Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Hm, (Pá, 22. 1. 2021 - 12:01)

vidím, že tady začíná mít Klára konkurentku. Trochu neohrabanou, ale o to víc roztomilou. Jako chlap oceňuji. Ale je fakt, že kdyby Klára psala i o "tom druhým" už by to nebylo ono. Ona je takto jedinečná a snad se nenechá do toho taky vtáhnout. Ale zase by to podala po svém jinak. Klárko nenutím tě, zůstaň svá a piš jak vše cítíš svobodně.

Meme (Pá, 22. 1. 2021 - 11:01)

Pavkol: Ne, nerozumíš. Než stihnu zareagovat na ostatní, tak napíšeš další úplně zbytečný příspěvek. :( Opravdu není potřeba na všechno, co ti napíšu reagovat, přikyvovat a ujišťovat se, mně je to celkem dost jedno jak má slova pochopíš, snažím se ti poradit, ale jestli se to povede nebo ne už neřeším. Tedy pro pochopení tady na tu zprávu mi vůbec neodepisuj.

Meme (Pá, 22. 1. 2021 - 11:01)

Sluníčko: Děkuji za odpověď, ikdyž v podstatě jen částečnou pak už jsi psala o něčem jiném, ale to nevadí, jak vidno ostatním se to líbí. To znamená, že jsi nikdy nekakala například ve škole nebo na záchodě na nějakém výletě? V restauraci, v kině, na koupališti atd. To i Klára někde zmiňovala, jak Nikola se vykakala na pumpě. Jinak jak sama rychleji stačila napsat Klára tady o tom s tebou moc mluvit nebude, pravděpodobně byla vychovavana s tím, že to je fuj a spatne a tak to tak vnímá a stydí se za to, ale to tak má většina lidí, často ji v textu zmiňuješ...někdy se mi to zdá až příliš ačkoliv ona na to kolikrát ani nereaguje, zkus být více sama sebou a tolik se s ní nesrovnávat, možná ji to není příjemné.

Sluníčko (Pá, 22. 1. 2021 - 12:01)

Já mám Klárku moc ráda a já bych chtěla být jako ona a ona je moc hezká a hezky čůrá a nestydí se psát o tom a má hezký názory a kdyš se trápí tak já pláču pro ní i v posteli. Memo já taky umím ne jen dlouhý ale i rychlý hovínko jiný když je a když mě bolí bříško tak mi to ze zadečku jde ještě víc rychle a teče to jako průjem. Já nekakám ráda jinde na záchodě a ve škole chodím jen čůrat a když chci kakat tak to držím až domů nebo se vykakám venku aby na mě nebylo vidět. Ale když jsem kakala někdy v jinde na záchodě tak jako Klárka čůrá tak jako ona z výšky tak já umím i kakat z výšky a nesedám si a trefím se čůráním i kakáním do záchodu. Dnes jsem nekakala ale chce se mi už trochu a až budu kakat tak se budu dívat jak čůrám nebo kakám a napíšu. Už se nebojím.

Meme (Pá, 22. 1. 2021 - 11:01)

Pavkol: Tři příspěvky během 20ti minut aniž by ti někdo na ně odpověděl a to hlavní pořád o tom, co už jsi zde psal. Chápu, že to je asi těžké, že jsi rád a vidíš nějaké pochopení, ale zase míříš k tomu, že to přeženeš, vůbec není nutné mi děkovat ani psát vše, co ti běhá hlavou, z těch tří příspěvků je první úplně zbytečný, druhý jediný má nějaký smysl - otázku na někoho a třetí, to je přesně to o čem mluvím a co ti zřejmě chybí, tedy nepsat všechno za každou cenu, význam sebereflexe si klidně můžeš najít sám na internetu.

