Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Jo, (St, 23. 12. 2020 - 13:12)

ale já byla taky taková v jejich letech. Když se mi někde chtělo tak šup za první roh a prostě jsem to taky pustila a často jsem byla doma se zánětem nebo nastydlá. To se pak blbě radí. I mým dětem. Klukovi to je celkem jedno, ale holka je v tom podobná. To bych jí musela dávat plínu na ven. Třeba by se zamyslela.

Zuzka (St, 23. 12. 2020 - 15:12)

Klára s tou svou ségrou jsou takový učůraný. Asi mají močák aktivní víc než jiný holky,protože jsem si všimla, že když se jim chce na malou, dlouho nevydrží a musí brzy a čůrají prudce a to u hyperaktivniho měchýře bývá. Ale třeba je to jen tak že jsou zvyklý hned jít a tělo na to reaguje.

Mike (St, 23. 12. 2020 - 07:12)

Takový nádherný čůrání,já se omlouvam,ale tohle se nedalo a jsem zase udělanej z tebe jako malý kluk.

Sluníčko (St, 23. 12. 2020 - 07:12)

Já jsem taky čůrala moc ale nebolí mě pipinka,ale taky jsem potřebovala až jsem musela jít z postele rychle čůrat. Když mě pipinka bolí pak jsem nastydlá a taky to nemůžu vydržet. Klárko to bude dobrý. Já mám tady na krmítka ptački už teď ráno.

Návštěvník (St, 23. 12. 2020 - 09:12)

Sluníčko, na tobě se podepsalo,že jsi půl roku nebila ve škole.....

Mike (Út, 22. 12. 2020 - 20:12)

Klárko velká podpora a dobrou. Myslím,že když budete dodržovat vše tak to maminka zvládne.

Bertík (Út, 22. 12. 2020 - 18:12)

Já jsem taky Klárko rád že jsi u doma a vpořádku. Ta kamarádka se jmenuje Kristýnka a já jsem to nevydržel a ona nechtěla čůrat a tak jsem jí to řekl ,že jak jsem jí to minule navrhnul tak, že by se mi moc líbilo s ní čůrat. Ona mi dala pusu na tvář a řekla, že někdy ano ,ale doma a ne venku. Tak jsem se rozveselil strašně moc. Ale už jsme o tom nemluvili, tak nevím jestli se jí chtělo čůrat nebo ne,ale asi to vydržela a to bych asi poznal, že by si třeba křížila nohy a ona byla v pohodě. Koupil jsem jí kytku a byla moc ráda a o tom čůrání jsme se bavili až později. Stejně na to myslím,že to mohla zkusit se vyčůrat, třeba jen málo,když ztřeba nepotřebovala abych se mohl dívat.

Návštěvník (Út, 22. 12. 2020 - 20:12)

Bertíku, ty neposedo, jestli to Kristýnka myslela vážně, tak máš z půlky vyhráno,ale z pozice ženský bych se možná zachovala podobně jen abych kluka natěšila a zklidnila na moment a stejně bych to nedodržela. Ale přála bych ti to. Třeba ji nejsi nesympatický a každá holka chce tak trochu být dobývaná. Tak se snaž.

Klára (Út, 22. 12. 2020 - 19:12)

Bertíku to ti přeju,třeba se to podaří,ale mysli na to,že ji nechceš mít jako kamarádku nebo i něco víc jen kvůli čůrání,ale ,že si můžete i více rozumět a to je důležitý. Tak to mne opravdu potěšilo. Dnes jsme všichni unavený a tak půjdeme se pelíškovat a zkoukneme třeba nějaký film a pak budeme chrnět.

Jana (Út, 22. 12. 2020 - 20:12)

I ode mne příjemný večer a celé vánoce si prožijte v klidu a lásce . A hlavně mamince zdraví. To moc a moc přeju.

Návštěvník (Út, 22. 12. 2020 - 19:12)

Hlavně nic neuspěchej, aby sis to nepokazil. Žádný nápor. Držím palce.

Holkočůr (Út, 22. 12. 2020 - 18:12)

Ty jsi fakt nadrženej jak letadlo..... Ale dobrý. Když se nezasekla a dala ti pusu a naznačila,že by i to šlo a doma, tak na nc nečekej a pozvi si ji domů, nebo u ní. Jestli se ti to podaří bude moje bledá závist. Asi se jí taky líbíš.

