat a chce to zničit a v pátek se mu to opět povede! To já bych naopak brala ještě tepleji.Chci spíš horka abych už se konečně neklepala zimou.Neni den aby mi nebyla zima.Pak musim jít dneska k rodičum a vůbec se mi tam nechce.Budou jen mluvit o dětech a přijímačkách a stěžovat si a já už toho mam dost.Jestli mi vytočí tak se pujdu dneska po těch měsících po prvý vožrat.

Návštěvník (St, 3. 6. 2020 - 10:06)

Teda,tady je nuda.Kde všichni jste? A hlavně motor diskuze zde není.Smutný.

hm (St, 3. 6. 2020 - 13:06)

je to nějaký divný. Je tu moc prázdno. Dlouho se neozývá Sany co pozoruju a motor diskuze tady taky není jak píšeš.Chybí mi tady i povídkář.

Sany? (St, 3. 6. 2020 - 13:06)

Tak ta mi teda vubec nechybi. Milunoooo!

tak (St, 3. 6. 2020 - 14:06)

mně Sany chybí, jak zvládla karanténní kotrmelce? Snad dobře. A Aleše jste odpinkli zbytečným moralizováním. Miluna si užívá teploučko sem tam sprška

Návštěvník (St, 3. 6. 2020 - 14:06)

Možná to Alešovi napsal někdo kdo ho tady nezná.

Anonym (Po, 1. 6. 2020 - 20:06)

Aleši,to si nedokážeš najít normální ženskou?Jen kvůli sexu se stykas s takovým odpadem, fakt hnus chlape,asi máš problém v sexu

-Aleš- (Po, 1. 6. 2020 - 07:06)

https://www.youtube.com/watch?v=8afidY_yns8

zima (Ne, 31. 5. 2020 - 18:05)

bude celoročně sem tam snad tepleji, zítra červen a topí se.

Návštěvník (Ne, 31. 5. 2020 - 20:05)

No tak ať se přestěhuje do Španělska a bude mít klid.

.. (So, 30. 5. 2020 - 22:05)

Jak se mají Sany,Aleš a Jirka? Už zde dlouho nebyli.

Reklama

Přidat komentář