Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Návštěvník (Čt, 21. 1. 2021 - 11:01)

nevadí mě stačí takovéhle info hned mám po tom málem karambolu lepší náladu díky moc Lucko mysli si co chceš ale zlepšila si mi náladu měl jsem jí po té co mi napsala ta holka co mě varovala že se mi to zrovna nepovedlo pod psa

Lucka (Čt, 21. 1. 2021 - 11:01)

Tak jsem se vyčůrala na záchodě skoro jako tady Klára, protože jsem vstávala v devět a měla jsem kafe. No po kafi nám holkam to čůrá rychle. Tak a jdu něco dělat. Klárko myslím na tebe a pohlidám tě, žádný splín, bude dobře.

Holkočůr (Čt, 21. 1. 2021 - 11:01)

Napiš! Tady Je to o tom přece. Nestyď se. Ty jsi taková rázná.

Návštěvník (Čt, 21. 1. 2021 - 10:01)

Ještě k tomu psaní od záhadného Libora. Když teda nepíše nikoho jiného, než Kláru, jak do toho zapadá setkávání na pumpách, balíčky do Mikulášovic a jiné setkávání? Nemyslím tím "kluky z Mall". To je od někoho recese.

Návštěvník (Čt, 21. 1. 2021 - 16:01)

Napsat můžeš co chceš :-)

je to tak (Čt, 21. 1. 2021 - 11:01)

Konečně to někdo napsal, já taky nesdílím to nadšení a pochvaly nad tím co napsal. Zapomněl úmyslně na všechny ty jména, které se s Klárou jakoby setkávají, kupují domky v Mikulášovicích a posílají balíčky. Za mě palec dolů, lže, píše jich víc. A ještě dělá z lidí blbce, že ho napodobují.

On (Čt, 21. 1. 2021 - 11:01)

tím asi myslel, že ty ostatní tu už nepíše že už jsou pryč a zbyl jen Klára, Nikola, Míša a máma.

Návštěvník (Čt, 21. 1. 2021 - 11:01)

Já Liborovi věřím.

Pavkol (Čt, 21. 1. 2021 - 11:01)

já bych taky rád zůstal ale když každou chvíli udělám nějakou botu tak už mě tu bude brát jenom Lucka a Jana. a ostatní dvě na které jsem rád reagoval jsem asi vlastní vinou ztratil tak mi asi fakt nezbyde než do neděle vypadnout protože od příštíh o týdne budu mít volný už jen úterý pátek a víkendy takže budu muset myslet i na jiné věci. Naštěstí jsem dostal knížku o hokeji takže vím jak vyplnit volný čas až mě počítač přestane bavit

Pozorovatel (Čt, 21. 1. 2021 - 11:01)

K tomu jen dodám, setkání ano posunuté do současnosti. Tak jsem to pochopil.

Návštěvník (Čt, 21. 1. 2021 - 17:01)

A jak by to mělo být posunuté? Roky, měsíce, dny, hodiny?

Sledující (Čt, 21. 1. 2021 - 11:01)

To je možné, nicméně anonym má pravdu, musel je sem psát do současného příběhu. Má možnost to dovysvětlit.

Ivan L. (Čt, 21. 1. 2021 - 11:01)

To je zřejmé z textu. To že to vyvolává takové názorové polemiky je fajn. Libore, Kláro jen tak dál. Já vás žeru oba a věřím v dobrou budoucnost vaší maminky.

Návštěvník (Čt, 21. 1. 2021 - 10:01)

tak to jsem hodně zvoral dík za varování Jani

Jana (Čt, 21. 1. 2021 - 10:01)

Kdyby to šlo vymazat. Já se možná bojím víc za ní,ale loni mi odešla babička. Je to živé, pardon

Návštěvník (Čt, 21. 1. 2021 - 10:01)

Jani to jsem ale moula viď? asi bych si zasloužil i horší nadávky ale to už bych se opravdu musel jít zahrabat.

Jana (Čt, 21. 1. 2021 - 11:01)

Ne,dobrý. Já jestli můžu tak se večer připojím a připiju si na dálku na Klárčinu maminku s vámi . Je to v těch osm? Ono se říká, že společná pozitivní myšlenka a energie posiluje toho dotyčného na koho myslíme.

Návštěvník (Čt, 21. 1. 2021 - 11:01)

Jani já jí také připiju colou prootže alkohol nesmím abych nějak odčinil tamto nebyl to zlý úmysl ale to už se mi stává že něco řeknu nebo napíšu a uvědomím si to holt až ve chvíli kdy už to nejde vzít zpátky. ale díky že si mě varovala. Pokud budu ještě reagovat na některé komenty tak snad už budu opatrnější

No (Čt, 21. 1. 2021 - 11:01)

Pavkole,no tak. Ty nemáš žádnou hrdost ani sebereflexi. Jsi tady nahý jak maják.

Pavkol (Čt, 21. 1. 2021 - 11:01)

hrdost vím co je i když je asi teda fakt nemám ale co je to druhé něco jako pud sebezáchovy? nebo sebekritika?

Reklama

Přidat komentář