Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Bertík (Po, 21. 12. 2020 - 18:12)

Ty umíš krásně čůrat. Moc krásně. Já ztra půjdu s kámoškou zase ven. Kdyby taky čůrala jako ty,ale asi nebude chtít.

Návštěvník (Po, 21. 12. 2020 - 19:12)

Bertíku,zítra víš jak se máš chovat. Nepokaž si to. Tady Klára s Liborem už jsou na to sehraný,dle ta nová holka,ta ti na to hned nekývne. Tak zdar zítra!

Bertík (Po, 21. 12. 2020 - 20:12)

Já se budu snažit,ale když ona je ten typ Kláry a kdyby se jí chtělo tak nevím. Třeba bych zkusil,kdyby chtěla venku,že budu hlídat a budu u ní,ale snažil bych se nekoukat. Kdyby si odskočila na záchod tak to bych zvládnul asi líp. Ale ptát se jí nebudu jestli chce čůrat, to jedině,kdyby to řekla sama.

Pavkol (Út, 22. 12. 2020 - 09:12)

ani to není bertíku úplná jistota. jednou jsem měl holku (možná už jsem to tu psal) která když šla na záchod doma tak nezavřela dveře. Jak byla silná tak stejně nebylo nic vidět vše bylo jen slyšet ale to nebylo to nejhorší. horší bylo že když jsem si své chování uvědomil tak jsem řekl promiň moniko jestli jsem to přehnal a ona na to jen hm a pak když jsme spolu byli na jednom klubu tak cele klub veděl co jí Pavel provedl. ano zvoral jsem to ale mohla mi to říct rovnou a ne mě až prásknout mezi cizíma lidma proto od té doby blbnu už jen virtuální formu a i tam už se mi to přestalo díky téhle stránce a té druhé vyplácet. takže přesně tak jak jsem psal včera začít líbáním a hlazením a jakýkoliv voyeurismus si nechat jen jako třešničku na dortu a to ještě s jejím s volením. a informace pro zlé jazyky popisuju zážitek z roku 2013 a to s tou vozíčkářkou co jsem tu kdysi psal se stelo v letech 2014 a 2016 od té doby jsem v tomhle smyslu čistej

Holkočůr (Po, 21. 12. 2020 - 18:12)

Tak vzhledem k tomu, že jsi zadaná, tak bych si dal od tebe ten bramborák se zelím. Parádní tip na véču. Jdu na to ,díky.

Mike (Po, 21. 12. 2020 - 16:12)

Pozdrav ode mně. Klárko jsem taky optimista.

Vendy (Po, 21. 12. 2020 - 15:12)

Já bych sem o chcaní nikdy nepsala. Kdy a kde a jak chčiju je moje věc. Tohle je banda úchylů a úchylaček.

Pavkol (Út, 22. 12. 2020 - 10:12)

máš pravdu člověk si myslí te to je diskuze na dané téma tak se na to či ono veřejně zeptá a už z něho úchyla dělají. Já jsem sice takový bezprostřední ale rozhodně jenom verbálně a písemně. V reálu bych si takové věci nedovolil bez případného svolení té osoby které by se to týkalo.

Návštěvník (Út, 22. 12. 2020 - 12:12)

Ty si fakt vystacis psat sam a meles jedno a to same dokola

Podpíčník (Út, 22. 12. 2020 - 13:12)

Pavkol neumí nic než opakovat dokola to samé. Už je s tím otravný.

Klára (Po, 21. 12. 2020 - 15:12)

Tak budeme chytřejší zítra. Primář chce abych tam s maminkou přijela osobně a dnes to už mamča nedává tak zítra dopoledne a řeknou nám,co a jak navrhují. Jedno ale řekli, že operace by v této situaci byla velmi riskantní, tak uvidíme. Je to takové napjaté očekávání. Asi někam zmizíme s Liborem jen tak ven na chvíli. Niki nikam nechce a dokonce jsem před chvilkou nakoukla k ní do pokojíčku a chrní. Je to na ní taky hodně náročný. A děkuju za podporu. Vážím si toho velmi.

Radka (Po, 21. 12. 2020 - 16:12)

Ok Klárko, je potřeba počkat na návrhy lékařů. Tím neříkám, že by bylinky a přírodní preparáty nepomáhaly. Klidné předvánoční dny. Dcerka má pro tebe dárek, asi jsi to přehlédla,psala jsem ti o tom chtěla bys ho? Moc by byla ráda, udělala ho sama pro tebe a maminku.

Klára (Po, 21. 12. 2020 - 20:12)

Psala mi Miška,že jsem zapomněla na tebe. Opravdu se omlouvám sice to čtu, ale v hlavě se mi honí mnoho myšlenek. To by bylo skvělý a za ten dárek budu velmi šťastná . Navrhni kdy a kde. Myslím že se přizpůsobím, odkud jste?

Návštěvník (Po, 21. 12. 2020 - 15:12)

Nevíš Klárko kde ta biolékarna v Praze a ta kancelář? Docela mně to zajímá.

Pozorovatel (Út, 22. 12. 2020 - 08:12)

257 419 320

Tony (Út, 22. 12. 2020 - 19:12)

Ano zjistil jsi správné informace. Emil byl výjimečná osobnost.

Návštěvník (Út, 22. 12. 2020 - 20:12)

Ano,pozorovatel zjistil správně informace ale jà jsem zase zjistila,že číslo mírně upravil. Chápu, že chce asi krýt zdroj, ale hloupě. To si najde i prvňák.

Pozorovatel (Po, 21. 12. 2020 - 16:12)

V úvahu připadá podle mne jedna z možností, poradna J.Jonáše na Vinohradech nebo E.Havelky na Smíchově. Pokud se s ním Libor zná, tak spíš ta druhá možnost, protože Havelka tady na Liberecku a hlavně v Krkonoších ordinoval a má v Peci hotel.

Sluníčko (Po, 21. 12. 2020 - 15:12)

Klárko já mám myslím si, že to bude dobrý s maminkou. Já taky čůrám jen doma a taky jsem teď to měla hodně, protože jsem na to nemyslela a pak jsem potřebovala najednou a rychle čůrat. Taky na tebe budu myslet zítra a každý den.

Pavkol (Po, 21. 12. 2020 - 13:12)

ty si ta Natalie která mi ochotně odpověděla na jeden z dotaz", než mě Kikina a J. přivedli k rozumu? No to je konečně jedno podstatné je že i když tě neznám tak ti chci také popřát hodně zdraví štěstí a lásky k svátu Veselé Vánoce a Šťastný nový rok. Omlouvám se jestli je to špatně s těmi velkými písmenky. Gramatika nebyla moje silná stráka

Reklama

Přidat komentář