Klára (Út, 22. 12. 2020 - 17:12)

Dnes jsme měli takový hodně rozlítaný předvánoční den a shánění věcí a tak se dostávám až nyní k psaní. V nemocnici je rozhoduto,že toho sedmého ledna bude další komplexní vyšetření a návrh na další léčbu chemickou, ale prý takovou ohleduplnou k tělu, tak uvidíme, doktoři operaci považují za rizikovou a navíc je nález údajně těžko operovatelný a musí se podstoupit jiná léčba. Na tu přírodní léčbu, co teď mamča má, tak ji respektují,ale nepřeceňují. Tak uvdíme. Mamča se cítí celke ok a už jsme doma od oběda,ale ještě jsme s Liborem s Nikou popojížděli a dělali finální nákupy. Teď budeme odpočívat a zítra koupíme už jen kapra a ozdobíme stromek a bude to vpohodě. Čuraly jsme s Nikou dvalrát venku, ale tady bylo teplo. Jednou když jsme odjížděly z nemocnice tak u auta jsme udělaly rychlý loužičky na konci parkoviště a teď jsme byly ve městě odpoledne samy koupit ještě nějaký dárky a tam se nám chtělo taky a dost tedy mně a tak jsme zaběhly v parku za zeď a už jsme čůraly a já už se skoro počůrala jak se mi chtělo,ale stihla jsem to možná s kapičkou do kalhotek, ale Niki to stihla lépe, ta si dřepla a až pak se jí pipinka rozčůrala ale taky hodně, protože ona po obědě neměla kafe a já jo a tak jsem to už nemohla moc vydržet. Budeme odpočívat dnes. Děkuji, že jste byli nedočkaví jestli se ozvu. Když to jde tak se ozvu minimálně vždy jednou a to navečer ,většinou to bývá ale i vícekrát a někdy se tady rozběhne i diskuze. Radko toho 27. bude neděle a Libor říkal,že si klidně k vám uděláme výlet. My dopoledne na štědrý den pojedeme nakrmit ptáčky a na hrobečky zapálit svíčku a pak můžeme i v neděli ještě jednou za ptáčkama a tak bychom to mohli vzít přes vás.Co tak v půl jedenácté? Jen řekněte kde. Díky moc za všechno. Mamču musíme podporovat,ale ona věří té přírodní medicíně a dodržuje jí,tak snad se to zlepší do dalšího vyšetření.

Ondra (Út, 22. 12. 2020 - 22:12)

Klárko kdy jsi se poprvé jako už velká holka vyčůrala před klukem? A to bylo jako ,že tě ukecával nebo sama ?

Ivan L. (St, 23. 12. 2020 - 01:12)

Začni na straně 22 tam se to dočteš tam Klára začíná.

Tony (Út, 22. 12. 2020 - 19:12)

Kláro zkuste ještě zvážit možnost biologické léčby. Ta sestava přírodních produktů ,co bere maminka je velmi účinná. Po měsíci by se klinické výsledky vyšetření už mohly ukázat lepší, ale je na to ještě brzy, zásadní změny nastávají po třech měsících a dále. Ale jsem také optimista. Příjemné vánoční časy.

Radka (Út, 22. 12. 2020 - 18:12)

Tak jestli vám to nevadí a pojedete po patnáctce od České Lípy tak v půl jedenácté na Benzině,je to vpravo na hlavní.Myslím,že vás poznám, ta Mazda tvavá je málokdy vidět. Těšíme se s dcerkou!

Klára (Út, 22. 12. 2020 - 19:12)

Ano,budeme tam. Máme libereckou SPZ .

Natalie (Út, 22. 12. 2020 - 18:12)

To sem taky ráda,že si tam maminku nenechali a že budete na vánoce spolu doma. Taky jsem si myslela jestli se něco nestalo,ale teď jsem fakt ráda a myslím na vás.

Lucka (Út, 22. 12. 2020 - 18:12)

Ok,jsem ráda že jste vpořádku . Neboj ,maminka to dá. Dnes na ní opět panáček bude. Hezký klidný odpočívání !

Reklama

Přidat komentář