Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Návštěvník (Pá, 22. 1. 2021 - 18:01)

svatá pravda.

Pavkol (Pá, 22. 1. 2021 - 10:01)

úžasně si to napsala kdybych mohl tak se tě na něco zeptám ale nevím jestli tady o tom budeš chtít mluvit nebo jestli to nemám nechat jenom na tu stránku s který tě znám

Pavkol (Pá, 22. 1. 2021 - 08:01)

a hlavně kdyby někdo nezazdil vlákno které se jmenuje Kakání partnerky tak bych tom zůstal a nezaváděl to sem díky Meme za pochopení nebudu tady znova dráždit ostatní jen řeknu jedno jsem rád že mě chápeš aspoň ty

Pavkol (Pá, 22. 1. 2021 - 09:01)

a ještě jedna reakce na ostatní jejich námitky a vítky uznávám ale v reakcích na Pavla1 a Mema jsem vysvětlil proč jsem se tak zachoval takže nevím proč bych se měl těm kterým to vadilo za to omlouvat. Díky Báro že si mě chápala aspoň chvilku

Pavkol (Pá, 22. 1. 2021 - 08:01)

díky meme za zastání myslel jsem že díky tomu jak se mnou Bára komunikovala ze začátku že mě konečně někdo pochopil, a pak to dopadlo jak to dopadlo. No co se dá dělat holt si najdu holku normálně a podle toho jak se bude projevovat tak se jí na to opatrně zeptám nebo počkám jestli s tím (aspoň s tím malým co se tady smí) nezačne sama. ale dík že mě chápeš kdyby si nedejbože věděl o nějaké holce které nedělá problém hovořit o obojim tak jí sem klidně naočkuj

Zuzka (Čt, 21. 1. 2021 - 21:01)

Reklamace! Zkusila jsem to jak jsi řekl. Dočůrala jsem si maximálně na břicho, tak nevím jakou máte techniku nebo má tvá žena pipinu fyziologický jinak vyvinutou. Nebo si jen děláš prdelky a já a Sluníčko jsme takový husy, že jsme ti na to skočily. Ještě co Klára, jestli se taky nechala zblbnout....

Návštěvník (Čt, 21. 1. 2021 - 20:01)

koukám že šli asi všichni na Slunečnou tak půjdu asi taky :(

Pavkol (Čt, 21. 1. 2021 - 20:01)

také připíjím pepsi-colou hodně zdraví a štěstí mamince a tobě takovou pohodu nebo náladu nebo nevím jak to nazvat abych se zas nezamotal s jakou píšeš své poutavé příběhy

Holkočůr (Čt, 21. 1. 2021 - 20:01)

Klárko, pět...čtyři...tři...dva ....jedna....teď.....NA ZDRAVÍ TVÉ MAMINKY !!!

Klára (Čt, 21. 1. 2021 - 19:01)

Dnes je naštěstí doma lepší pohoda než včera. Mamča už nemá depku a tak se nám bude lépe relaxovat a spinkat. Lucko a vy další v osm na mamču dáme a mamča sice neví tohle, ale ví, že si dáme na její zdraví s Nikou a Liborem a tak bude s námi na přípitku. Holko, samozřejmě tě beru do party. Já si tě matně pamatuji, že jsi někdy občas něco napsala i dříve, pokud to tedy není shoda nicků. S tou potřebou na čůrání po kafi ses tedatrefila. Je v pipince agresivní tlak čůrat a nemůžeš to vydržet, protože to chce nutně ven. Já už jsem to tady psala, že v kávě jsou látky, co dráždí močák a pipinku a jsou hodně na čůrání, protože i odvodňují. Ale v pohodě ,stihla jsem to a kdybych věděla, že nestihnu, tak bych odběhla z on line výuky stejně jako bych si v takový situaci řekla ve škole při hodině a to se mi stává taky málokdy. Tak se ozvu zase zítra a děkuju všem za pomoc mamince na dálku.

