Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Miluna (Pá, 29. 5. 2020 - 12:05)

No já už to doma radši moc neříkam.Já teda nikdy nenadávala jemu ale on nezvládá když mi vidí bez nálady nebo vzteklou tak to pak na něj působí a sveze se s tim taky.Byla mi tam včera venku zima na uzliny a hlavu a ruce,i když sem měla bundu ke krku tak takovej studenej vzduch na tom kole i na slunci že mi to vyhnalo domu.Včera bych bývala potřebovala čepici a rukavice na to kolo.A teď se Sergejem řešíme klukovo tátu kterej chce za klukem přijet ale bydlí teď v kraji kde Koronu maji pořád a zase aktivní a my ho tady kvuli tomu nechceme aby přijel a on to nechce rezpektovat a chce kluka vidět tak nevim co mam dělat.

Miluna (Pá, 29. 5. 2020 - 12:05)

Tak já se chci hýbat.Teď mam chutě pořád jezdit na kole a nejde to využít když je tam takhle blbě.Když budu denně sedět ve zdech nebo na rozvážce autem tak začnu akorát tak přibýrat.Nebaví mě v tom ani se procházet.To právě bylo skvělý jak to bylo poslední roky od dubna do října.To bylo spravedlivě rozdělený ne? Půl roku teplo a půl roku zima.I když já pořád říkam že půl roku zimy je zbytečně ztracený čas.Blbost je tohle,tenhle hnusnej chlad.Ztráta času.Už nesnášim zimu čim dál víc,nebudu podporovat další viry.Pak člověk nemá bláznit.To já právě radši doma zatim nenadávam ale když to trvá dýl tenhle hnus tak kdo to má v sobě dusit.Venku teplej vzduch a je jedno jestli slunce nebo déšť ale teplej vzduch je pro mě základ štěstí co sem v sobě zjistila.Teplej vzduch mě jako hladí a uklidňuje,je to pohlazení.Tahle studená sračka co je teď venku mě vytáčí a dělá ty nálady.Bianko já nenadávam na déšť ale na studenej vzduch.Ať třeba prší měsíc v kuse,je mi to jedno ale chci třeba 25°C k tomu a jela bych se projet klidně i v dešti ale ten teplej vzduch krásnej ve kterym jde všechno potřebuju.Kolem 25°C je muj ideál.

bianka (Pá, 29. 5. 2020 - 11:05)

:-) Prostě Milu ty si vždy něco najdeš. I to počasí není podle tebe, že. U nás je 12 st. já beru sebou dešťník a jdu ven. Nadávat na vše, i na počasí si nech třeba, až budeš v důchodovém věku. A jak bude pršet, zazpívej si třeba: Prší krááásně...:-D, PROTOŽE I PRŠET JE TŘEBA A DLOUHO JSME ČEKALI.

Miluna (Pá, 29. 5. 2020 - 10:05)

To ať prší ale nemusí být u toho taková zima!! Může pršet a být třeba aspoň 20°C a ne podělanejch 9°C co je někdy i v únoru sakra! A ty pranostiky to jsou jen takový blbý okecávačky jak si odůvodnit proč tady v té kotlině je devět měsíců chladna.Leze mi to na nervy tohle smradlavý chladno a ničí mi to náladu.Proto ja sem na podzim a v zimě na nervy,kdo v tom má být!! Mia taky z toho někdy brala Lexaurin protože ten hnus prostě leze na nervy.A beztak neprší! Jen uchcává a to stejně asi nevytrhne.Já vim že nikdo za to nemůže ale nerada bych si zase podělala doma atmosféru kvuli těm náladám z toho.

Miluno (Pá, 29. 5. 2020 - 11:05)

My jsme si za poslední roky zvykli, že od dubna je přes dvacet stupňů a letní dny jsou skoro do října. Ale jak píše Fernando, tohle jsou pravé májové dny, kdy se příroda "obléká" do letních barev a je šťavnatá. K tomu potřebuje déšť a mírné teploty. Normálně se člověk rozhoduje podle počasí, jestli procházka nebo jízda na kole. Ty se rozhodneš pro kolo a chceš, aby se počasí přizpůsobilo :-) To je trošku mimo, nemyslíš? Jakobys hledala příležitosti, kdy si můžeš zanadávat a pak se strachuješ, aby to náhodou neovlivnilo domácí atmosféru. Rozhodni se, co chceš podniknout, vyjdi na balkon, jestli je to dobrý nápad a pak jednej.

