Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Haha (Pá, 5. 6. 2020 - 14:06)

Vzpomeň si, jak tě tady podrobně Lalla učila jak vyčistit skříně od molů a pravidelně uklízet. A nepomohlo to.

Miluna (Pá, 5. 6. 2020 - 15:06)

Ale oni nejsou jen ve skříních,přiletí i od sousedů.Teď tu teda vidět nejsou ale věcí už mě za poslední roky sežrali dost a to v každém bytě.

Miluno (Pá, 5. 6. 2020 - 14:06)

proč by ti měly šaty sežrat moli? Přeháníš. Udělej si ve skříni pořádek a šaty vydrží " zdravé " :)

Andrea (Pá, 5. 6. 2020 - 14:06)

Milu,roušky nosíme celá rodina,i v práci.Je fakt, že lidi jsou nesvědomití,taky mě to vadí.My jedeme v pondělí na dovolenou po vlastech českých,cizinu jsme zrušili, ač jsme ji měli objednanou už v říjnu.Me tohle počasí ani nevadí,vezmeme pláštěnku a vyrážíme s baglama do terénu,neboj,bude líp, buď trpělivá

Miluna (Pá, 5. 6. 2020 - 13:06)

Když sem po Renouškovi přibrala a do šatů sem nechtěla a nebo jich ani moc neměla tak to byly horka.Teď když sem šatama vybavená a zpátky štíhlá tak sem tady dopadla že sem si teď pustila elektrickej topič V ČERVNU a šaty leží ve skříni.To mi je zase dřív sežerou moli než si je obléknu!! No a já vim že s tim nejde nic dělat s počasim ale beru to jako výsměch a mě to pak prostě zabíjí náladu a rozčiluje.A roušky tak proto aspoň chránim rouškou a dodržuju to v uzavřených prostorách ale ignoranti už to nedodržujou.Za chvíli jí budu mít v krámu nasazenou sama!! Vy jí anonymové už taky nenosíte?

Fernando (Pá, 5. 6. 2020 - 12:06)

Červenec má v dlouhodobé statistice nejvíce srážek, hlavně v první třetině. 26.7. svatá Anna chladna zrána. Srpen - po svatém Smilu (14.) ztrácí slunce sílu, Bartoloměj svatý (24.) odpoledne krátí. Pak začne foukat ze strnišťat a po svatém Matouši (21.září) čepici na uši :-). Ne Miluno, já tě nechci štvát, mám ohromně rád teplo a taky mi teď nedávno byla zima stejně jako tobě, i doma jsem si navlíkal svetr a v panelákách topili až do 1.června. Ale teplo bude! :)

Miluna (Pá, 5. 6. 2020 - 13:06)

Ale dny utíkaji a než vůbec teplo bude tak už bude opět za rohem hnusnej podzim.Za poslední roky si nepamatuju aby v červnu sem měla v bytě 21°C a to je míň než v zimě když se topí.Letos je to hrůza.Šaty když mam koupený nový tak sem je letos měla jen 2x na sobě.Teď se právě taky klepu zimou.

Návštěvník (Pá, 5. 6. 2020 - 13:06)

to je nepořádek co? Počasí na tebe vůbec nebere ohled. Máš nový šaty a ono se klidně ochladí. Něco s tím dělej, někam zavole nebo napiš. Hele a co takhle zorganizovat stávku?

Miluna (Pá, 5. 6. 2020 - 11:06)