Simona (Čt, 21. 1. 2021 - 23:01)

Klárko nestíhám často přes den psát, ale vnímám tvůj příběh citlivě a to,že jsi měla včera depku,tak z toho bych ji měla taky. To dopolední čůrání nepřeceňuj ,stane se ,že v kombinaci s tím napětím si tělo řekne dřív a co, nic se neděje, doběhla jsi nakonec na záchod nepočůraná a zvládla jsi to. Spíš bude zajímavá pro vás ta změna bydlení jak to zorganizujete a ta tvoje škola a matura ,ale to se taky zvládne i s vaší maminkou. Já ji vnímám i dál živou a možná trochu s malým omezením , ale ona se s tím popere taky úspěšně. Tak hodně síly a dobrou, to ne, dobré ráno.....

Ivoš (Čt, 21. 1. 2021 - 23:01)

Jo, holky už určitě spí a Klára má od Libora v sobě příjemný dárek....

Natalie (Čt, 21. 1. 2021 - 21:01)

Dnes jsem tě už našla a přečetla tvůj den. Škoda, nestihla jsem přípitek, dám si ho dodatečně. Jsem ráda, že se netrápiš a maminka to vybojuje. To tvý velký čůrání dělají taky nervy a tak musíš chodit dřív než pozdě. Maminka to zvládne, já na léčivé energie a přírodu věřím.

Holka (Čt, 21. 1. 2021 - 20:01)

Klárko děkuji i za ségru, že jsi nás přijala do přípitku mamince. Tvé psaní máme opravdu rády, ale baví nás i ta píča jak vznikla podle klobouku takže se nosila píča na hlavě. Dost legrační, ale asi to tak mohlo být. Baví nás Bertík, ale ségra ta říká, že si on jen vymýšlí, protože je jí taky šestnáct a tohle by takto s klukem nedělala vůbec. A Sluníčko jak si počůrala to břicho, jako ona je snad retard, když si ho nesundala a tak ani čůrat nejde až na hlavu když je holka. Dost ujetý od ní.

Návštěvník (Čt, 21. 1. 2021 - 22:01)

Ano, úplně stejný názor mám i já.

Návštěvník (Čt, 21. 1. 2021 - 20:01)

Tos tedy trefila. Palec nahoru. A ať napíše i tvá sestra. Bude další zajímavé počtení a zkušenosti.

Návštěvník (Čt, 21. 1. 2021 - 20:01)

konečně se někdo ozval už jsem se lekl že si tady vedu monolog

Bertík (Čt, 21. 1. 2021 - 19:01)

Kristýnka se vyčůrala Klárko. A krásně a hodně jako ty a dovolila mi všechno, hladil jsem ji v čůrání pipinku a já chtěl pindíkem do ní a byli jsme u nás doma a sami a já to chtěl jako strašně rychle ale chviličku jsem v pipince vydržel, ale ona se tak krásně milovala ,že se mi to udělalo do ní celý hned a ona chtěla ještě a já ještě chvíli jsem byl v ní, ale ona chtěla abych s s její pipinkou hrál a vzala mi ruku sama a říkala až jak až se úplně udělala taky se jí to udělalo a já byl překvapenej jak se jí to krásně udělalo. Máme společný zájmy a chceme jet spolu na výlet a chceme se sejít zase zítra a já bych aby to bylo každý den. Klárko taky tady mám přípitek připravený ale jen pivo jestli nevadí já tvrdý mám ještě zakázaný a tady u sebe ho nemám a rodiče už jsou doma.

Návštěvník (Čt, 21. 1. 2021 - 19:01)

Už jsem myslela, že se neozveš, ale jsem ráda, že byl pro tebe den plný lásky a vášně. Ale opět z toho jak popisuješ je jasné, že ona je zkušenější. Měl jsi se ráno uvolnit třeba s Klárkou a pak bys vydržel déle. To se naučíš jak vnímat víc partnerku než sebe. Říkám si, že ona je pro tebe tou nejlepší průvodkyní ve fyzické lásce.

Návštěvník (Čt, 21. 1. 2021 - 19:01)

Jestli je jí 16 a chová se takhle tak nevím. Průvodkyně ve fyzické lásce, já bych ji nazval jinak...vic naturálně.

Reklama

Přidat komentář