Návštěvník (Čt, 28. 5. 2020 - 23:05)

Studený máj v stodole ráj. A bUďme rádi, že prší, jinak nebude voda

Fernando (Pá, 29. 5. 2020 - 01:05)

Ano, a těch pranostik bylo ještě víc, třeba že V máji nemá pastýřovi oschnout hůl, nebo Májová kapka za dukát... - Jinak chladné dny na konci května jsou běžný jev a mají své meteorologické zdůvodnění, také se jim říkalo malí ledoví muži - Urban, Beda a Filip; z nich už zůstal v dnešních kalendářích jen ten Filip 26.května.

Mia 22 (Pá, 29. 5. 2020 - 19:05)

Stará babička od snachy vždycky říkala, a jak to roky pozoruju je to pravda, že jakmile začne kvést hloch, vždycky se ochladí.

Návštěvník (Pá, 29. 5. 2020 - 21:05)

Mně připadá že je letos ochlazeno nějak pořád.Ještě se ani pořádně neoteplilo.

Roman (Čt, 28. 5. 2020 - 23:05)

Ono taky to k nadávání je,chodím v podzimní bundě, tohle je na květen mizérie.V březnu by tohle počasí bylo normální, ale v květnu ne.

njn (Čt, 28. 5. 2020 - 15:05)

jen abys jednou na radnici nezjistila, že si bereš připínáka :D Ty to máš tak, že nejdřív sex a až potom se koukneš, s kým to bylo ....

Miluna (Čt, 28. 5. 2020 - 20:05)

To ne,já už se vdávat nechystam:-) ..a co kdo jinak děláte?? Já sem se byla projet na kole do přírody a byla mi jen zima a vrátila sem se vymrzlá:-(( ..tak mi Sergej řekl abych akorát nenachcípala:-( ..hnusný počasí.U nás 9-11°C ,studenej vítr a měla sem pocit jak když sem vyjela v listopadu.Co to sakra je pomalu v červnu!! Mam chuť zase nadávat.A Pils ten Ukrajinec je tvuj přítel a nebo pracovník?

Anonym (St, 27. 5. 2020 - 14:05)

Myslím povídání s těma co jsi chodila

Miluna (St, 27. 5. 2020 - 16:05)

Na to už si vůbec nevzpomenu co jsme si třeba s tim Pakistáncem povídali.Taky by mě to zajímalo ale už nevim.Ale u kluka táty toho sem nachytala že kolikrát dělal že rozumí a odkývával věci u kterých ani nevěděl o čem mluvim.Pak mi řekl že v Indii má červenýho psa (spletl si barvy) ale bydlení s nim bylo o prdu a sex taky o ničem.Jediný plus bylo že sem od něj měla ty dobrý indický jídla a že jsme spolu chodili na procházky a po restauracích.Ale už je to dávno.

:) (St, 27. 5. 2020 - 22:05)

A který národ byl v posteli pro tebe nejlepší?

Miluna (Čt, 28. 5. 2020 - 12:05)

Asi to je spíš o člověku.Třeba Marian-cikán byl v posteli dobrej ale život s nim jen ve špíně,v chudobě a přeskakovalo mu.Ale že mu přeskakuje to sem poznala až časem,měl schyzofrenii.Z každýho národa byl v posteli někdo lepší někdo horší.

Anonym (St, 27. 5. 2020 - 14:05)

Mě by spíš zajímalo o čem s ním můžu mluvit,co čte,co ho zajímá,to u tebe asi nehrozí Miluno

Miluna (St, 27. 5. 2020 - 14:05)

Myslíš se Sergejem o čem mluvim? O práci,o zprávách z internetu,televize,o počasí,o problemech nebo srandách,o mých dětech,o rodičích,o kamarádech,o jídle,o projížďkách,o hudbě,o sexu a občas se on rozpovídá o tom co ho zajímá,takže něco o jiných státech,o vesmíru,o filmech,o elektronice.Někdy umíme propovídat celý den.

Miluna (St, 27. 5. 2020 - 13:05)

Já ani sama tomu nerozumim jak se člověku takhle může změnit vkus? Je fakt že jako školačce se mi tmavý taky nelíbili to přišlo až pak.A teď se mi nelíbí už zase.Ještě když maji narostlý víc fousy tak jsou hnusný.Zlatej muj běloučkej Sergej.

Anonym (St, 27. 5. 2020 - 13:05)

No jo vlastně,Turecko je napůl v Asii, takže Miluno do toho

Reklama

Přidat komentář