Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Návštěvník (Čt, 4. 6. 2020 - 19:06)

Takže Miluna s Otou a ukrajinci.

bianka (Čt, 4. 6. 2020 - 20:06)

Bude třeba nahodit ekonomiku, rozjet výroby a budou to mít s prací špatně i ti, kteří vyjdou ze středních škol, vysokoškoláci. A o cizincích raděj nepíšu. Ráno byl o tom článek. Každopádně tohle dobře nevidím.

Ota (Čt, 4. 6. 2020 - 16:06)

16:06 tak to už máš kousek do důchodu údržbáři.Jinak pěkný že jsi v jedné práci takovou dobu vydržel.Jo byla to chyba že jsem nešel dřív.Já nějak myslel že to bude pořád stejný a nebude problém něco najít,ale přepočítal jsem se! Chtěl jsem se zašít před Kroronou a teď tohle.A jak píšeš že si to sem dal ten nesmysl ve 14:59,ještě si napsal Miluna tak proč to sem dáváš? Vždyť je to úplnej nesmysl.A jak děláš údržbáře v nemocnici tak by jsi něco mohl vědět jak je to s Koronavirem? Jak to vypadá u vás? Jen odpolední nehledám.Spíš bych rád jen ranní nebo obě směny ranní i odpolední to je jedno.Jen bych nebyl nadšenej z noční ale co by se dalo dělat.Ptal jsem se na pozici pomocného kuchaře,pak ve skladu,pak ve fabrice a nevyšlo mi ani jedno.Bylo mi zděleno že místa už jsou obsazená.

Údržbář (Čt, 4. 6. 2020 - 16:06)

Pozor, příspěvky ve 14:59 jsou tady dva! Ten dlouhej jsem ani nečetl. To sem dává jedna bláznivá paní. S koronavirem je u nás klid. Jak přišel, tak odešel. Už je to uvolněný. Někdy zapomenu a jdu na kliniku bez roušky. Tak mi ji tam sestry dají. Panika přešla, vrchní sestry se chystají zbavit flákačů a nabrat lidi s kvalifikací a ochotný. Na tohle byl koronáč výborný. Protože dobu před virem musely v práci držet kdejakého zmetka. Lidi nebyli. Tak nyní pá pá a naberou kvalitní pracanty.

Návštěvník (Čt, 4. 6. 2020 - 19:06)

Tak aby tě kvůli koronáči nevyměnili za mladšího schopnějšího údržbáře.

Ota (Čt, 4. 6. 2020 - 17:06)

Tak to se to tím 14:59 vysvětlilo že jsi psal nad.Ale být tebou bych to neviděl tak pozitivně.Naopak. Jak píšeš něco o flákačích tak teď když je vyhodí tak co budou dělat? Určitě stoupne kriminalita,víc přepadení.Určitě bych to takhle nebral, když pak to díky tomu odnesou nevinní.A na jakých pozicích tam ty nekvalifikovaný flákače máte? Sestry musí být vždy s kvalifikací.U nás v kraji je teď asi kolem 16 nakažených.

Údržbář (Pá, 5. 6. 2020 - 00:06)

Tak jsem se vrátil z neplánovaný směny. Jedna bouřka a člověk musí do práce. Ale já chodím rád. Flákači jsou většinou sanitáři, kteří si udělalu kurs a pak si myslí, že se budou zašívat v šatně a holky to tam za ně odmakají. Jsou to lepmplové, kteří mají přijít v 6:30 na směnu vyměnit kolegu, ale pohoda, vyspinká se do růžova a ve 12 dotáhne do práce a ještě má kocovinu. A jeho zodpovědný kolega padá na hubu po noční a čeká, až se zmetek dostaví. A takové lidi musely vrchní držet. Sestry jsou ok, tam je ta kvalifikace tak vysoká, že problémy nejsou. A o svou práci se po těch letech fakt nebojím. Nejsem línej nějaké sestřičce nebo i přednostovi opravit třeba auto nebo hračku pro dítě a pak se na tebe taky dívají jinak. Nevím jaký máš možnosti, ale vzdělávat se je nutné. Jsi na pracáku? Zjisti si všechny kurzy co mají. Jestli máš auto, ber práci i dál od místa bydliště. Kdybys byl můj syn a v této době se vrátil domů, a bez práce, byl bych hodně naštvaný. A koroňák nekoroňák sypal by si do marketu makat. Tady u nás v nemocnici (Praha) byly dvě práce. Jedna pomocný kuchař v kuchyni, druhá závozník. Ale asi to je obsazený. O závozníka byl velký zájem mezi mladými kluky, co makaj na fyzičce. A i z této pozice se můžou vypracovat na technický odbor. Chce to jen chtít. Dobrou.

pozorovatel (Pá, 5. 6. 2020 - 09:06)

Myslel jsem si to že napíšeš sanitáři, o téhle práci Milča něco ví:)

Návštěvník (Čt, 4. 6. 2020 - 16:06)

Asi hledáš jako Fanda jen odpolední a blízko baráku, že?

