Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Klára (Ne, 3. 1. 2021 - 07:01)

Dnes jsem měla ráno z pipinky vydatný čůrání a měla jsem ji sevřenou hodně a tak jsem čůrala široký proud přes celou pipinku a i až na zadeček. Udělala jsem hodně vody z bříška a trochu mně to pak v močový dírce pálilo až dovnitř a tak si vezmu urologický čaj místo kafe. Asi jsem včera opravdu nastydla a bolí mně i v krku trochu. Niki přišla taky a vyčůrat se a počkala až budu a chtělo se jí hodně protože trochu křížila nohy s rukou přes pipinku a když dala kalhotky dolů už hned jí z pipinky šlo ven čůrání ještě než si sedla,ale nepočůrala se ani kapičkou,stihla to. Dnes asi taky moc nikam nepůjdeme možná po obědě chvíli ven. Mamča měla včera bolesti dole v bříšku až do nohy ,ale dneska už je dobrá a tak taky bude víc odpočívat. Nakonec už brzy uvidíme jaký bude výsledek příští týden.

Mike (Ne, 3. 1. 2021 - 08:01)

Já jsem se zase odrovnal do mokra. Klárko nádherný čůráníčko.

Návštěvník (Ne, 3. 1. 2021 - 09:01)

Vzdyt je to kazdy den stejny

Lucka (Ne, 3. 1. 2021 - 09:01)

Každý den ráno čůráme a Mike a spol. jsou z toho vyhoněný. Klasika. Klárko ahojky. Poleháváme a lenošíme. Je neděle.

Martina (Ne, 3. 1. 2021 - 00:01)

Vyčůrala jsem moč do sklenice asi 2 az3 deci a hned jsem ji vypila a všechnu . Už je to tak půl hodiny a dobrý. Byla hořká a chvilku mi bylo divně,že jsem myslela, že budu zvracet, ale uklidnilo se to. Že bych to ale dělala denně tak to ne.

Mike (So, 2. 1. 2021 - 20:01)

Krásný večer Klárko. Večerní depka.

Sluníčko (So, 2. 1. 2021 - 16:01)

Byla jsem venku a tak jsem se taky vyčůrala venku,byla tady Anička a byli jsme venku spolu. Já jsem chtěla už chvíli a řekla jsem,že se mi chce čůrat a udelaly jsme to spolu u nich venku za stodolu a ona čůrala taky,ale já měla jako ty Klárko z pipinky víc ona se vyčůrala jen trochu,že to jen zkusila,ale mně se chtělo víc a měla jsem větší loužičku na zemi než ona.

Lukas (So, 2. 1. 2021 - 17:01)

Kolik ti je? Jestli bys chtěla se mnou čůrat nebo jako tady Kristýna s Bertikem nebo Klára s Liborem . Já mám 19 a chtěl bych taky holku.

Návštěvník (So, 2. 1. 2021 - 17:01)

Hele,ona je malá jako ségra od Kláry, takže je opravdu nezralý Sluníčko, pozor ať se nedostaneš do průšvihu. Žádný osobní kontakty. Načti si tak měsíc zpátky.

Klára (So, 2. 1. 2021 - 13:01)

Už jsme zpátky z chaloupky a dáme si trochu pozdní oběd. Na chaloupce byla nevlídná zima a trochu poletoval sníh a ptáčkové už všechno měli snědený a tak jsme jim nasypali do krmítek slunečnci a dali nové koule. Helenka nebyla doma a tak jsme ji jen pozdravili SMSkou a zase jsme se vrátili. Musely jsme ale čůrat a i v tý zimě jsme měly s Nikou pipinky plný a já bych to domů nevydržela a ona asi taky ne nebo na pumpu a já jsem musela a ani jsem nedala do krmítlka semínka ,ale musela jsem hned a odložila jsem krmení na zem a stáhla jsem kalhoty a punčocháče hned tam u krmítka už to proudilo ven a Niki přešlapovala jak mě viděla a chytala se za pipinku a hned se přidala taky a hned na bobečku a čůrala taky hodně rychle a prostě jsme byly po kafi naplněný a dělaly jsme prudký čůrání. Libor taky měl čůrání,ale šel se vyčůrat na druhou stranu. Trochu mě pipinka bolí ale už jsem se nepočůrala ani trochu ikdyž jsem hned to pustila do trávy. Niki to taky stihla,ikdyž to měla rychlý jako já. Už budeme asi doma a budeme odpočívat. Bertíku, když mám já holčičí dny tak je lepší,když čůrám sama, to má holka lepší pocit, opravdu. Ale mívám tampónek v pipince a když jsem byla venku a Libor chtěl koukat tak jsem se vyčůrala i před ním a v pipince mám malý ocásek z tampónku, takovou bílou šňůrku na výměnu. Taky se mi stane ,že mám holčičí dny třeba jeden den silný a to pak chodím na záchod třeba ve škole každou přestávku a nečůrám, ale jen si dám nový tampónek a nebo se i vyčůrám u toho třeba maličko. Ale to se mi stalo aai dvakrát. Jinak to mám klidný. Bertíku holka to mívá tři dny většinou,ale někdy to má i déle . Ona ti Kristýnka řekne,kdy už bude připravená na pipinkování a když bude šikovná a to ona je a ty budeš hodně chtít se vypipinkovat, tak ji to můžeš pustit zase třeba do ruky nebo na nohu na bříško nebo na obličej. Já to mám taky tak s Liborem.

