Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Sedmnáctý (Pá, 19. 6. 2020 - 20:06)

K tomu se velmi rád připojuji a souhlasím.

Fido (Pá, 19. 6. 2020 - 20:06)

Holky, máte to nepříjemný období a nerváky. Mě ještě navíc vyděsilo, jak píšete (Klárka 10.června v 9.29) "...ségra šla ven na zahradu k Ťufíkovi na hrobeček a povídala mu ... a bulila." - Naštěstí druhý den Klárka napsala (ve 12.28) "Ťufík zatím čeká v autě." Takže OK :)

Návštěvník (Pá, 19. 6. 2020 - 20:06)

Oni teď mají Ťufíka II. První Ťufík jim umřel, tak mají nového.

Klára (Pá, 19. 6. 2020 - 19:06)

Maminka je na tom stále stejně,pokračují cvičení a další vyšetření. V duchu jsem so moc přála,aby nám ji pustili alespoň na víkend domů,ale prý to nedovolil primář. Mamča má starost o Niku a je ráda, že to s Liborem zvládáme a ségra už je lepší. Paní Krejčová říkala,že odpoledne polehávala a si dvě hoďky chrněla,ale teď už občas vyleze a taky si dala večeři a tak to snad bude už jen lepší.Ještě jsem dnes dost unavená a tak budu asi taky brzy spinkat. Snad se nadechnu k většímu psaní i o čůrání třeba zítra. Dnes by to bylo bez jiskry a navíc jsem čůraly jen na WC doma a v nemocnici,doma je pravda,že i s Liborem,ale já jsem stále neschopná více se uvolnit do prožité tělesné lásky.

Pissík (Pá, 19. 6. 2020 - 19:06)

Tak tě zdravím. Jsem rád,že jsi napsala jaká je situace. Na čůráníčko se moc těším a určitě to bude drzy všechno lepší.

Kluk (Pá, 19. 6. 2020 - 12:06)

Stejně tě Klárko miluju.

Miška (Pá, 19. 6. 2020 - 10:06)

Na Nikolku moc myslím taky a jsme v kontaktu se všema. O prázdninách se doufám sejdeme. S tou maminkou mně to zasáhlo hrozně, jak to bude možné, vydám se za nimi.

Pissík (Pá, 19. 6. 2020 - 12:06)

A měla jsi, Miško, v poslední době nějaký velký nebo zajímavý čůrání? A máš nějakou lásku už?

Miška (Pá, 19. 6. 2020 - 16:06)

Dnes jsem nejvíc čurala po obědě. Šla jsem se vyčurat ven na zahradu za strom ,kalhotky šly dolů a pustila jsem to a zalila jsem strom velkou sprškou z baculky. Včera jsem hodně čurala taky venku u Dyje s kamarádkou , obě jsme to měly plné a tak nám baculky čuraly dlouhým proudem až mně trochu bolel močák jak jsem to držela dlouho.

Pissík (Pá, 19. 6. 2020 - 18:06)

Moc krásný Miško. Nechtěla by ses blíže seznámit? Pochopil jsem,že asi zatím partnerský vztah nemáš. Odmítnutí respektují.

Návštěvník (Pá, 19. 6. 2020 - 10:06)

ach jo komedianti

Klára (Pá, 19. 6. 2020 - 09:06)

Má Dalacin po 12 hodinách a ten Ibalgin dáváme 200. Našla jsem tady taky Diclofenac duo sedmdesát pět mg, to měla jednou mamča na bolest zad, ale zdál se mi na Niku dost silný, když je ještě malá. Už takhle je z tý bolesti a prášků hotová, teplotu má ráno jen 37,1. Díky za tvou radu. Jestli jsi odborník, co myslíš na ty léky?

Návštěvník (Pá, 19. 6. 2020 - 10:06)

Doclofenac rozhodně nedávat . Ibalgin ano,maximálně 3 krát denně. Dalacin je účinná antivirová látka,ale dávej po alespoň lehčím jídle,jinak je dráždivá na žaludek a podaná na lačno může vyvolat vomitus (zvracení)

Návštěvník (Pá, 19. 6. 2020 - 09:06)

Klárko vyplachujte to odvarem z heřmánku nebo řepíku několikrát denně . A léky na bolest nejlépe Ibalgin 200 nebo 500 mg. Hodně pít. Zklidní se to. Co má za antibiotika?

Pavlína (Pá, 19. 6. 2020 - 08:06)

Také na vás myslím. Jak je Nikolce?

Klára (Pá, 19. 6. 2020 - 09:06)

Jak se to vezme. Niki hned večer usnula a já taky a Libor tentokrát spí s námi u ní v pokojíčku na molitanu. Kolem čtvrté se probudila a naříkala, že ji to bolí a tak dostala prášek na bolest a byla z toho celá vedle. Dokonce tak vedle, že zatím co já jsem připravovala v kuchyni čaj tak se vyčůrala do nočníku ikdyž tam u ní byl Libor, ale samozřejmě ona k němu má takovou důvěru. že to asi neřešila a v tomhle stavu jí to bylo opravdu jedno a Libor to taky neřešil, podal mi nočník a já ho odešla vylít a vypláchnout do koupelny.Nakonec siNikolkuí vzal k sobě,ona mu položila havu na prsa ,on jí hladil a ona hned okamžitě chrněla dál. To mně tak dostalo, že jsem utekla do kuchyně a oplakala to ,protože Libor je opravdu úžasnej a nemít ho tady ,tak to všechno nedám. Dnes zajedeme za maminkou a Niku pohlídá sousedka . Volala jsem doktorovi,že ji to ještě bolí, on říkal, že je to normální proces, pokud to bolí jen v místě řezu a to tak je a pokud už z toho nic neteče, ať vyndáme drén a pokračujeme v léčbě, tak jsme to ráno udělali. Je to opravdu těžký období a asi to tak v životě je,že jednou je vše růžové a krásné a pak přijdou tyhle zkoušky. Vůbec nechci ani na chaloupku a jestli pojedeme na Ještěd to je otevřené. Kdyby nám maminku pustili domů, tak to zrušíme a budeme s ní a taky jak na tomu bude Niki.

Pissík (Pá, 19. 6. 2020 - 10:06)

Dost náročný. Já být Liborem, tak to čůrání Nikoly v tý situaci vůbec neberu jako vzrůšo,ale byl bych z toho taky hotovej,když tak trpí. Tak hlavně ať se jí to zlepší. A maminku taky pozdravuju na dálku.

Pissík (Pá, 19. 6. 2020 - 07:06)

Holky myslím na vás a hlavně na Nikolu. Je to lepší? Jaká byla noc?

Šišmiš (Čt, 18. 6. 2020 - 22:06)

Niki je mi opravdu líto, zítra bude lépe . Taky mi tu chybí Miška,Veronika,Jana Hrušková, ...

jednu chvíli se tady vyrojily. Snad bude zítra mít Klárka už lepší myšlenky i na čůrání. Ona je stálicí tady.

Puluj (Čt, 18. 6. 2020 - 21:06)

Kromě Kláry tady skoro žádný holky nejsou. A když ona takhle vypadne , je tu pusto. Holky,kam jste všechny zmizely?

Reklama

Přidat komentář