Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Pavkol (Po, 21. 12. 2020 - 13:12)

ty si ta Natalie která mi ochotně odpověděla na jeden z dotaz", než mě Kikina a J. přivedli k rozumu? No to je konečně jedno podstatné je že i když tě neznám tak ti chci také popřát hodně zdraví štěstí a lásky k svátu Veselé Vánoce a Šťastný nový rok. Omlouvám se jestli je to špatně s těmi velkými písmenky. Gramatika nebyla moje silná stráka

Návštěvník (Po, 21. 12. 2020 - 19:12)

Ty si vystacis se psanim sam,vzdyt si rikal,ze sem uz nepujdes?

Pavkol (Po, 21. 12. 2020 - 13:12)

P. S. a pokud můžeš odpusť mi tamtu nemístnou zvědavost nedošlo mi že když se tady lidí baví jen o jedné potřebě že ta druhá je tabu moc a moc se ti omlouvám a byl bych moc rád kdyby si mi odpustila

Klára (Po, 21. 12. 2020 - 13:12)

Už jsme se vrátili a mám plno dojmů. Vpodstatě je potřeba pokračovat v té terapii,kterou mamča nasadila od něj a ještě nám přidal mumio ,takový malý černý přírodní léky na 3 měsíce. Bylo to zajímavý,protože jsem poprvé viděla práci přes krystaly a obrazy a automatické kreslení a dost mamča byla hotová z toho, co jí řekl. Podle lékařřské zprávy pak ještě korigoval další postup a vedle pracovny měl normální obchod,kde měl spoustu asi přírodních léků jako v lékárně a jednu paní asistentku,co tam ty věci prodává i normálně lidem. Mamča je teď hodně unavená a udělali jsme si jen polévku a ani nemáme hlad. Před Prahou jsme se všichni byli vyčůrat na benzince a já se zase s Niki zavřela dohromady a čůraly jsme zase víc zadečkama nahoře a nesedaly jsme si a obě jsme měly pipinky plný a tak nám to šlo hezky hodně abysme nemusely někde v Praze. Já bych se tam bála řídit, ale Libor to uřídil naprosto s přehledem a zpátky jsme se vyčůraly hned za Prahou taky na pumpě a taky z výšky a nesedaly jsme si a zase nám to šlo hodně ikdyž jsme nic nepily a asi to povolilo to napětí a Niki to nemohla skoro vydržet a tak si rychle stahovala kalhoty a hned to teklo a jak neseděla, tak trochu se hned netrefila a počůrala prkénko, protože jí to šlo rychle a tak jsme to uklidily a já už se pak vyčůrala normálně a trefila jsem se vklidu. Kolem druhé zavoláme do nemocnice. Teď už víme,co mamince je ,ale ten léčitel říkal, že rizika tam sice jsou,ale že se to zvládne je dost reálné. Pojedeme tam znovu za měsíc. Velmi mě překvapilo,že si za svou práci nic nenaúčtoval, že prý v takových případech je to za dobrovolnou cenu, ale Libor mu tam přesto zaplatil a maminka taky. A pak jsme si si koupili ty prášky. Na otázku z rána jestli bylo včera s Liborem něco do ruky nebo na nožku tak ani jedno ani druhý,ale Libor chtěl hodně moc do pipinky a když to nešlo tak chtěl, abych si s ním hrála a když už musel se vypipinkovat, tak mi pokropil pipinku a bříško jen zvrchu a bylo to taky moc krásný a pak jsme spolu usnuli. Já se už zase tyhle věci nebojím tolik psát ,protože po té dnešní návštěvě jsem taková odhodlaná, že to vše s maminkou dobře dopadne. Bertíku, já se na tebe nezlobím, že jsi na mně ráno myslel až tak, že ti to šlo samo, ale kdybys měl holku, bylo by to lepší. Tady ti Návštěvnice dobře radí. Netlač na ní aby šla s tebou čůrat, když budeš trpělivý tak se to třeba opravdu stane brzy a nebude se ona stydět.

