Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Návštěvník (Ne, 21. 6. 2020 - 21:06)

Proč má Klára a Šišmiš stejnou IP adresu?

Návštěvník (Ne, 21. 6. 2020 - 21:06)

Proč máš ty, Miška a Matlák stejnou IP adresu?????

Fido (Po, 22. 6. 2020 - 01:06)

Podle mě (na základě jistého poznatku) je Miška reálná samostatná osoba. Matláka píše někdo jiný.

Šišmiš (Ne, 21. 6. 2020 - 21:06)

A zítra dáte viadukt? Klárko ty až půjdeš ze školy? Dnes opravdu moc hezký čůrání ai to,že je maminka stabilní.

Pissík (Ne, 21. 6. 2020 - 20:06)

Skvělé!!! Krásný večer holky!

Klára (Ne, 21. 6. 2020 - 20:06)

Maminka půjde zítra na CT vyšetření a podle to všechno dále odvíjet. Byla ráda,že jsme u ní a sice chodila málo jen posedávala a pak už byla unavená. Stále ta řeč je pomalejší,ale nemluví snad nesmyslně. Kdyby ji pustili domů, tak se teta s námi opravdu o ni postará dohromady. Libor zůstal v Liberci a my jsme jely vláčkem domů a čůrání jsme držely celou cestu a měly jsme to tak,že bychom to ani nestihly pod viadukt. Naštěstí vystoupily jen dva lidi a vlak odjel a tak jsme zaběhly za autobusovou čekárnu a já se mohla počůrat,ale stihla jsem to akorát ,že jsem pustila proud až když jsem si stáhla kalhotky. Niki se chtělo taky hodně a napodobila mně a hned jí z pipinky proudil vydatný potůček, až si trochu počůrala nohu,ale byly jsme v sukni a tak se nic nestalo. Budeme se pelíškovat a sousedku máme na telefonu, zvládneme to,ale budeme u sebe a vždycky se na noc tady ještě chráníme elektronicky.Ještě půjdeme čůrat a udělat zoubky a sprchu,ale teď já mám pipinku plnou tak normálně. Tam u nádraží jsem si ji chvíli držela pod sukní rukou, aby se mi nespustila dřív,protože se jí zoufale chtělo. Já musím ráno do té Lípy a vůbec se mi nebude chtít stávat a pak v pátek pro vysvědčení a to půjde i Niki a pak už budou oficiální prázdniny a Miška přijede za námi a některý holky určitě taky třeba na chvíli.

Kluk (Ne, 21. 6. 2020 - 22:06)

Klárko, s tou vaší maminkou mě to hodně trápí. Klárko, stejně tě miluju, ale nebudu tě nijak otravovat, jen bych moc rád,kdybys mi napsala třeba pár vět, že o mně víš a že mně za to neodsuzuješ. Každá věta od tebe je pro mne velkým gestem a pohlazením.

Natalie (Ne, 21. 6. 2020 - 22:06)

Hele,netrap se tak moc. Jsou jiný volný holky.

Kluk (Po, 22. 6. 2020 - 05:06)

Já ji miluju!!!!

Pavlína (Ne, 21. 6. 2020 - 22:06)

Jsem ráda za maminku,ono ta rekonvalescence půjde pozvolna,ale myslím si,že brzy bude schopna domácí léčby. Niki už je taky vpořádku a i za to jsem ráda.

Pissík (Ne, 21. 6. 2020 - 19:06)

Klárko,jsou dobré zprávy?

Daniel (Ne, 21. 6. 2020 - 12:06)

Udelal jsem chybu...s nimi.....

Daniel (Ne, 21. 6. 2020 - 12:06)

Myslím, že holkám s námi pomůže jejich teta jako plnoletý rodinný zástupce.

Klára (Ne, 21. 6. 2020 - 11:06)

Dnes se všichni povalujeme,ale Libor odjede po obědě něco pomoci tátovi a přijede až v pondělí navečer,ale to zvládneme. A pak v úterý na Ještěd,ale jestli nám pustí maminku,tak s ní budeme doma.Libor nás vezme po obědě do Liberce a navštívíme maminku a zpátky pojedeme vláčkem. Zítra mám konzultační den ve škole a tak asi nechám Niku doma. Ještě má antibiotika a tak ji do školy nedám,ona slíbila,že to doma zvládne a paní Krejčová jí přinese oběd. Je moc hodná, daly jsme jí peníze za její péči,ale ona si je nechtěla vzít,ale nakonec ji mamča po telefonu přesvědčila,protože by z toho byla jinak špatná. Niki to paradoxně ještě ráno trochu pobolívalo v dásni a tak jsme zase vyplachovali heřmánkem, ale už se z toho nic neuvolnilo, teploty nemá a dopoledne ji byly navštívit dvě kamarádky ze školy a tak byla moc ráda. V noci jsme nečůraly a až ráno a obě jsme to měly i se zadečkem a tak třeba budeme čůrat odpoledne. Teď jsme byly taky na záchodě čůrat ale normálně,nic zajímavého.Hodně pršelo a tak se těším na chalouku na houby, ty určitě budou a maminka říkala,že tam bude ráda odpočívat s námi klidně celé léto a že krámek ke konci měsíce ze zdravotních důvodů zavře a pak se uvidí,protože zdraví je přednější. Dodělávám bramborovou kaši s holandským řízkem a okurkový salát a pak pojedeme.

Návštěvník (Ne, 21. 6. 2020 - 12:06)

Teda, tu kaši s řízkem bych si dal taky. Nemáš pro mně porci navíc? A čůrání jako dezert? Sorry, blbý vtip, já vím ,že nemohu.

Pissík (Ne, 21. 6. 2020 - 11:06)

No já se taky válím. Včera jsem si dal na vaše zdraví nějakýho panáka a teď se srovnávám. Tak dobré pořízení a ve skrytu duše si přeju ,že uděláte nějakou loužičku cestou od nádraží. To se vám pipinky naplní dostatečně.

Ono (Ne, 21. 6. 2020 - 11:06)

už to tu ujíždí někam jinam. Dvěma malým holkám nedají domů matku po mozkové příhodě a operaci - kdyby to bylo reálné. Sousedka se stará o jídlo - no už opravdu není stavu něco vymyslet.

Kikina (Ne, 21. 6. 2020 - 10:06)

Chytrému napověz hloupého kopni...

Matlák (Ne, 21. 6. 2020 - 09:06)

Hano tady nikdo není. Já už mám pnutí a kde jsi? Výpravčí je holka,ale Jaroslavá. Hano jsi tu někde?

Návštěvník (Ne, 21. 6. 2020 - 01:06)

Nějak mě uniká pointa v čem je Klára skvělá jak zde někdo píše.Jestli je reálná tak to je taková ušmudlaná socka.Ale spíš to píše ten dědek.Snaží se ale stále to jde poznat.

Reklama

Přidat komentář