Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Lucka (Čt, 21. 1. 2021 - 10:01)

Hele, Klára to dá, že Klárko? Mamča to taky zvládne a my si na to dáme zase večer panáka, jo? Na její zdraví a žádný bulení !

Návštěvník (Čt, 21. 1. 2021 - 11:01)

Tak já teda taky ale alkohol nesmím tak jí připiju Colou

Hm (Čt, 21. 1. 2021 - 10:01)

Pavkol v přestrojení....vnímáte to? Ten se nezapře. Vítej chlape.

není proč (Čt, 21. 1. 2021 - 10:01)

sice už není nechutnej ale není proč ho vítat udělal jinou chybu ale rozsahem možná mnohem horší a větší

Návštěvník (Čt, 21. 1. 2021 - 10:01)

Se neboj myslím že pokud tím návštěvníkem byl Pavkol že po téhle chybě bude už muset vypadnout definitvně pokud je aspoň trochu soudnej a to on je já ho znám jen má někdy problém s tím odhadnout jaké jsou hranice což ho ale pochopitelně neomlouvá

Klára (Čt, 21. 1. 2021 - 09:01)

Teda nevím jaký bylo to ranní kafe, ale já jsem musela běžet čůrat už teď po prvni hodině a poslední minuty jsem už tlačila na židli nohy k sobě s rukou na pipince askoro bych se počůrala, ale stihla jsem to na záchod na vteřinku a pipinka se mi mohla tím tlakem učůrat jak se mi chtělo. Niki ta skončila o něco později a taky šla a taky dřív než včera a měla to rychlý, ale já to měla fakt kritický a čůrala jsem víc než ona a to se mi nestalo už dlouho tak brzy po ránu. Asi mě to víc rychleji odvodnilo.

Klára (Čt, 21. 1. 2021 - 10:01)

Máme ještě on line. Já vám všem pak odpovím někdy po poledni.

Návštěvník (Čt, 21. 1. 2021 - 10:01)

přeju ti ať s tvou maminkou dopadne dobře a doufám že tě ten smutný zážitek co jsem napsal Mikeovi naopak víc nerozhodil jestli ano tak to jsem nechtěl a omlouvám se ti

Jana (Čt, 21. 1. 2021 - 10:01)

Bojím se, že neúmyslně tím Kláru rozhodiš až si to přečte. To je hodně citlivý a po tom včerejšku.

Klára (Čt, 21. 1. 2021 - 07:01)

Včera jsme se opět s Liborem krásně spojili a on se vypipinkoval do mně, ale já jsem se neuvolnila úplně asi proto,že jsem měla s Nikou hodně bohatý den a ještě jsme pak mluvili všichni o tom novém bydlení a jak to všechno bude. Ale to nevadí, Libor mně nádherně naplnil pipinku láskou a já usínala šťastná a zamilovaná. Pomalu připravím snídani Libor chtěl jestli bych mu neudělala báječnou omeletu de slaninou sýrem a do toho trochu zeleného a to mám moc ráda a udělám to pro všechny. Vajíčka máme od tety a i od Helenky ještě a jsou domácí. Ráno jsem se vzbudila a chtělo se mi dost čůrat a Niki už šla taky a měla to hodně a rychlý z pipinky a já chvilku počkala až se vyčůrá a pak jsem musela okamžitě to pustit, chtělo se mi jak jsem čekala na Niki a slyšela jsem jak čůrá, tak se pak to v pipince stupňuje a stlačila jsem si jí a držela na chvilku rukou a vydržela jsem to. Mamča měla včera takový hlášky, že neví co bude a že jestli to nepřekoná tu nemoc a umře tak hlavně aby Libor byl na nás hodnej a aby jsme žili všichni v pohodě. Taky i proto mi to nešlo včera se vypipinkovat . Niki to taky nesla blbě a chvíli večer jsem byla u ní než usnula a ona se rozplakala v pelíšku a já skoro taky ale musela jsem být ta silnější. Niki už je ale dobrá a mamča už taky svítí a Libor se ještě vykuluje, ale přijde na snídani a ještě dnes bude pomáhat tomu novému majiteli, Emil se jmenuje,s tím dostěhováním . My budeme mít dopoledne on line školu, Niki má dvě hoďky a já taky ale dnes je čtvrtek a to je ještě videokonference . Jestli budu s Nikou o přestávce čůrat, a to chodíme většinou po desáté tak už soutěžit nebudeme.

