Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Pozorovatel (Čt, 25. 6. 2020 - 12:06)

Ha. Lanovka jezdí pane kolego.

z Jablonce (Čt, 25. 6. 2020 - 12:06)

Má pravdu, jezdí jen o víkendech.

Návštěvník (Čt, 25. 6. 2020 - 08:06)

Když neumíš chlastat,tak se na to vyser. To ostatní vam přeju ,bude to dobrý.

Klára (Čt, 25. 6. 2020 - 07:06)

Jsem s Nikou venku a koukáme na ochozu na krásný kupovitý mráčky a já se moc těším, že si maminku vyzvedneme. Včera jsem to trochu přehnala a Libor se o mně postaral,protože když mně uložil do pelíšku zamotala jsem se a hned se mi chtělo blikat a stihla jsem to,ale prý jsem tam byla dlouho a kdy mně libor uložil si nepamatuju vůbec,ale dnes je mi dobře. Tak se tady kocháme výhledama a je to moc fajn. Mimoň je pod mrakem a a my jsme nad nimi. Vyčůraly jsme se ráno tady venku pod ochozem v nízkých borovicích,Niki měla větší proud z pipinky a hned rychle na bobečku a mně to čůralo méně, asi jsem to dostala v noci ze sebe všechno vypitý obráceně.

Natalie (Čt, 25. 6. 2020 - 08:06)

Souhlasím. Potřebovala jsi se uvolnit ze všeho . Pozvracet se není ostuda,pro tohle mám shovívavost,když vím,čím jste si prošly. Moc držím palce na dnešní den!

Pissík (Čt, 25. 6. 2020 - 08:06)

Vůbec se za to neomlouvej,že jsi něco přehnala,na takový stress,co jste si prožily je tohle správný lidský uvolnění .

Pissík (Čt, 25. 6. 2020 - 07:06)

Myslím na vás už od rána. Snad jste včera neoslavovaly příliš, ale i tak by to bylo přece jedno. Povezete konečně maminku domů.... Ani neloudím čůrání ,to je teď méně důležité.

Sedmnáctý (St, 24. 6. 2020 - 22:06)

Jen se připojuji a přeji vše dobré holkám Kláře a Nikolce. Klidně o čůrání pište až později.

Mike (St, 24. 6. 2020 - 21:06)

Teda dost síla. Tohle jim přeju a není mi to lhostejný Klárko. Snad už máte ty sračky za sebou.

Zuzka (St, 24. 6. 2020 - 20:06)

Moc ti to přeju. Vám všem. Mám radost a brečím pro svou bolest. Prosím někdy o setkání. Moc prosím.

Pavlina (St, 24. 6. 2020 - 19:06)

Připojují blahopřání. Skvělá chvíle!

Návštěvník (St, 24. 6. 2020 - 18:06)

Klárko už bude zase dobře. Máte důvod oslavovat.

Natalie (St, 24. 6. 2020 - 18:06)

To je opravdu nejlepší zpráva od tebe,že maminku pustí ještě o den dřív. Moc také blahopřeji a oslavte tu situaci opravdově!

Pissík (St, 24. 6. 2020 - 18:06)

Blahopřeji !!!!!!

Klára (St, 24. 6. 2020 - 17:06)

Návštěvník se sice snaží, ale my to máme domluvené s primářem,ale stejně jsme tam dnes nejeli,jen jsme si volali a zítra si maminku konečně vyzvedneme domů! Skvělá zpráva a já jsem úplně šťastná a Niki taky až jsme to oplakaly štestím. Tak dnes to v restauraci zapijeme dle možností. Niki nealko. Venku je stále mlha a vítr,ale kolem nás je radost. Takže jestli zase bude někdo psát mým jménem tak ať si poslouží. Já napíšu zítra.

Bibi (St, 24. 6. 2020 - 16:06)

Klidně vypněte a pelíškujte a večer jděte posedět. Přeji abyste mohly maminku už vzít zítra domů.

Klára (St, 24. 6. 2020 - 13:06)

Chtěli jsme udělat výšlap a asi po kilometru jsme se vrátili a hrozně jsme zmokli. Tak jsme na hotelu a dáváme se dohromady. Je tu mlha s nic není vidět a fouká ,ale je to romantika. Za maminkou zajedeme zítra. Zavolám ji jestli nám ji pustí domů.

Návštěvník (St, 24. 6. 2020 - 16:06)

22. 6. – KNL s okamžitou platností ZAKAZUJE návštěvy ve všech svých nemocnicích (Liberec, Turnov, Frýdlant) kvůli vzniku nového ohniska COVID-19 na Liberecku. Otec u porodu může být poté, co projde triáží na oddělení (bude mu změřena teplota a vyplní dotazník). Děkujeme Vám za pochopení

mladá h. (St, 24. 6. 2020 - 10:06)

přítel chce abych mu pochcala ve stoje penis a on si ho u toho honí a hned se uděla a vyteče

Návštěvník (St, 24. 6. 2020 - 11:06)

Jo Klára to dělá taky, pochčije a vyhoní nebo mu nachčije do huby.

Reklama

Přidat komentář