Bertík (So, 2. 1. 2021 - 18:01)

Já na Kristýnku moc myslím a zítra přijde. Já ti děkuju za rady. Ona je tak úplně krásná jako ty a já nevím jakou máš pipinku, ale asi stejnou jako ona když jsi jí podobná a její pipinka čůrá krásně jako ty a já už vím jak,že tam je malá čůrací dírka a jen si myslím jestli když Libor pije tvou moč jestli je to dobrý. Já bych ji Krystýnce taky vypil ale nevím jestli by to dovolila a jestli je to dobrý. Ty jako někdy jsi to zkoušela?

Tom (So, 2. 1. 2021 - 22:01)

Bertiku, piti curani je v pohode jen at Krystinka hodne pije, kdyz je curani hodne zluty, moc se pit neda max ochutnat ale kdyz holka hodne pije a treba i alkohol neni problem vypit cely curani a je to aji dobry.

Klára (So, 2. 1. 2021 - 20:01)

Bertíku, na to zkusit vypít čůrání musíš být připravený. Já jsem to zkoušela s Miškou dvakrát a Miška se pokaždé vyblinkala, já poprvé taky a podruhé už ne, ale asi to je tím, že má člověk v sobě strach. Libor občas moje čůrání vypije a nic mu to nedělá ,ikdyž se třeba vyčůrám hodně. Ale on to má ,že se na to těší a jez toho vzrušenej a to je jinak, nemá strach. Tak to třeba někdy zkusit můžeš,ale já bych se na to nejdřív psychicky připravila. Dnes už jen odpočíváme s Liborem a držíme se doma a čůráme jen na záchodě a tak pohoda.

Simona (So, 2. 1. 2021 - 22:01)

U nás taky pohoda. Pít moč jsem ještě nikdy nezkoušela. Hezkou dobrou noc !

No, (So, 2. 1. 2021 - 18:01)

to je teda úkaz Bertíku. Teď se toho chytne ještě to Sluníčko a bude to chtít taky vyzkoušet a pozvrací se. Doufám,že Klára odpočívá a dnes sem nepůjde nebo bude rozumná a nebude nikoho navádět.

Návštěvník (So, 2. 1. 2021 - 19:01)

Tady se tahle mláďata chytnou na jakoukoliv blbost.

Sandra (So, 2. 1. 2021 - 14:01)

Tedy já se vyčůrat v tomhle chladu venku,tak druhý den už mám zánět. Já jsem na to citlivá od malička. Když někam teď jedeme,dojdu si doma a preventivně zastavujeme na benzinkách a jdu, třeba potřebuju málo, ale jdu radši, abych nemusela někde kriticky v zimě.

Návštěvník (So, 2. 1. 2021 - 13:01)

Teda u toho krmítka.... to ne jen Liborův....to bylo mnohem víc ptáků, co tě tam vidělo čůrat.....

Návštěvník (So, 2. 1. 2021 - 12:01)

Můžete mi říct co to je zase za zkurvený téma??? Tady je 600 stran o uplnejch sraćkách.

G. (So, 2. 1. 2021 - 12:01)

Proč sem teda lezeš? Jdi si číst Káju Maříka nebo Leninovy spisy.

Reklama

Přidat komentář