Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Robin (Čt, 25. 6. 2020 - 22:06)

Vyholenou ji mají . Jen každá holka chčije trochu jinak,podle toho jakou má močovou trubici a jak jí močák tlačí chcaní ven,jak nutně potřebuje chcát. Když má holka malou píčku a ještě úzkou trubici,tak ikdyž se může pochcat,chčije jen úzkým proudem až ji to, bolí,protože močák to tlačí rychle ven. To má moje sestra. Jiný holky chčijou třeba, že se jim píčka může protrhnout,jaký udělaj proud. To měla moje první holka a když se jí chtělo musela rychle nebo by to nevydržela a chcala jako průtoková hadice.

No (Čt, 25. 6. 2020 - 22:06)

spíš asi jestli vyholenou nebo ne. Ne?

Radka (Čt, 25. 6. 2020 - 21:06)

Asi jako normální holky. Nemyslíš? A já když musím hodně na záchod tak to pochčiju komplet,jinak normálně.

Šišmiš (Čt, 25. 6. 2020 - 19:06)

Klárko palec nahoru. Za vše!

Miška (Čt, 25. 6. 2020 - 18:06)

Jsem šťastná, že mají holky maminku doma. Moc se na ně těším o prázdninách!

Pissík (Čt, 25. 6. 2020 - 18:06)

Čekal jsem šíleně jak vše doma dopadlo a bude to fajn a čůrání, to jsem nečekal, nádherný, mám bujný představy.....

Klára (Čt, 25. 6. 2020 - 17:06)

Maminka musí odpočívat,má léky a tak se o ní budeme starat. Libor odjel za otcem a přijede zítra a ještě nevíme,jestli pojedeme na chaloupku a zůstaneme tam. Zítra si jen dojdeme pro vysvědčení a to mamča doma zvládne tu chvíli. Už mám i větší radost psát o čůrání, jednou jsme se vyčůraly venku na zahradě odpoledne a mě už to šlo zase normálně jak čůrám a jen jsem zvedla sukni a stáhla kalhotky už to teklo dolů a tak jsem si ani nesedla a vyčůrala to všechno z pipinky v podřepu. Niki to chtěla udělat stejně a taky se vyčůrala jako já ale asi měla pipinku víc sevřenou u sebe a tak dělala sice hlavní proud čůraní dolů,ale taky čůrala okolo pipinky a teklo ji to po stehnu až dolů. Nakonec si osušila kapesníčkem pipinku i nohy a nic se nedělo a bylo to ok. Budeme dělat večeři. Koukám, že maminka spinká, budeme potichu.

Dan (Čt, 25. 6. 2020 - 20:06)

Jakou máš Kláro a Niki pipinu? A jak často čůráte a jestli málo nebo hodně?

Pissík (Čt, 25. 6. 2020 - 15:06)

Jen chci napsat,že dnes myslím na vás celý den. Nějak víc do hloubky. Tak ať je všechno dobré.

Ha ha (Čt, 25. 6. 2020 - 12:06)

Za mě už se tady taky někdo vydává. Jediný pozorovatel jsem tu já a na podobný blbosti jako ten co se za mě vydává bych se nikdy neptal, protože vím, že je to fiktivní příběh. No nic nejlepší bude se nepodepisovat vůbec.

Zuzka (Čt, 25. 6. 2020 - 12:06)

Klárko, a jak ses ptala na to jestli jsem si krkla, když jsem včera blila, tak ano. Pořádně a několikrát. Nejprve jsem si krkla před zvracením. To už jsem byla nakloněná nad mísou. Podruhé jsem si krkla při samotném zvracení, kdy souběžně s krknutím ze mě vyletěl zvratek a s plesknutím dopadl do hajzlu. No a potřetí jsem si krkla, když jsem se vyblila a potřebovala jsem se zbavit vzduchu, který jsem spolykala při dávení. Do toho různé chrchlání, chrochtání a kašlání. A ještě hrozný smrad z těch blitů.

Zuzka (Čt, 25. 6. 2020 - 12:06)

Co píšeš za mně?

Klára (Čt, 25. 6. 2020 - 11:06)

K mamice nás sice nepustili jako před tím, protože to nejde, ale zítra ji pustí domů do domácího ošetřování. Zvládneme to.

Návštěvník (Čt, 25. 6. 2020 - 11:06)

Idiote!

Klára (Čt, 25. 6. 2020 - 11:06)

Nevím proč mě někdo napodobuje ale ať se baví. Já bych už nikdy nikomu na pozemku nebo v domě nečůrala, stačily mi ostudy co byly. Jen někde v lesíku i s tím druhým, ale to pak dáme pod papír. Ani pod viadukt už nemůžu ale to sem nechci psát. Takže jen doma na zahradě, tam to nevadí

Klára (Čt, 25. 6. 2020 - 11:06)

11.07 jsem nepsala já. Jedeme s maminkou domů, Ozvu se. Je to parádní!

Pavlína (Čt, 25. 6. 2020 - 13:06)

Přeji si,ať je vaše maminka v pohodě, ale taky teď může začít další starost,pokud bude vyžadovat nějakou každodenní péči. Ale to už je stejně daleko lepší situace. Pozdravuju vás všechny doma.

Zuzka (Čt, 25. 6. 2020 - 10:06)

Moje myšlenky jsou pro tebe a pro maminku. Já se včera opila sama doma vínem,protože to všechno na mně spadlo a taky to dopadlo špatně a musela jsem rychle na WC,protože jsem to nestrávila. Mamince vše nej.Zuzka.

Klára (Čt, 25. 6. 2020 - 11:06)

Zuzko ozvu se ti a nabídnu setkání. To je mi líto,že jsi taky včera blinkala,ale ráda tě poznám a vyslechnu. Uvidím,jak to teď bude další dny.

Zuzka (Čt, 25. 6. 2020 - 12:06)

Moc díky za vše. Taky už poznám,co jsi psala ty a co ne. Pozdravuji maminku.

Reklama

Přidat komentář