Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Zuzka (Út, 23. 6. 2020 - 06:06)

Díky za info. Tak to si na to dám víc času. Jestli jsi Klárko vzhůru tak tě chci pozdravit a popřát sluníčkový den.

Pavlína (Po, 22. 6. 2020 - 20:06)

Tak jste si vyzkoušely jakou zátěž na sobě nese třeba taková máma od dětí,když má na starost domácnost a ještě chodí do práce. Nic ve zlém, to je jen slabé přirovnání. Samozřejmě ten strach o matku a bolavý akutní zánět po zákroku v dásni a vše okolo vám na klidu nepřidají. Souhlasím ,odpočiňte si ty tři dny a zapomeňte na starosti a věřím, že s maminkou už to bude dobré a lepší. Klidnou noc!

Šišmiš (Po, 22. 6. 2020 - 20:06)

Holky odpočiňte si. Ale na čůráníčko nezapomínejte,ale pozor ať vám to tam na horách neofouknne pipiny.

Pissík (Po, 22. 6. 2020 - 18:06)

Holky já vím, že umíte krásně čůrat, a pište o tom stále, ale víc prožívám, jak to všechno na vás doléhá. Ty dny na kopci budou pro vás opravdu výhrou. Uniknete od stresu domova . Ono stačí, že tam není doma vaše maminka a už je to psychicky o level níž. Tady budete mít obsluhu, většinou to bývá snídaně a večeře a přes den si dáte něco venku a nebude na vás padat ta tíha prostředí domova,kde vám chybí člověk, kterého milujete. Tak.

Návštěvník (Po, 22. 6. 2020 - 18:06)

Naprosto souhlasím. Na ty holky je to v reálu obrovská zátěž.

Kikina (Po, 22. 6. 2020 - 16:06)

Hele co kdyby jsi už s tím značkováním šel do zadečku? Traparna.

Klára (Po, 22. 6. 2020 - 08:06)

Nedávám to,řekla jsem třídní po pravdě co teď prožíváme a ta mi účast ve škole potvrdila a jedu domů. Příští rok bude maturitní a to by už tak nešlo, takže v pátek dojedu jen pro vysvědčení. Je mi dnes opravdu nanic a chci být s Nikou.

Bibi (Po, 22. 6. 2020 - 09:06)

Kláro za maminkou raději nejezděte,Niki by to blbě snášela, stavte se tam zítra až pojedete na Ješted. Ty potřebuješ hlavně dospat tuhle noc a odpočívejte obě nebo jděte do přírody . S maminkou bych dnes byla na telefonu. Myslím na vás a přeju jen dobré.

Klára (Po, 22. 6. 2020 - 14:06)

Nejely jsme tam. Jen jsem přišla ze školy,tak jsem si musela lehnout a usnula jsem. Bylo mi až špatně od žaludku,cestou od nádraží jsem jednou blinkala,už je to ok,dala jsem si pozdní oběd a půjdeme se ségrou ven. Mamča jsme volaly stejně jí řeknou výsledky zítra o velké vizitě,tak uvidíme.

Natálie (Po, 22. 6. 2020 - 16:06)

Souhlasím z Bibi, já bych se ve tvém věku z toho skládala možná daleko více. Ani nevíš,jak byl Libor prozíravý,že vás tam vezme. Budete tam mít servis a klidně si tam užívejte relaxu. Byla jsem tam je to asi tři roky ale ne do rána,ale počkaly jsme na západ Slunce a nádherné výhledy do Krkonoš, na Bezděz, Krušné Hory a prý někdy až na Šumavu . Jsem až od Ústí nad Orlicí, kdybych to měla blíž, věř mi,že bych vás taky ráda pozdravila a poznala.

Bibi (Po, 22. 6. 2020 - 15:06)

Klárko jsi strašně přetažená. Musíš odpočívat. Klidně si na ty 3 dny na Ještedu jen spinkejte a lenošte,potřebujete to všichni jako sůl. Máte moji velkou podporu. A jen zajeďte za maminkou na návštěvu a znovu relax.

Petr (Po, 22. 6. 2020 - 09:06)

Normálně ti měla dát třídní tvé vysvědčení už dnes,když jsi v tomhle zápřahu. Stejně už je mají napsaný.

Klára (Po, 22. 6. 2020 - 06:06)

Dnes v noci opět nic moc. Kolem čtvrté se Niki vzbudila, plakala a že se o maminku bojí, že včera byla taková divná a plakala tak hrozně, že nebyla k utišení. Objala jsem ji v pelíšku ,hladila a snažila se ji uklidnit, ale ona až v sobě měla panické emoce a strach,pak se jíještě navíc chtělo nutně čůrat a to jsem ji ani nevedla na záchod jen jsem jí stáhla kalhotky a ona se o mně na bobečku opřela o ramena a já ji pod pipinkou podržela nočník a ona začala čůrat. Naštěstí se trefila a i já jsem jí ho držela skoro až u pipinky. Stále plakala a nebyla k utišení, vyčůrala hodně,půlku nočníku,protože jak bulila tak ji to pak znovu z pipinky šlo a vyčůrala zase trochu několikrát. Pak už to bylo konečně celý a tak jsem to odnesla do koupelny vylít a vyčůrala se sama do záchodu.Už jsem dala echo paní Krejčové a za chviličku tady bude a já musím do školy.Maminka byla včera taková unavenější,ale nezdálo se mi,že by na tom byla hůře,dnes mámv plánu tam zavolat nebo jestli bude Niki schopna tak přistoupí před jednou ke mně do vlaku a zajedeme za maminkou přímo. Přiznám se,že dnes jsem z toho hotová, bolí mně hlava a mám strach o Niku, o mamču a prostě je toho na nás nějak příliš. Sousedka je tad.y,,

Bára (Po, 22. 6. 2020 - 07:06)

Jak to čtu zpátky, teda já bych to asi nezvládla. Nočník v tý situaci není vůbec žádný trapas. Kolik vám je holky? Nikol se mi zdá jako ještě malá.

Klára (Po, 22. 6. 2020 - 08:06)

Báro mně je 17 a ségře bylo minulý týden 12.

Z (Po, 22. 6. 2020 - 15:06)

Z

Pissík (Po, 22. 6. 2020 - 07:06)

No nemáte to holky lehký. Nikolka je hodně citlivá a ty jsi po boku Libora přece jen už víc stabilnější.To čůrání Nikolky by bylo roztomilý a vzrušující, kdyby nebylo spojený s tím trápením. Takhle je to pro mně pocitově zcela jinak. Jestli za maminkou pojedete tak ji posílám na dálku sílu a zpátky zase udělejte takový hezký holčičí čůrání jako včera. Držím palce.

Návštěvník (Po, 22. 6. 2020 - 00:06)

Neskutečný sračky

Návštěvník (Po, 22. 6. 2020 - 07:06)

Jako hovno se v nich pěkně vyjímáš

Návštěvník (Po, 22. 6. 2020 - 21:06)

A ty jsi pochcaná rouška

Reklama

Přidat komentář