Ota (Čt, 4. 6. 2020 - 15:06)

Nevim komu z vás mám odpovědět a kolik vás je ale podle příspěvku 14:59 vidim že je mezi vámi blázen,tím příspěvkem se prozradil.Co pracujete vy? Nejspíš někdo z vás tady sedí doma s důchodem na hlavu.A Miluška má práci jen do konce června takže jí brzy čeká nejspíš nový hledání taky.A jak můžu jít k ní bydlet když Sergej už mě nechce vidět! A může za to Korona za to co se teď na trhu práce děje! Já byl zvyklej práce střídat,ono je do zblbnutí dělat jednu stálou práci léta ale že mi teď nechtěji vzít za to prostě může Korona!! Nic nefunguje jako dřív.Ale jestli sedíte doma s důchodem tak to nevíte.Asi nikdo z vás práci teď nehledá co?!

Návštěvník (Čt, 4. 6. 2020 - 16:06)

Kolik podniků jsi kvůli práce obešel Oto?
Co jsi zjistil za práce na internetu?

Návštěvník (Čt, 4. 6. 2020 - 16:06)

Já, co jsem psal ten příspěvek ve 14:59, práci nehledám, protože ji už 37 let mám. Pracuji jako údržbář v nemocnici. Vidíš, ani to VŠ vzdělání k tomu nepotřebuji. A nenudím se v práci, to tedy nehrozí. Měl si jít makat před dvěma měsíci, když lidi marně sháněli. Teď neskuč. Pracovaly ženy, i důchodkyně, mámy od děcek, ale ty ses válel doma jako paša. Tak teď neskuč, vole.

Návštěvník (Čt, 4. 6. 2020 - 15:06)

Oni jsou stejní, Miluna si stěžuje na počasí a Ota na Coronu. Za všechno může počasí a vir. :-)

pozorující (St, 3. 6. 2020 - 19:06)

Teď tu je jiná reklama Tchibo blog a tam už je ale jiná ženská,asi jich je víc.Ale ta blond s chlapem jí podobná byla.

Návštěvník (St, 3. 6. 2020 - 18:06)

U nás taky.Během hodiny z 24°C najednou 15°C, fakt nemožný.Jak píšeš,na červen nemůže být aspoň týden teplo.A jen si psanim ulevuj (pokuď ti to ještě trochu pomáhá),když nepíšeš tak chybíš.Já tě chápu jak to myslíš, pořád se něco kazí.Asi jsi byla spokojená dva dny když si nepsala a dneska tě to zase štve.A ta ženská ti je fakt podobná ,na téhle jedné fotce.

Miluna (St, 3. 6. 2020 - 19:06)

Tak studená fronta opět zvítězila a teploučko zabila!! Nemam už slov na to.Vypisování mi ulevuje jak kdy,záleží podle toho kdo tu je.Jo pondělí a úterý bylo hezký to mi bylo dobře ale tohle ta změna z tepla do těch dokola ochlazení a temna semnou něco dělá.Nemůžu se na nic soustředit teď tak nevim co mam dělat.Tady doma je mi zima,je tu pořád 22°C a nějak mi všechno přestalo bavit.Měla sem venku jiný plány.Asi fakt pujdu obejít ty bary.

Ota (St, 3. 6. 2020 - 20:06)

Tady venku s jarní bundou je to v pohodě.Ale na šaty už to asi neni.A co teda,šla jsi do baru? Já jsem na lavičce a kousek ode mě sedí cikán s kapucí,asi feťák.Vůbec se na nikoho nepodívá jen jí hladově rohlík a tak divně se ošívá.Kdy se uvidíme my dva?

Miluna (Čt, 4. 6. 2020 - 11:06)

Jo včera po prvý za tu celou dobu sem byla v baru a taková psychická úleva a odreagování.A sem tam seděla sama a za chvíli si vedle mě sedl,hádej kdo..no ukrajinec:-) ..neznala sem ho...A pak nevim jestli omylem nebo náhodně se mi dotkl a rozbil z toho skleničku:-D..Obsluze se omluvil a zaplatil škodu a pak jsme se dali víc do řeči.Mě se líbil neutrálně ale bylo to pěkný to popovídání.A zakončený že sem si od něj nechala hladit prdelku přes kalhoty.Bylo mi to dost příjemný,hladil krásně a nic víc nebylo ale náladu mi to zvedlo.Kdy se uvidim stebou ani zatim nevim.

Ota (Čt, 4. 6. 2020 - 14:06)

Tak to si měla štěstí že se ještě nějakej ukrajinec semtam vyskytne když je jich tady už míň.A to s tebou mluvil a začal ti hladit sám od sebe zadeček,nebo jak to vzniklo? Já se byl ptát na práci a nevzali mě,tak nevim co budu dělat.U rodičů to skřípe ale jak za to můžu že kvůli Koroně se všechno podělalo! Ty ještě peníze máš? Na jak dlouho Sergej odjel a proč nevíš kdy se uvidíme?

Luba (Čt, 4. 6. 2020 - 15:06)

Oto, Milunka pracuje, tak peníze má.

Reklama

Přidat komentář