Pavkol (Pá, 22. 1. 2021 - 11:01)

rozumím ve chvíli kdy tu je mrtvo tak radši si jen číst a nic nepřidávat Ok dík

Klára (Pá, 22. 1. 2021 - 11:01)

Sluníčko čůraly jsme s Nikou po desáté a hodně po kafi, ale ne kriticky jako včera nechala jsem ji jít jako první a ona měla v pipince ihned prudký rychlý proud a já si sice trochu pomohla to držet rukou na pipince, když jsem čekala až se Niki vyčůrá, ale dobrý, hned kalhotky dolů a šlo mi to taky rychle z pipinky proudem. Máme tady krásně a asi někam po obědě vyrazíme. Sluníčko, já o tom druhým nechci moc psát, ale piš klidně já tě budu mít ráda i tak. Lucko dáme večer na maminku do druhý nožky ano, těším se!

Holkočůr (Pá, 22. 1. 2021 - 13:01)

Rozkaz Kláro, ve osm panáček podruhé a KALÍME !

Sluníčko (Pá, 22. 1. 2021 - 11:01)

Já jako Klárka taky nečůrám ráda na záchodech jinde a radši doma nebo venku. Když jsem kakala s kamarádkou tak jsem chtěla a zatlačila a kakala jsem hodně . Ona je hodná holka a ja se dívala jak čůrá a taky se nestyděla, že se dívám a já kadila a ona se mi nesmála a podaly jsme si ubrousky na to. Když kakala jednou tak já čůrala s ní a ona udělala to druhý taky hodně a já se dívala a jak hodně u ní bylo venku a pak jsme šly dál. Čůrame obě hezky z pipinky jako asi Klára a kakám taky ona ale měla víc rychle a já hodně ale dlouhý hodně to šlo když jsem kakala já. Ona měla ne dlouhý ale jinak jako takový rychlý ne dlouhý hodně měký .

Luke (Pá, 22. 1. 2021 - 11:01)

Ahoj Slunicko, krasne se mi to udelalo z toho jak pises o svim curani a kakani, libilo se mi jak jsi psala ze sis pocurala tricko, prislo mi to takovy roztomily.

Z (Pá, 22. 1. 2021 - 13:01)

Z

Sluníčko (Pá, 22. 1. 2021 - 12:01)

Luke já jsem zkusila se vyčůrat na hlavu,ale nedočůrala jsem tam. Čurala jsem z pipinky nakřivo na nohu a pak na bříško. Asi to neumím nebo mám pipinku ještě malou a malou dírku na čůrání. Jak se ti to udělalo jako čůrání nebo jako Bertík taky se mu to někdy udělá když myslí na Kristýnku nebo Klárku, ale to se mu udělá něco jinýho jako klukovi to už mi chtěl taky tady jeden ukázat jak se mu to udělá ale já mu ukázala jak čůrám a ostaní jsem nechtěla.

Luke (Pá, 22. 1. 2021 - 20:01)

Udelalo se mi to jako klukovy, libi se mi aji jak jsi psala ze jsi se vycurala v kalhotkach, muselo to potom pekne hrad na zadecku :) a zkusis se jeste vycurat na oblicej? Zajimalo by me jestli se ti to povede, treba kdyz se ti bude moc chtit a budes to mit hodne prudky.
A chtela bys nekdy zkusit treba to jak Libor s Klarkou to curani na ruku?

Z (Pá, 22. 1. 2021 - 20:01)

Z

Z (Pá, 22. 1. 2021 - 20:01)

Z

Luke (Pá, 22. 1. 2021 - 20:01)

Z?

Návštěvník (Pá, 22. 1. 2021 - 11:01)

Jestli tomu dobře rozumím ta kakáš delší a pomalejc SLuníčko a ona menší a rychlejc?

Návštěvník (Pá, 22. 1. 2021 - 11:01)

Jo! Jo! Jo! Super!

Návštěvník (Pá, 22. 1. 2021 - 12:01)

taky si myslím

Sluníčko (Pá, 22. 1. 2021 - 11:01)

Klárko Teď jsem se vyčůrala s taky moc ale vydržel a jsem to na záchod a rukou jsem si držela pipinku taky před tím to bych se jinak počůrala. Jak se máš ? Taky jsi čůrala hodně?

Reklama

Přidat komentář