Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Zuzka (Po, 4. 1. 2021 - 15:01)

To je fakt blbý, ale asi to neudělal naschvál. Zkus si sama to udělat když to pustíš naplno. To nejde ani na moment nebo by se ti tím tlakem natrhl konec močové trubice. A to se ti mohlo stát. Já to měla kdysi a nic zaživnýho.

Návštěvník (Po, 4. 1. 2021 - 21:01)

Asi se nenatrhne. Jsem kluk. Kdysi jsem si ho taky uškrtil při čůrání. Dost to zabolelo.

Návštěvník (Po, 4. 1. 2021 - 21:01)

To je nesmysl.

Návštěvník (Po, 4. 1. 2021 - 11:01)

Holky, jak to děláte, když dete čůrat v lese a máte menstruaci? Je problém si takhle v lese vyměnit vložku nebo tampon?

Návštěvník (Po, 4. 1. 2021 - 09:01)

Pavkole jestli jsi tu tak zase asi ostrouháš. Taková nabídka a ty nic.

Pavkol (Po, 4. 1. 2021 - 14:01)

tak to víš nejsem moravák neměl jsem zaváhat tehdát u té z divoké šárky tam bych to měl podstatně blíž. když tak to zkusím znova až bude hezky na jaře pochybuju že kromě Klárky a těch jejich známejch by nějaká čůrala venku v tomhle počasí. Ale díky návštěvníku zdá se že narozdíl od stránek týkajících se i toho "druhého" si mě konečně pochopil na ty dvě ostatní stránky furt někdo opakuje můj příslib že už s tím přestanu ale to nepšíu já někdo mi ukradl nick. bohužel je problém v tom že mám trochu delší prázdniny než zdrvaí lidé takže defintivní omezení toho mého psaní bude až někdy mezi 11 - 2O lednem dřív určtě ne

Ida (Po, 4. 1. 2021 - 08:01)

360 ml,ale víc neudržitelné. Skoro bych se počůrala.

Návštěvník (Po, 4. 1. 2021 - 09:01)

A kolik ti je roků?

Ida (Po, 4. 1. 2021 - 09:01)

28. Nejčastěji vyčůrám kolem 300 ml ,rekord 450 ale s počůranými kalhotkami. Věci velí jsme se s jednou známou, ta 420 a držela to poslední minutky rukou ,pak to už nedala. Jsem soutěživá a tyto měření mně baví. Jsem panna (znamení),rok bez partnera , Morava.

Ondra (Po, 4. 1. 2021 - 09:01)

Hele já jsem taky Moravák. Podobný věk +2, nechceš se seznámit? Čůrání miluju,a soutěžení ještě víc.....

Ida (Po, 4. 1. 2021 - 10:01)

muj mail: idda.cotr33@ seznam.cz

Mike (Po, 4. 1. 2021 - 08:01)

Dobré ráno. Krásný čůráníčko. Čůrejte holky,čůrejte .

Ida (Po, 4. 1. 2021 - 08:01)

Čůrám.

Sluníčko (Po, 4. 1. 2021 - 07:01)

Já si to měření Klárko přečetla už vyčůraná, ale chtěl i se mi moc a tak bych taky vyčůrala hodně. Změřím si to taky až budu plná znovu. Ale mně se chtělo čůrat ,že jsem to pustila hned a rychle .

Klára (Po, 4. 1. 2021 - 07:01)

Dnes jsme s Nikou měly plná bříška a napadlo si změřit kolik vyčůráme. Niki Musel a první a měla 370 a já 380 ml tak to je takový když už se chce nutně a pipinka je plná. Uděláme snídani a budeme mít on line výuku. Mamča už taky svítí a vstává a Libor taky. Chce zajet za otcem a vrátí se asi k obědu. Letuška s piss výhodami,to je dobrý. Oceňuji nadsázku. Včera jsme se dívali a pak se nám zavirala očička a tak se dokoukáme postupně . Ale je to opravdu dost dobrý na uvolnění.

Bertík (Po, 4. 1. 2021 - 11:01)

Kristýnka Klárko včera nepřišla protože jí nebylo dobře a že zavolá dnes. Tak jsem byl smutný a nečůral jsem s ní. Myslím na ni stále a chtěl bych její čůrání taky vypít,když je tak krásná jako ty a tak hezky čůrá tak má čůrání i dobrý jsem na to přišel a strašně rád ho vypiju taky. Klárko ty jsi čůrala taky krásně ráno.

Návštěvník (Po, 4. 1. 2021 - 11:01)

Ty vymyslíš taky jakoukoliv blbost. Kristýna asi když měla měsíčky tak jí moc dobře nebylo a taky věděla,že by ses chtěl dívat jak močí a v této situaci se dívka necítí zrovna komfortně. Tak počkej a bude to zase v pořádku.

Ivoš (Po, 4. 1. 2021 - 00:01)

Dobrý humor. Ale vážně. Takovou piss letuška bych si přál mít...

Pavlína (Ne, 3. 1. 2021 - 20:01)

Já myslím, že je to jen určitý typ chlapů,co jsou ujetý na dívčí močení. Já se tedy moc nestydím a normálně se vyčůrám s klukama, když jsou nějaký velký fesťáky a koncerty a skoro nikdo to neřeší a jestli se koukne jak čůrám tak ale v klidu, ale že by seu toho honil nebo hned se po mě sápal to ne, většinou jsou chlapi normální.A kdybych měla kluka,co se mu to líbí tak bych se s ním bála chodit,protože bych se bála,že se mu to bude líbit i u jiných holek.

Charlotte (Ne, 3. 1. 2021 - 19:01)

Já děkuji za názory. Ta zkušenost se mi stala v patnácti a rok jsem z toho měla trauma a několikrát jsem se počůrala už skoro doma,,protože jsem se bála jít na WC nebo někde venku. Až seznámení s mým současným přítelem to napravilo a dokonce u něj se vyčůrám bez studu a takové hrátky jako má tady Klára máme taky,jen jsme to ještě nezkoušeli pít .

Reklama

Přidat komentář