Mike (Čt, 21. 1. 2021 - 07:01)

Klárko,neboj ,maminka to dá. Ale moje máma i táta taky mívali takový řeči to někdy starší lidi tak přemýšlí. Za čůráníčko děkuji,těším se na ještě hezčí!

Návštěvník (Čt, 21. 1. 2021 - 09:01)

Mikeu to si nenapsal úplně dobře samozřejmě všichni držíme palce ať to Klárčině mamince dobře dopadne. ale já ti uvedu p říklad měl jsem kamaráda který byl na operaci se zubama a museli mu provést tracheotomii adopadlo to špatně takže odešel na věčnost měsíc před svými právě 44tinami. A ry se nezlob Klárko a ničeho neděs uvedl jsem to jen jako zkušenost Mikeovi aby věděl jakej napsal blábol

Návštěvník (Čt, 21. 1. 2021 - 09:01)

Starší ve 44? Ty bláho, chci tě vidět až ti tolik bude, jak si budeš připadat starej.

Návštěvník (Čt, 21. 1. 2021 - 10:01)

Je to tak, věk je relativní. Sám si vzpomínám, když jsme byli s kámoši na jedné pracovní akci, všichni kolem 30, ale jeden prozradil, že má zrovna narozeniny 40. Byl nejstarší. A všichni jsme neuvěřitelně koukali, jak je starý. A byl to jen tak malý rozdíl.

Holka (Čt, 21. 1. 2021 - 07:01)

Já jsem si včera přečetla jak jsi odpovídala na Karlův dotaz o čůrání, když máš měsíčky a je to skutečně tak a já to mám stejný. Jenže bych to neuměla tak hezky popsat. Jsem o rok starší než ty a mám ještě sestru o tři roky dolů. Nás obě to baví to číst, ale s tou maminkou to bude dobrý, co ty myslíš ? Můžu se někdy přidat a napsat až budu mít zajímavý zážitek s čůráním? Ráno to zajímavý není, to máme každá podobný.

Návštěvník (Čt, 21. 1. 2021 - 08:01)

A nějaký zážitek z minulosti spojený s čůráním ty nebo obě nemáte,? A jak se jmenuješ Holko, Holky ?

Holka (Čt, 21. 1. 2021 - 09:01)

Měla jsem tři kluky. Prvnímu se nejvice líbilo, když čůrám a tomu současnému taky. Když jsme byly ještě hodně malý holky tak to bylo jinak a čůraly jsme normálně i před klukama, ale pak jsem se už víc styděla jak jsem byla větší. Až v šestnácti pak s mým prvním klukem. Byl jako tady ten Bertík. Stále mě prosil, až jsem s ním pak chodila čůrat na záchod i když jsme byli někde venku. On si to natáčel na mobil a pak to ukazoval kamarádům a já ho nechala a řekla jsem to doma a otec si za ním došel a pohrozil mu soudem. Teď mám kluka, ale jsme na jedné vlně. Milujeme se a líbí se mu jak čůrám, ale nemusí to mít pokaždé a je to hezká hra s ním. Já jsem Veronika, ségra Vanessa.

Návštěvník (Čt, 21. 1. 2021 - 09:01)

Veroniko a jaký máš názor na Kláru. Je jen o rok mladší než ty. A máš nějaký zážitek s čůráním třeba na neobvyklém místě nebo vtipný nebo naopak nepříjemný?

Holka (Čt, 21. 1. 2021 - 10:01)

Názor na Kláru tady jak čtu mám hezký a strašně se mi líbí jak to píše, až bych se někdy červenala. Ale bojím se o maminku a jsou tam pasáže, kdy jsem taky u toho brečela. Nelíbí se mi jak to Libor rovou pije, když Klára čůrá. To je hnusný a to bych se pozvracela kdybych to měla pít. Zážitky mám různé, ale promyslím to jak to napsat.

Návštěvník (Čt, 21. 1. 2021 - 10:01)

Děkuji za rychlou odpověď. Jsem zvědavý na to s čím se svěříš. A sestra Vanessa má taky nějakou podobnou zkušenost s klukem a močením ? Napsala by?

Reklama

Přidat komentář