Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Pavkol (Pá, 22. 1. 2021 - 11:01)

Myslím Meme že si mi definitivně otevřel oči ale stejně věřím že najdu holku která bude aspoň to o čem se tady smí psát chápat a předvede se mi jediné co si samozřejmě uvědomuju bohužel už asi trošku pozdě že sem chodí asi holky různých věkových kategorií a že bych projevení takového přání měl projevovat u holek ve věku 30 - 40 vyjmečně i od 25 výš a ne u mladších to je jedna z věcí která mi nedocházela ale včerejší Nonina a dnešní Kikinina a tvoje podpora mi definitvně otevřely oči

Meme (Pá, 22. 1. 2021 - 10:01)

Kikina: Děkuji za uznání a souhlasím i s tím, co jsi napsala ty, je vidět že s tím máš velké ikdyž jistě ne zrovna příjemné zkušenosti. Máš pravdu, že to tak zřejmě bude vždy bohužel, ale o to větší důvod alespoň mezi "stejnými" se respektovat.

Sluníčko: Je fajn, že jsi zkusila přemoct ten strach a rozepsala se. Opravdu asi chceš mluvit i o tomhle podle toho jak to popisuješ. K tvému zážitku...jaké to pro tebe bylo, myslím tím jak jsi se cítila / nad čím jsi přemýšlela během toho? Přeci jen kakat venku je jiné než čůrání, to se většina lidí asi snaží vyhledat nějakou toaletu, čímž se dostávám k druhé otázce jak to máš s kakáním na záchodech v cizím prostředí (tedy většinou asi veřejných)? A nakonec píšeš o kamarádce, jaké důvody nebo pocity tě vedly k tomu vidět ji během toho, co kadila? Doufám, že otázek na tebe nebude moc a zaujmou i ostatní, když se neptám ani tak na to pro vás ošklivé, ale spíše na to kolem.

Z (Pá, 22. 1. 2021 - 13:01)

Z

Kikina (Pá, 22. 1. 2021 - 11:01)

Tak v téhle komunitě okolo čůrání a kakání už se pohybuju dlouho a moje zkušenost z veřejných diskuzí je taková že dřív nebo později to tam vždycky někdo rozbije. Na téhle obdivuji to že i když už z mého pohledu má to nejlepší za sebou tak už to tu jede skoro dva roky a že těch pokusů to tady rozbít nebylo málo ale pořád se tahle diskuze drží. Kakací vlákna už to tady mají obě dvě za sebou ale zase jsem tam aspoň narazila na fajn lidi se kterými si píšu soukromě v klidu a bez blbých keců o úchylech.

Pavkol (Pá, 22. 1. 2021 - 17:01)

Tak kiki ta naše původn diskuze se díky tomu že mi odpověděla Martina K. na můj dotaz (i když si ze mě asi evidentně dělá legraci) opět rozjela takže když budeš chtít a budeš mít náladu tak se můžeš zase podívat i tam. Pro ostatní: Je to pouze info pro Kikinu !!!

Pavkol (Pá, 22. 1. 2021 - 11:01)

Kiki jestli to myslíš vážně tak ti na "tu naší stránku" také napíšu e-mail jestli o to budeš stát tak se tam prosím během dne podívej

Kikina (Pá, 22. 1. 2021 - 11:01)

Já tvůj mail znám už jsi ho tam dával ale nemůžu nic slíbit. Poslední dobou ty kontakty trochu zanedbávám od té doby co i díky vztahu s mým přítelem žiju víc v realitě. To říkám na rovinu. Někdy před dvěma roky když jsem ještě byla sama jsem tou internetovou komunitou doslova žila teď už tak aktivní nejsem ale třeba ti někdy napíšu. Nic neslibuji uvidíme.

