Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Návštěvník (St, 24. 6. 2020 - 11:06)

Jo Klára to dělá taky, pochčije a vyhoní nebo mu nachčije do huby.

Pavel (St, 24. 6. 2020 - 11:06)

Tohle mě jedna holka udělala taky. Ale když dochcala, tak si na můj penis nasedla a já se vystříkal do ní. Tak to třeba udělejte taky tak. Je to lepší, tedy pokud přítelovi nebude vadit, že máš počůranou kundu. Ale to by mu snad vadit nemělo, ne?

mladá h. (St, 24. 6. 2020 - 12:06)

To taky děláme, jemu moje mokrá kačenka vůbec nevadí. Jen to někdy nestihne a pustí to. Většinou,když musím čůrat nutně a trvá mi to déle. To ho tak vzruší,že nevydrží.

Klára (St, 24. 6. 2020 - 07:06)

Pissíku vyčůrala jsem se večer v těch nízkých stromkách i s Nikolkou, moc jsme si na pipinky neviděly v tom šeru, ale čůraly jsme hodně a bylo slyšet jak nám to rychle proudí ,jak hodně to jde ven. Já to cítila i v pipince ten nutný čůrací proud. Libor nečůral,spíš počkal na nás,ale pak mi řekl,že slyšel moje i Niki čůrání a že jsme toho vyčůraly hodně a chtěl pak večer když Niki usnula ještě čůrání po mně znovu v koupelně. Vyčůrala jsem se,ale spíš normálně ne už moc a on to vypil a strašně se chtěl pipinkovat a tak jsme se zavřeli v koupelně a on mi to udělal ve stoje a bylo to ve mně z něj snad za pár chviliček. Niki nakonec spinkala ve svém pelíšku a já s Liborem spolu.Ještě se povaluje a já jsem u stolečku a píšu. Už jsem byla čůrat ráno a i kakat a Nika taky,ale ta jen čůrala a slyšela jsem,že jí to teče z pipinky dlouho a tak měla bříško taky asi dost plný po ránu.Teď vezmu Niku ven a obhlídneme obzor.Je sluníčko a Libor se zatím vykulí. On je takový ranní polehávač a mně to nevadí. Snídaně je až do desáté tak nemusíme pospíchat.Teď ráno se pipinkovat nemůžeme,protože je tu Nika a to bych si nedovolila ani v nejmenším,ikdyž vím dobře,že ona je zvědavá a ví jak funguje láska a že pipinky nemáme jen na čůrání a že kluci mají pindíka taky na víc účelů.Nechci ale ji v jejím věku dávat víc informací než je podle mne vhodné.Maminka mi taky věci sdělovala postupně a něco víc jsm věděly s holkama ze školy.

Pissík (St, 24. 6. 2020 - 08:06)

Moc moc hezký pocity jsi ve mně vykouzlila. Diky

Pissík (St, 24. 6. 2020 - 07:06)

Holky myslím na vás moc,pozdrav do Ještědské věže tady zezdola. Jaké bylo včera čůrání v keříčkách? Psala jsi,že jsi už potřebovala dost a asi se vyčůráš tam,když už nikdo jiný kromě vás tam nebyl.

Klára (Út, 23. 6. 2020 - 22:06)

Já nevím proč tady za mě pořád někdo píše. Ale možná je to taky Klára to nevadí. Ikk už odjel a kluci taky bylo to s nima faj. Ale žádné čůrání nebylo, ja bych v žádném hotelu nečůrala,mám tu špatnou zkušenost z Bad Schandau. Mějte se hezky, jdu za Liborem.

Návštěvník (Út, 23. 6. 2020 - 22:06)

Hm, a ještě o sněhurce. Jsi debil,co si myslí, že je vtipný.