Já nevim ale jak si přečtu zprávy,je jedno jestli na seznamu nebo idnes,tak dost to kazí náladu.Nevim jestli nechci vidět realitu nebo jestli přeháněji oni ale vše jen negativní,hnusný.U nás na Písecku před pár dny přibyli tři nakažený a to bylo chvíli nakažených nula ale zrovna když jdou děti v pondělí na přijímačky mezi další tak se to tu musí někde motat.Ale plno lidí už na roušky rezignovalo což mi dost vadí.Nevim co je na tom těžkýho jí nemít venku a v krámu,na úřadech,v čekárnách,v Mhd si jí nasadit.Ne tyvole člověk vejde do krámu a oni jí maji na krku pověšenou,někdo jen na rtech,nikdo dokonce vůbec!! I úřednice jí neměly!! Hlavně že si plno blbů plánuje dovolený do zahraničí,tak to sem můžou zase tahat znova a bude to pořád dokola.Nevydrží jeden rok zůstat v Čechách na prdeli a počkat jestli to ustane nebo jestli bude vakcína za rok.Oto nemam náladu se vidět.Říkala bych ti stejně tohle co píšu.Vše je prostě nejistý.A když si představim děti jak v září nastupujou do školy,vůbec se mi to nelíbí dokuď to tady ten vir bude.Práce mi bavila tahle nejvíc.V autě sem měla roušku na krku,jezdělo se jen po Písku a do 10km okolí,tak ani taková starost se řízenim a při předání sem si jí vždy nasadila a nasazuju i teď ale lidi už to nerespektujou a plno jich přichází bez roušky protože je to setkání při rozvozu venku tak už je to na každym.Ale já to mam v hlavě a myslim na to,za to muj kluk hrůza!! Někam na něco hrábne pak se poškrábe na nose,mam na něj nervy když to vidim tak na něj vyjedu ale nic platný!! No a konec června mi ta práce končí tak nevim co dál.Něco tak dobrýho už asi neseženu.Nejlepší věci jsou jen brigádně,jako třeba točení zmrzliny (krásná práce) a rychle obsazená.Ale jinak vir všechno posral.Nikdo neví co mu to může udělat,rozesraná ekonomika a chlapů málo.Jindy když sem vešla do určitých barů tak stoli byli plné ukrajincema aspoň tady u nás ale teď tam bylo po nich prázdno.Jen ten jak mě hladil tam byl a pak asi ještě jeden a pár čechů.No a venku máme zase podzim, posranejch 12°C .Já vim v květnu se to svedlo na ledový muže,pak pozdní ledový muži,teď to bude kvuli Medardovi a kvuli komu to bude v červenci a v srpnu??

Miluno (Pá, 5. 6. 2020 - 13:06)

roušky, roušky, co se rozčiluješ. Tebe zde svýho času všichni nabádali, aby jsi nesouložila bez ochrany a co? Šukala jsi bez ochrany první ligu a výsledek HIV. Holt komu není rady, tomu není pomoci. A je jen zázrak, že jsi nenakazila Jirku. Tak nemluv o ostatních.

Anonym (Pá, 5. 6. 2020 - 10:06)

Ota je hlavně linej,nechat se živit od starých rodičů pomalu ve 40,fakt hrůza

tak (Pá, 5. 6. 2020 - 09:06)

údržbář to napsal dobře. V čase pandemie i herečky neměly práci a neštítily se jít za kasu do supermarketu. Otovi chybí kuráž pustit se do něčeho nového, Miluna má odvahy více, ale musí jí to hrát i na sexuální notečku :)

Ota (Čt, 4. 6. 2020 - 22:06)

Nebo si zase někde necháváš hladit zadek? :(

Ota (Čt, 4. 6. 2020 - 22:06)

Je to špatný.Já chtěl volno kvůli koroně když nikdo nevěděl jak to bude a ještě jsem měl zbytek peněz.Ale teď je to špatný,už mi došli.A Milu proč nepíšeš? Když si tam sama,tak proč si mi nenapsala? Mám z tebe pocit že už tě nezajímám.Bojim se , že se něco z tvé strany změnilo.

bianka (Čt, 4. 6. 2020 - 20:06)

Oto, bohužel budeš to mít těžké. Praxe žádná...jestli máš rodiče, buď za ně rád. U Jirky má práce naději, i když může dělat něco jiného něž jezdit. Ten se práce nebojí. Někdo to tady už psal. Tohle je můj názor a nemusí všichni souhlasit.

idiot Ota (Čt, 4. 6. 2020 - 20:06)

opět perlí. Prý nemají vyhazovat flákače ...... atd. Něco tak blbýho člověk hned nepotká, odpovídá to snad jen stálému pacientovi psych., léčebny. Oto, a kdo bude za ty flákače dělat?! To ses tak narodil, nebo jsi zhloupnul časem????

Ota (Čt, 4. 6. 2020 - 20:06)

Ale neperlim! To ty nechápeš! Chtějí vyhazovat nekvalifikovaný a podle tebe nekvalifikovanej znamená hned flákač? Slovo flákač napsal údržbář, jenže teď nevim jestli ty jsi údržbář nebo někdo jinej? Já mám jen základku jako Miluška.Nešlo mi to ve škole a děti mě šikanovali tak si to přeber jak chceš.

bianka (Čt, 4. 6. 2020 - 21:06)

Oto budou si nechávat jen ty nejlepší pracovníky a ještě mezi nima si budou bohužel vybírat.

jo? (Čt, 4. 6. 2020 - 21:06)

stejný výmluvy jako Miluna. Už dávno sis mohl udělat třeba nějaký kurz. A ty flákač jsi. O práci nestojíš, to jsi zde už předvedl.

bianka (Čt, 4. 6. 2020 - 19:06)

Myslím si, že panu údržbáři s praxí výměna nehrozí. Psali, že bez práce budou lidé bez kvalifikace a cizinci. Pan údržbář už má nějakou praxi.

Reklama

Přidat komentář