Návštěvník (Pá, 22. 1. 2021 - 12:01)

a ještě jednu věc nejvíc se bojím že přesně kvůli tomu přijdu o ivu před vánocemi mi volal nějakej chlap a řekl frajere nech manželku na pokoji nebo se ti najdu a já vlastně dodneška nevím jestli to bylo od expřítelkyně Milušky nebo právě od ivy. v tom druhém případě příjdu o poslední kamarádku která mě v tom "našem podporovala

Pavkol (Pá, 22. 1. 2021 - 12:01)

ale ještě jednou ti fakt moc děkuji od od doby kdy jsem si to pohnojil u Barunky a od kdy se teda snažím mluvit jenom o čůrání abych se zas nestal terčem nenávisti si asi jediná holka kdo mě tady opravdu chápe proto ta nabídka toho mailu abych se tě na to "naše" neptal tady. Díky moc moc to tvoje zastávání pochopení a tolerance pro mě znamená

Pavkol (Pá, 22. 1. 2021 - 12:01)

byl bych moc rád protože iva to ze zdravotních důvodů omezila zuzka odpoví jen když se jí na to "naše" zeptám tak proto bych chtěl aspoň tak ještě jednu další dvě holky s kterými bych se na dané téma mohl aspoň bavit (pokud mě pochopěj) když si o tom nemám s kým psát tak ne že bych to musel mít za každou cenu to ne ale pocit že mi to chybí prostě mám.

Pavkol (Pá, 22. 1. 2021 - 11:01)

a poslední věc k tomu ta sebereflexe znamená např: už o tom psát nebudu když vím jak jsem posledně dopad?

Holkočůr (Pá, 22. 1. 2021 - 10:01)

Holky čůrejte,ksakejte,sexujte a hlavně pište. Každý si z toho vezme to své. Sluníčko, krásně jsi to rozsvítilo!

Pavkol (Pá, 22. 1. 2021 - 11:01)

OTÁZKA POUZE PRO HOLKOČÚRA: a jakým způsobem by si mi radil se na to tady opatrně ptát abych se nedostal do stejné nelibosti jako minulý týden?
1) čekat až to ty holky o sobě napíšou samy?
2) nějak jinak ale jak?

Holkočůr (Pá, 22. 1. 2021 - 14:01)

Pavkole jasně že 1.

Návštěvník (Pá, 22. 1. 2021 - 10:01)

přesně tak holkočůre

Meme (Pá, 22. 1. 2021 - 10:01)

Pavel1: Musím uznat, že tvá slova mají hlavu a patu, ale přesto mám pocit, že takto diskuze už tak nějak fungují, že tam lidé píší jeden přes druhého a čím živější to vlákno je tím více se toto stává. Ale dobrá tedy, jaké navrhuješ řešení? Píšeš o nějakém jiném tématu, uveď prosím konkrétní název diskuze, děkuji.

Pavkol: Nemáš zač, ale zkus se tolik neopakovat, zdejší už toto většinou četli od tebe a jen za ráno napsat tolik příspěvků je zbytečné a pak chápu druhého Pavla, že tu vzniká chaos. Bohužel nevím o nikom koho ti doporučit, to už musíš sám a kdyby na tebe měla Bára ještě reagovat určitě ne pokud ji budeš stále jmenovat, vysvětlovat, omlouvat se atd. Jednou to zkrátka stačí.

Pavkol (Pá, 22. 1. 2021 - 10:01)

Meme: beru na vědomí

Pavkol (Pá, 22. 1. 2021 - 10:01)

Odpověď pro Meme: jedno řešení by bylo to vlákno o kterém mluví ti kteří tu lidi jako já z pochopitelných důvodů nechtějí se jmenuje Kakání partnerky

Podpíčník (Pá, 22. 1. 2021 - 09:01)

Holky souhlas. Pište o čemkoliv. Já preferuji čůrání, ale když to holka podá stylově tak mně neurazí nic. Sluníčko body nahoru. Podle stylu mezi řádky..... myslím že jsi velká holka toto je jen maska, líbíš se.

Návštěvník (Pá, 22. 1. 2021 - 09:01)

palec nahoru Podpičníku

Reklama

Přidat komentář