Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Bertík (Po, 4. 1. 2021 - 19:01)

Kristýnka přijde zítra za mnou a už se prý moc těší. Já taky. Tak to už asi budeme spolu dělat všechno. Klárko já ti pak napíšu.

Návštěvník (Po, 4. 1. 2021 - 20:01)

To ti Bertíku Kristýnka dává najevo, že zítra už se může s tebou víc mazlit.

Sluníčko (Po, 4. 1. 2021 - 18:01)

Klárko nechala jsem se,že jsem už nevydržela a čůrala jsem do nádoby s měrkou a navyčůrala jsem 400 ml ale trochu už to šlo jak jsem si dávala dolů kalhotky už jsem čůrala. Držela jsem to 3 hodiny, kdybych byla venku nebo něco dělala tak bych už musela jít čůrat dřív . Pít to ale nebudu zkoušet ale mám největší čůrání , víc než ty Klárko idkyž nechci abys soutěžila,že budeš mít víc. Aby ses nepočůrala to já nechci to by mi bylo líto. Já radši budu čůrat už zase jako normálně a to je míň.

Jana (Po, 4. 1. 2021 - 17:01)

Pozdrav Kláře ode mne, jste v pohodě a to je fajn, já taky, hele jak psala Soňa, ti tam ani nemusí strčit do pipiny při čůrání ruku chlap, když jsem potřebovala a nemohla už jsem vydržet a měla jsem tam na pipině ruku a stejně to povolilo a já si to chtěla zastavit ,že jsem si ještě víc stlačila močovou trubici ,tak to nešlo a ten tlak byl tak nepříjemný,že jsem stejně povollila a pochcala se, to se stalo už dávno, ale ono to funguje stejně v každém věku.

Klára (Po, 4. 1. 2021 - 17:01)

Dnes bylo všechno všední, čůráme jen na záchidě a jinak se držíme taky jen doma. Je ošklivo a tak jsme ani nešly ven a Libor už taky přijel. Já se koukala na let, našla jsem si Zanzibar - Dar es Salam nebo Mombasa - Nairobi a je to senza zížitek,tak se jen tak poflakujeme a mamča se cítí taky dobře a ve čtvrtek bude to vyšetření a jsme ve velkým očekávání,co a jak dál.

Lucka (Po, 4. 1. 2021 - 19:01)

Klárko vidím,že jste na tom jako my. Nikam se moc nemůže a tak se taky povalujeme doma zase jako včera. Tak klidný večer!

Soňa (Po, 4. 1. 2021 - 13:01)

První čůrání když mě kluk se kterým jsem chodila na to přemluvil dopadlo ne moc příjemně. Když jsem začala nejvíc čůrat dal mi tam ruku tak nešetrně jak byl rozvášněný a stlačil pipinu a já nemohla čůrat dál a to bolelo a rozstříklo se topak tím tlakem do stran. Ucukla jsem a neměla jsem z toho žádný dobrý pocit . Kdyby byl něžný, ale byl necitlivý, zatalčil mi močový otvor a já pak měla bolesti při močení ještě druhý den.

Zuzka (Po, 4. 1. 2021 - 15:01)

To je fakt blbý, ale asi to neudělal naschvál. Zkus si sama to udělat když to pustíš naplno. To nejde ani na moment nebo by se ti tím tlakem natrhl konec močové trubice. A to se ti mohlo stát. Já to měla kdysi a nic zaživnýho.

Návštěvník (Po, 4. 1. 2021 - 21:01)

Asi se nenatrhne. Jsem kluk. Kdysi jsem si ho taky uškrtil při čůrání. Dost to zabolelo.

Návštěvník (Po, 4. 1. 2021 - 21:01)

To je nesmysl.

Návštěvník (Po, 4. 1. 2021 - 11:01)

Holky, jak to děláte, když dete čůrat v lese a máte menstruaci? Je problém si takhle v lese vyměnit vložku nebo tampon?

Návštěvník (Po, 4. 1. 2021 - 09:01)

Pavkole jestli jsi tu tak zase asi ostrouháš. Taková nabídka a ty nic.

Pavkol (Po, 4. 1. 2021 - 14:01)

tak to víš nejsem moravák neměl jsem zaváhat tehdát u té z divoké šárky tam bych to měl podstatně blíž. když tak to zkusím znova až bude hezky na jaře pochybuju že kromě Klárky a těch jejich známejch by nějaká čůrala venku v tomhle počasí. Ale díky návštěvníku zdá se že narozdíl od stránek týkajících se i toho "druhého" si mě konečně pochopil na ty dvě ostatní stránky furt někdo opakuje můj příslib že už s tím přestanu ale to nepšíu já někdo mi ukradl nick. bohužel je problém v tom že mám trochu delší prázdniny než zdrvaí lidé takže defintivní omezení toho mého psaní bude až někdy mezi 11 - 2O lednem dřív určtě ne

Ida (Po, 4. 1. 2021 - 08:01)

360 ml,ale víc neudržitelné. Skoro bych se počůrala.

Návštěvník (Po, 4. 1. 2021 - 09:01)

A kolik ti je roků?

Ida (Po, 4. 1. 2021 - 09:01)

28. Nejčastěji vyčůrám kolem 300 ml ,rekord 450 ale s počůranými kalhotkami. Věci velí jsme se s jednou známou, ta 420 a držela to poslední minutky rukou ,pak to už nedala. Jsem soutěživá a tyto měření mně baví. Jsem panna (znamení),rok bez partnera , Morava.

Ondra (Po, 4. 1. 2021 - 09:01)

Hele já jsem taky Moravák. Podobný věk +2, nechceš se seznámit? Čůrání miluju,a soutěžení ještě víc.....

Ida (Po, 4. 1. 2021 - 10:01)

muj mail: idda.cotr33@ seznam.cz

Mike (Po, 4. 1. 2021 - 08:01)

Dobré ráno. Krásný čůráníčko. Čůrejte holky,čůrejte .

Ida (Po, 4. 1. 2021 - 08:01)

Čůrám.

Reklama

Přidat komentář