Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Návštěvník (Čt, 24. 12. 2020 - 12:12)

Tak to měli ještě holky dole pěkný huňáče

Hm (Čt, 24. 12. 2020 - 12:12)

Teprve jsou vánoce, podobné fórky si nech na Silvestra....
.

Ivoš (St, 23. 12. 2020 - 23:12)

To bylo fakt dost hnusný. Jako stát se to mně tak bych to asi neustál a zmizel z tý rodiny. S Klárou nebo bez ní.

Ivan l. (St, 23. 12. 2020 - 22:12)

Objevil jsem Klářino vyprávění nedávno a beru to jako skutečnost,která se tak opravdu odehrává nebo odehrála a je prezentována tak aby časově zapadala,třeba posunutá o jeden časový celek - rok , dva ,nevím. Drží mě to hlídat si to denně,protože to má smysl a je to výpověď o těžkých životních zkušenostech,o lásce, naději , zmaru i o snaze utéci od zavedených společenských zvyklostí.

Hanka (St, 23. 12. 2020 - 21:12)

Já to sledujutémeř od začátku a jestli se nemýlím a bylo to tady řečeno tak se jedná o reálný děj, maminka LIbora nežije a otec žije,a vše ,co se odehrává je autentické.

Návštěvník (St, 23. 12. 2020 - 21:12)

Děláte z toho hroznou slátaninu.Nakonec to bude opravdu Kláry dědeček ta maminka

Holkočůr (St, 23. 12. 2020 - 20:12)

Já se taky přidávám. Slivovičkou. Kláro na zdraví KALÍME !

Lucka (St, 23. 12. 2020 - 20:12)

Klárko když vy máte vínko,tak my taky tady s partnerem připíjíme vínem na dálku na zdraví !

Pozorovatel (St, 23. 12. 2020 - 20:12)

Libor má otce v Liberci a matku již nežijící. Není co řešit.

Návštěvník (St, 23. 12. 2020 - 20:12)

Ha, tady si někdo plete příběhového Libora a autora Libora, to si pak nemůžete rozumět.

Martina (St, 23. 12. 2020 - 21:12)

Tak teď si připadám taky jako = DvojMartina = . Příběhová nebo autorská ? Nechápu, co tím chtěl básník říci.

Puluj (St, 23. 12. 2020 - 21:12)

Libor je autenticky v příběhu ztotožněn s otcem jak je dáno a matkou, která již nežije.

Návštěvník (St, 23. 12. 2020 - 21:12)

To jako,ze pise pribeh 50 let starej jo,no tak to urcite

Návštěvník (St, 23. 12. 2020 - 20:12)

Tak za kym pak jezdi,kdyz je tata mrtev,vzdyt Klara pise,ze jezdi za nim,chce to poradne cist

Klára (St, 23. 12. 2020 - 19:12)

Zuzko,Sluníčko neřešte to, nebudete smutný je to pryč a vy za to nemůžete. Návštěvníku Liborova maminka byla lékařka na dětském. Půjdu s Nikou do sprchy a Libor otevřel růžové víno a tak si dáme a pak půjdeme do pelíšku.

Bertík (St, 23. 12. 2020 - 19:12)

Klárko já na tebe taky moc myslím. Ať máš hezký štědrý den a ať tě to už nebolí když budeš čůrat.

Sluníčko (St, 23. 12. 2020 - 19:12)

Klárko já jsem moc smutná,žetě táta tak byl na tebe zlý a chtěla jsem ti napsat jak čůrám,ale nebudu to psát,protože jsem smutná a hdně smutná. Já tě mám moc ráda a nechci aby ti někdo ublížil už znovu. Já na tebe budu myslet a zítra taky dám do krmítka ptáčkům krmení a budu na ně koukat. Máme tady hodně sýkorek. Už se ti čůrá dobře? Mně jo.

Klára (St, 23. 12. 2020 - 17:12)

Návštěvníku, já vůbec neřeším, jestli měl nebo neměl Libor nějaké ekonomické zázemí a byla bych s ním stejně. Já si ho za všechno vážím, ale kdo mne zná tak ví, že pro mně je toto sice taky důležité ,abychom měli na jídlo a oblečenía tak,ale ne prioritní. Já chci hlavně lásku, oporu a zdraví pro všechny. Jestli má Libor něco tak je to jeho majetek a Pozorovatel to asi zjistil v katastru a ve firmách a podobně. A jestli jsem učůráná s Nikou? Zuzko asi jsme tak už naučený a někdy čůráme opravdu hodně a někdy pomalu ikdyž se nám chce, ale možná je to i nějaký blok z doby když jsme byly malý a otec nám třeba nedovolil jít na záchod a když jsme se počůraly já nebo ségra, tak jsme dostaly a už na to vůbec nechci vzpomínat. Asi to tam bude. Po obědě jsem si lehla a chrněla jsem až do tří a pak jsem musela rychle čůrat a bylo to lepší, už to tolik nepálilo a nemohla jsem dočůrat,protože to stále po hlavním čůrání jet\ště šlo maličku a chtělo se mi jako a teď jsem čůrala znovu a je to skoro dobrý, ale měla jsem teplotu 37,5. Udělaly jsme se ségrou bramborový salát a daly jsme ho do lednice. Libor zabil a naporcoval kapra a máme ho v lednici na tácu a mamča ho zalila mlékem. Prý se to tak dělá. Niki to skoro obulila, nechtěla to vidět a tak jsme šly spolu vyvenčit Ťufíka na zahradu. Stromeček už svítí a zítra pojedeme na chaloupku nakrmit ptáčky a vezmeme mamču s sebou a pozdravíme Helenku. Mamča je stále stejná,celkem ok a prý se asi čistí,protože taky chodí často na záchod a to nám říkal ten léčitel, že to je projev odtoxikace těla. Návštěvníku ,my jsme mu sice zaplatili,ale on nechtěl ani korunu, jen jsme si koupili ty léky.On se s ním Libor zná, protože tady taky pracoval a nevím jestli mu to nechal zadarmo jen proto nebo je to u něj normální. Bylo to ale velmi zajímavé setkání a jestli to mamince pomůže tak to bude výhra největšía já bych zaplatila cokoliv bych mohla za vyléčení. Já moc chci aby tady maminka s námi byla a užila si toho nového domu a udlělám pro to všechno možné,co půjde. Ten nový majitel se nakonec s Liborem dohodl, že se sem přestěhuje ne mezi svátkama,ale někdy během ledna, tak to je taky dobře. Nás tu nechá prý do března.

Scarlett (St, 23. 12. 2020 - 18:12)

Neboj se tolik o maminku, všehno dopadne dobře. Hezké vánoce !

Zuzka (St, 23. 12. 2020 - 17:12)

Klárko promiň, moc mně to mrzí jestli jsem se tě tou "učůranou" poznámkou dotkla. Já jsem tohle nevěděla a pak to chápu. Promiň mi to,prosím. Tohle jsem nechtěla.

Reklama

Přidat komentář