Jana (Po, 21. 12. 2020 - 14:12)

Sdílím s vámi velkou naději. Bude líp. Jsi skvělá, že dokazeš s Liborem být takovou oporou mamince!

Lucka (Po, 21. 12. 2020 - 13:12)

Jo, to bude dobrý. Klárko neboj se. Uděláte všechno, aby bylo zase dobře . Ještě napiš, co ta nemocnice. Já si dám.na vás panáka na maminku,bude to dobrý,neboj.

Návštěvník (Po, 21. 12. 2020 - 19:12)

Jak to tak ctu,tak ty si davas panaka na vsechnno,ale zase je zaminka chlastat:)

Návštěvník (Po, 21. 12. 2020 - 13:12)

Mám z toho dobrý pocit,ale..... ještě co doktoři.

Natalie (Po, 21. 12. 2020 - 12:12)

Já jsem taky napnutá. A mimochodem,děkuji za přáníčko Návštěvníku . Moc milé od tebe.

Pavkol (Po, 21. 12. 2020 - 11:12)

pro Dotaz: nechci se do toho plést ale kdyby to bylo tak citllivé že by to porušovalo GDPR tak má Pozorovatel pravdu. chápu žě ti jde o odpověď typu dopadlo to dobře ale v tom má pozorovatel pravdu že tu může sdělit jen sama Klára

Dotaz (Po, 21. 12. 2020 - 09:12)

Pozorovateli,ty prý viš víc věcí ze zákulisí Kláry, lze víc prozradit?

Pozorovatel (Po, 21. 12. 2020 - 10:12)

Není etické zde víc sdělit než to, co Klára napíše sama.

Dotaz (Po, 21. 12. 2020 - 11:12)

OK, chápu. Ale pro mne nejsou Janouškovi jen anonymní bezvýznamní lidičky. Prostě mně to vůbec není jedno. Nechci podrobnosti, jen jestli to třeba jen dobře dopadne, jestli není něco,co lze prozradit, aby to nebylo za čarou. Díkyza tvůj názor.

Pozorovatel (Po, 21. 12. 2020 - 11:12)

Víš, já znám zhruba tolik,co píše Klára a pokud něco víc tak jen o málo. Jsem schopen případně některé informace upřesnit nebo doplnit,ale až poté,co Klára sama napíše a ta doplnění se v žádném případě netýkají diagnozy jejich maminky a podobně. Pro mne je to velká škola,že to sem vůbac Klára uvádí ,ale je to velmi dobře. Jednodušší nezralí kluci se upnou jen na močící okamžiky ,aby se u toho ukojili,ale smysl psaní má i druhý liský rozměr. Pavkole tady nejde jen o předpisy,ale i o lidký rozměr.

Dotaz (Po, 21. 12. 2020 - 11:12)

Děkuji za ochotu. Chápu, ale jestli by to nemělo dopadnout tak to holky vůbec nezvládnou. Já se o ně bojím. Strašně.

Brácha (Po, 21. 12. 2020 - 09:12)

Dnes ségra chcaní 29 sec, ráno do záchodu přímý trvalý proud kolmo dolů, postupně zeslabený,pak jen po kapičkách ,ale obnova do dalšího chcaní trvale a následně ukončení. Vykonání velké potřeby, bez většího tlačení vyběhne do záchodu několik šiškovitych útvarů a ještě krátké miré chcaní. Lokalita Vyškov

Pavkol (Po, 21. 12. 2020 - 10:12)

tak to napíšu jinak: je dobře že si se o tento její průběh s námi podělil. a prdy byly taky?

Pavkol (Po, 21. 12. 2020 - 09:12)

ahoj brácho to jsem rád že to měla obojí

Pavkol (Po, 21. 12. 2020 - 10:12)

Brácho tak to napíšu jinak jsem rád že si tak jako mnozí jiní nepsal jen o čůrání

Brácha (Po, 21. 12. 2020 - 09:12)

Proč rád ???

Reklama

Přidat komentář