Klára (Út, 23. 6. 2020 - 21:06)

Už jsem nechtěla dnes reagovat, sedíme tady na kamenech a obzor se stmívá. Trochu fouká a tak půjdeme nahoru bydlet a Niki už má malý očíčka a asi bude chrnět brzy. Chci poděkovat za několik vzkazů,které jste nechaly na recepci hned jak jsme přijeli tak jsme si je převzali a vesměs vás zkontaktuji, protože jste na sebe nechali spojení . Moc děkujeme za podporu! To,že se někteří vtipálci baví na můj úkor je pro mne velká čest a kupodivu mi to dává lepší náladu,protože je chápu, že se chtějí předvést nebo závidí nebo mne chtějí zesměšnit, ale to jsou jejich emoce a jeich vnitřní starosti. My máme jiné, daleko větší zkoušky nyní. Půjdeme bydlet. Jarda Kvasnička před chviličkou odjel, je fajn pohodový kluk a ten zamilovaný kluk sem nepřijel a vše proběhlo vpohodě. Asi zajdeme tady do keříků a vyčůráme se,protože tady dole na ochozu nikdo není a jsme tady už sami. A já mám pipinku dost plnou a Niki ta se určitě přidá.Libor možná taky,ale když je tu ségra tak nic na mne nebude chtít s čůráním víc.

Zuzka (Út, 23. 6. 2020 - 22:06)

Chci tě taky moc a moc pozdravit, asi už je pozdě, ale musím ti řici, že jsem to začala číst skutečně od dvaadvacáté stránky až do míst,kdy zemřela Liborovi maminka. Dál jsem nemohla a pak až tady jak čtu ty poslední dnyProstě mne to dostalo do kolen. Pro mne je to příliš osobní a zjistila jsem, že tu bolest ze ztráty maminky, byť to bylo před deseti lety, v sobě stále nesu. Nedokážu jako ty vypsat ze sebe své trápení, potřebovala bych to spíš někomu říci, proto bych se s tebou ráda setkala, ale jestli budeš sama chtít. Taky jsem se dočetla, že prý nejsi opravdická, ale vymyšlená, tak to tedy nevím, jak by si tohle mohl někdo vymyslet a nevěřím tomu. Snad dostanu odvahu číst dál,ale je to velmi syrové a tvrdé a obdivuju tě, že do dokážeš napsat. A chápu i tvé čůrání a psaní o tom. Když mi odešla maminka měla jsem období, kdy jsem se schválně jeden čas počůrávala a prožívala jsem při tom něco jako vnitřní výkřik bezmoci a obrovské zrady a prázdnoty. A to mi bylo už 14 roků. Zuzka.

Klára (St, 24. 6. 2020 - 08:06)

Zuzko napíšu ti víc a díky. Setkání uděláme. Ozvu se. Půjdeme dolů na snídani.

Zuzka (St, 24. 6. 2020 - 09:06)

Moc děkuji. Přeji větší naději na klidnější život.

Ikk (Út, 23. 6. 2020 - 21:06)

Kláro kde jsi? Přece mě tu nenecháš.

Ikk (Út, 23. 6. 2020 - 21:06)

Kláro kde jsi? Přece mě tu nenecháš.

Ikk (Út, 23. 6. 2020 - 21:06)

Co to má znamenat? Ta lanovka nejede? Klárko, přijedeš pro mě? Jsem dole?

Majka (Út, 23. 6. 2020 - 21:06)

Vážení, volala jsem si před chvílí s Klárou a mohu potvrdit,že její poslední vzkaz je v 17:24 hodin. Ostatní "taky Kláry" jsou jen vtipálci.

Martina (Út, 23. 6. 2020 - 21:06)

Také jsem s Klárkou mluvila a říkala že je nešťastná, že jí tam ten Jarda zavolal toho Kluka a domluvili se na ni. Jenže ona ještě neví, napíše.

Návštěvník (Út, 23. 6. 2020 - 21:06)

Hi Hi, tak ještě tu o červené karkulce Martinko.....

Návštěvník (Út, 23. 6. 2020 - 21:06)

To je jasný. Klára má tak osobytý styl psaní a myšlení, že to tady nikdo nedokáže ani vzdáleně napodobit a jen se takoví recesisti ztrapní .

Ikk (Út, 23. 6. 2020 - 21:06)

Co je Kláro? Mám přijet?

Reklama

Přidat komentář