Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Návštěvník (Čt, 21. 1. 2021 - 20:01)

tak co by po tom byla moje jedna z prvních holek monika která jako místo na líbání a hlazení zvolila záchod aby nás ostatní neviděli oběma nám tehdy bylo 14

Mike (Čt, 21. 1. 2021 - 19:01)

Dáme panáka Klárko,dáme taky s tebou na maminku. Krásný čůráníčko přes den,to dopolední bylo pro mně jasný. Hezký večer!

Šišmiš (Čt, 21. 1. 2021 - 19:01)

Dnes to stíhám, dám hafíka s vámi na maminku. Klárko tak ty opravdu budeš brzy jinde. Já vím asi kde,ale stejně mi bude smutno. Ty víš, že jsem kdysi cosi zapřel, ale bylo to tak,jak jsi napsala. Tak piš dál i po přestěhování.

Klára (Čt, 21. 1. 2021 - 17:01)

Tak nový skorodoused je nastěhovaný,a zítra nám definitivně předá klíče, ještě přiveze nějaké drobnosti a my už můžeme se v podstatě začít stěhovat. Spíše tam zajedeme s mamčou všichni zítra nebo v neděli a pořádně se rozkoukáme ,abychom si vůbec zvykly na to,že je to naše a že tam můžeme už kdykoliv být. Dotaze, tohle jsem nikdy nezkoušela a nevím jestli by to šlo. Sluníčku to taky nešlo, třeba to zkusím z legrace, ale já z pipinky čůrám spíš trochu dolů nebo kousek dopředu a tak bych si taky asi počůrala nožky a břicho, když nejsem kluk. S Nikou jsme se venku vyčůraly, ale ne akutně ale normálně se nám chtělo a tak jsme to pustily na konci ulice za garáží a udělaly jsme hezký loužičky ne moc prudce ale normálně a pak jsme šly domů. Zuzko to dopolední čůrání mohlo být i stresem a Lucko tak v osm hodin si připijme na mamču a její zdraví. Máme tady ještě tu vodku a džus.

Holka (Čt, 21. 1. 2021 - 18:01)

Snažila jsem se vžít do tvých dopoledních pocitů jak jsi psala s tou nutnou potřebou na záchod. Já černou kávu nepiju často, ale odpoledne jsem si ji dala a ono je pravda, že to nucení na záchod začíná chvíli normálně ,že se ti chce, ale je to u mně pak spojeno s nepříjemným pocitem dovnitř pipiny teplem až lehkým pálením a tlakem na to jít čůrat a víc se to stupňuje ve vlnách a ty musíš hned jít. Je to jiný než když se ti chce po běžném nápoji. Není to tolik agresivní na potřebu čůrat. Myslíš , že se mohu taky se ségrou připojit v osm hodin? Máme tady becherovku a tak si dáme malýho panáčka na tvou maminku. Ségra se ještě napsat sem nedokopala, že prý neví jakou si dá přezdívku a jak začít, že je jí to blbý. Tak ji snad přesvědčím. Obě tvoje psaní rády čteme.

Pavkol (Čt, 21. 1. 2021 - 18:01)

nevím jestli je to k tématu ale na mě úplně stejně močopudně působí například Pepsi-Cola

Návštěvník (Čt, 21. 1. 2021 - 18:01)

Na mě zase cola s rumem nebo gin s tonikem a jsem učúraná každou chvíli. Ale káva ta je spolehlivá stoprocentně. Už jsem zažila trapas,kdy jen diky sukni to odnesl jen mokrej zadek a spoďáry a já to nenápadně pustila ve stoje přímo ve městě v jednom rohu. Stáhnout kalhotky a jít na bobek to jsem se neodvážila. Trochu víc nohy od sebe a v hlavě panika a dole louže.

Lucka (Čt, 21. 1. 2021 - 18:01)

To já bych se odvážila. Hele je to blbý pro holku,ale v takové situaci jsem nezažila, že by se mi někdo vysmíval nebo měl blbý invektivy. Lidí jsou vesměs ohleduplní a dokážou si představit jak by bylo jim . KLÁRKO....ve osm na maminku!

Holkočůr (Čt, 21. 1. 2021 - 17:01)

Ano ano. Připravím si propriety na osmou. Klárko, Lucko,..... KALÍME !!!

Ivan L. (Čt, 21. 1. 2021 - 17:01)

Já taky jdu s vámi

Kikina (Čt, 21. 1. 2021 - 17:01)

Tohle snad není ani třeba komentovat :0)

Úúúü (Čt, 21. 1. 2021 - 16:01)

Bóžínku, Sluníčko, mě omejou....

G. (Čt, 21. 1. 2021 - 16:01)

Kromě Pavkola se tady maskuje Ne jakou dobu "úspěšně" i Nona. To pro ty její obdivovatele, že i její působení zde je přinejmenším velmi zajímavé....

Dotaz (Čt, 21. 1. 2021 - 15:01)

Kláro umíš to taky? Už si to s Liborem zkusila?

Návštěvník (Čt, 21. 1. 2021 - 15:01)

Tady se zase řeší píčoviny.

Návštěvník (Čt, 21. 1. 2021 - 16:01)

Píčoviny? No tak to je snad téma diskuze.

Návštěvník (Čt, 21. 1. 2021 - 18:01)

a proč se vlastně používá to slovo P..a? Protože je peach anglicky broskev a ono to jako broskvička vypadá? :)

nona (Čt, 21. 1. 2021 - 18:01)

A víte že nejste dalek pravdě? :) Sice ne tím původem z angličtiny, ona AJ neměla u nás na vznik slov nějaký extra vliv, to spíš francouzština, tady zřejmě napoleonské války.Budu citovat moudré : ......Zcela speciální je historie slova píča. V Čechách bylo běžné v minulosti tímto slovem označovat sýkorku a v Praze malý dámský klobouk. Zdrojů, odkud se slova píča a píčovina prosadila do českých vulgarit, je víc. Jedna z indicií hovoří o citoslovci, které popisuje močení, tedy pí, nebo inspirace z francouzštiny, kde označení pro kočku, číču a kočičku La petite chatte se zvukově podobobá českému vulgarismu. .....:)

A (Čt, 21. 1. 2021 - 19:01)

ty máš Nono sýkorku nebo kočičku ? :)

nona (Čt, 21. 1. 2021 - 19:01)

Kdysi sem psala jistá Anonymka a ta neuměla smajliky. A tak vždy napsala: smích nebo velký smích. Takže za mě dnes velký smích.

Reklama

Přidat komentář