Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Návštěvník (Ne, 21. 6. 2020 - 12:06)

Teda, tu kaši s řízkem bych si dal taky. Nemáš pro mně porci navíc? A čůrání jako dezert? Sorry, blbý vtip, já vím ,že nemohu.

Pissík (Ne, 21. 6. 2020 - 11:06)

No já se taky válím. Včera jsem si dal na vaše zdraví nějakýho panáka a teď se srovnávám. Tak dobré pořízení a ve skrytu duše si přeju ,že uděláte nějakou loužičku cestou od nádraží. To se vám pipinky naplní dostatečně.

Ono (Ne, 21. 6. 2020 - 11:06)

už to tu ujíždí někam jinam. Dvěma malým holkám nedají domů matku po mozkové příhodě a operaci - kdyby to bylo reálné. Sousedka se stará o jídlo - no už opravdu není stavu něco vymyslet.

Kikina (Ne, 21. 6. 2020 - 10:06)

Chytrému napověz hloupého kopni...

Matlák (Ne, 21. 6. 2020 - 09:06)

Hano tady nikdo není. Já už mám pnutí a kde jsi? Výpravčí je holka,ale Jaroslavá. Hano jsi tu někde?

Návštěvník (Ne, 21. 6. 2020 - 01:06)

Nějak mě uniká pointa v čem je Klára skvělá jak zde někdo píše.Jestli je reálná tak to je taková ušmudlaná socka.Ale spíš to píše ten dědek.Snaží se ale stále to jde poznat.

Sedmnáctý (So, 20. 6. 2020 - 21:06)

Matláku ! Najdi si ta videa, už jsem tě na ně upozorňoval - X.videos.com nebo voyeurpissing.com a tam budeš mít z čůracích holek takový pnutí,ž e vytečeš každou chvíli. Vykašli se jet někam,kde si z tebe bude nějaký úchyl dělat srandu.

Natalie (So, 20. 6. 2020 - 20:06)

Tedy nechci se mýlit, ale myslím, že si tady někdo dělá nechutný vtípky z kluka, který je asi jednodušší a nemyslím si, že svou vinou. To se mi nelíbí. Ten člověk za to třeba nemůže a jen má nějaké fyzické potřeby a tak se aktivuje zde, ale někam ho lákat, kde jsem přesvědčena, že bude jedině ten vtipálek ,je podle mne hodně neslušné a hnusné. Jinak po také čase chci pozdravit holky z Mimoně! Máte taky moji velkou podporu a ať se vám maminka brzy vrátí.

Matlák (So, 20. 6. 2020 - 20:06)

Jámusel pnutí vytýct. Zítra budu mít už nový. Já tam tě chci vydět tam budu čekat jak mi dáš čůrání.

Návštěvník (So, 20. 6. 2020 - 21:06)

Matláku, vole, nikam zítra nejezdi. Tady si z tebe nějakej idiot jen dělá prdel!

Hahana (So, 20. 6. 2020 - 19:06)

Tak dohodnuto. Jsem mladá štíhlá holka 24 let,vezmu si sukni a svůdné prádlo a boty aby ti to hezky šlo.

Matlák (So, 20. 6. 2020 - 19:06)

Já už mám pnutí teď jako si to udělat musím dopředu. Pojedu hned ráno. Když tě budu vydět jak čůráš , musím ho v ruce z pnutí pustit už budu i tady

Klára (So, 20. 6. 2020 - 19:06)

Tak už bude snad vše s Nikou ok.Dojeli jsme po obědě navštívit maminku. Příští týden půjde na CT vyšetření a pak se uvidí, dokonce ji chtějí přeložit na oddělení následné péče,ale to si myslím není nutné a budu bojovat za to, aby se dostala domů.My se budeme o ni starat jak nejlépe umíme. Niki když jsme přijeli s Liborem domů tak si stěžovala,že ji začíná hodně bolet znovu ta ošetřená dáseň. Rychle jsem udělala odvar z heřmánku a nechala ji ležet a dala Ibalgin a pak jsem ji nechala tím heřmánkem vyplachovat pusu. Za chvíli se stalo,že se z té rány cosi uvolnilo jako sražená krev a i normální, všechno to vyplivala do nočníku a trochu to pak ještě krvácelo a pak přestalo a od té doby ji to už nebolí. Libor říkal,že se jí vyčistil zbytek po zánětu a už je vše venku a že se to teď hezky zahojí a bude pohoda.Volala mj. Miška a Martina a Zdena a já jsem za ty holky moc ráda,že jsme se poznaly a určitě se nevidíme naposled stejně jako s Majkou nebo Věrčou. Dnes jsme čůraly venku jen jednou cestou od mamči a Libor ani nechtěl a počkal na nás a my jsme si jen zašly za první strom a vyčůraly jsme plné pipinky,protože jsme v nemocnici nebyly a mně se chtělo už hodně a udělala jsem široký rychlý proud a Niki čůrala vedle mně trochu déle ,protože neměla tak prudký čůrání,ale bylo v bříšku toho měla řekla bych stejně jako u mně, jen u mně to pipinka pouštěla větším tlakem ven. Niki dostala před chvílí antibiotikum a ona je po něm taková utlumenější a do postele a hned chrní. Dnes jestli usne tak půjdu za LIborem vedle ,protože se mám chuť pipinkovat s ním ,protože ten největší stres už snad máme zvládnutý a mám lepší náladu.

Šišmiš (So, 20. 6. 2020 - 20:06)

To jsem rád. Takže může být čůráníčko pod viaduktem nebo v lese?

Pissík (So, 20. 6. 2020 - 19:06)

Díky za další dobré zprávy. Jdu si dát pivo a na vás všechny i panáka na zdraví a na další kouzelný čůrání-

Matlák (So, 20. 6. 2020 - 18:06)

Holku dáte mi čůrání?

Hahana (So, 20. 6. 2020 - 19:06)

Dám ti čůrání. Jak to chceš?

Matlák (So, 20. 6. 2020 - 19:06)

Jako od holky,když se slíkneš ukážeš umí jak čůrá tvoje pipina. Já budu mit u toho pnutí abych se pak potřeboval postříkat ven do tvého vyčůrání.

Hahana (So, 20. 6. 2020 - 19:06)

Jó? Tak za mnou přijeď do Jíčína.

Matlák (So, 20. 6. 2020 - 19:06)

Mohu vlakem od Hradce. Ty jsi holka a ukážeš mi to?

Reklama

Přidat komentář