Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Návštěvník (So, 30. 1. 2021 - 12:01)

Taky nechápeš nadsázku?

Jenda (So, 30. 1. 2021 - 12:01)

To co psal Návštěvník (škoda, že se nepodepsal aspoň nějakou značkou, aby se dal odlišit), v několika příspěvcích, na obhajobu Pavkola, s ním naprosto souhlasím. Každý jsme nějaký, Pavel bude asi trochu i autista. Ale má docela slušné vystupování, nikoho neuráží, jeho písemný projev je uspokojivý. Je fakt, že je až moc ukecaný. Ale máme ve společnosti taky handicapované lidi. Nejvíce poznatelné jsou s tělesným postižením, a jsou pro ně rúzné úlevy, např. vyhrazená parkoviště a jiné, které naopak někdy ztěžují život zdravým. Ale ve fungující sociální společnosti to tak je, a je to dobře. Nemůžou se ti, kterým Pavkol tolik vadí, nad tím povznést a ignorovat ho? Když jim tolik vadí? Stejně jako když na přeplněném parkovišti jsou místa pro invalidy prázdná, ale já je nechám volné? Přál bych mu, aby to setkání s Bárou se stalo, a když jí to nedělá potíže, tak aby mu ukázala po čem touží. A aby se z nich stali opravdoví kamarádi.

Klára (So, 30. 1. 2021 - 12:01)

Nakonec se rozdělíme. Libor odveze na dům věci a pojede s mamčou a já s Nikolou zajedeme na chaloupku. Lucko, to víš, že se najdeme v téhle diskuzi a večer si připijeme rády. Je tady už bez sněžení a tak to ujedeme snad v pohodě. Zatím čůráme jen na záchodě a asi se radši ještě vyčůráme než pojedeme i když se mi moc nechce, ale zkusím to. Ale máme kafe i i Nika si dala teď po obědě a tak si myslím, že se nám pipinka naplní a bude tlačit na vyčůrání. K Pavkolovi bych chtěla podotknout, že se Báru zaslouží a Báře chci poděkovat taky za její kladnou reakci na mne. Pavkole, myslím, že by sis měl povídat pouze s ní a pak to bude pro tebe přínosem. Držím vám oběma palce. Za chvíli asi vyrazíme. Těším se, ráda řídím bez Libora, je to hloupý, ale já mám k němu nějakou obavu, že on to umí líp a bojím se ,abych něco nepokazila, ale on je pohodář a podporuje mě ale stejně je tam trochu nejistota.

Návštěvník (So, 30. 1. 2021 - 12:01)

Myslím, že to Klárko zvládneš a budeš brzy vyježděná a jezdíš opatrně jak jsem pochopila. Rozumím ti o tom pocitu větší svobody a jistoty, když řídíš sama a Nikola je ještě malá, aby ti do toho mluvila. Zkuste se opravdu vyčůrat na pumpě a ne venku, je to menší riziko. Ještě se načůráte venku až bude teplo.

Ondra (So, 30. 1. 2021 - 12:01)

A bylo včera večer nějaké "pipinkování". Psala jsi, že byl Libor hodně naladěn na tyto věci po tom, co jste spolu čůrali....

Návštěvník (So, 30. 1. 2021 - 12:01)

Ono je to jedno, jestli se tu píše o hovnech nebo chcenkách, v tom problém nevidím. Jen byla snaha mu otevřít oči, že se sem lidi chodí bavit a nemůže to brát vážně. A pro něj je to celodenní náplň asi nedělá nic jiného kromě pár hodin v té chráněné dílně.

Návštěvník (So, 30. 1. 2021 - 12:01)

Jo v tomto máš pravdu, ale opět otázka co s tím? Jak sám píšeš respektive psal on sám s tou dílnou. To myslím samo o sobě hodně vypovídá. S tou náplní to máš také těžké, co tu tak psal, tak mu zemřel nějaký kamarád a s tím jak ho známe je mi úplně jasné, že hromadu přátel mít nebude, možná to byl dokonce jediný. Ikdyž tu jmenoval něco málo té Báře, tak neznám všechny jeho zájmy, ale dlouhodobě se zmiňoval vlastně pouze o MHD nebo tramvajích. Tomu by se teoreticky věnovat mohl, ale ta fascinace potřebami je asi o dost silnější navíc tomu být tady se může věnovat i v té dílně chvílemi narozdíl od projíždění se T3kou. No a to, že to nemůže brát vážně mu vzhledem k tomu výše uvedenému, že to pro něho je vlastně život půjde vysvětlit opravdu velmi těžko, možná vůbec jestli je z těch lidí, kteří nedokáží chápat rozdíl mezi pravdou a nadsázkou, což jsou obvykle tuším autisté nebo něco takového, zkrátka lidé co nedokáží poznat vtipy, sarkasmus a další.

Návštěvník (So, 30. 1. 2021 - 11:01)

Kolega návštěvník nepochopil, že tohle vlákno je jen pro silné jedince, kterí umí vyhodnotit o co tady jde.

Návštěvník (So, 30. 1. 2021 - 11:01)

Já to chápu spíš, že se mu tady snažite pomoct.

Bára (So, 30. 1. 2021 - 11:01)

Už to je,moč světlá a kdyby ses díval tak bys viděl pipinu jak to z ní proudí přímo. Mám kalhoty punčochàče a kalhotky růžové dnes. Až se sejdeme, zmizime odtud a budeme spolu v kontaktu jinak. Já tu taky nemohu být přišpendlená celý den,ale občas sem přijdu a odpovím ti. Na ostatní se opravdu vykašli a nereaguje na ně. Renata má pravdu. Příliš kecáš o ničem. Já taky nereaguji na ostatní. Včera jsem mimořádně oslovila a podpořila Kláru, ale já jsem tu pro tebe a ten příběh z Mimoňě čtu, ale na ostatní nrreaguji. Proč bych měla?

teď raději bez… (So, 30. 1. 2021 - 15:01)

tak dík že se nezlobíš jsem rád že bylo ráno i to druhé ale fakt tu budu minimálně. I když jsem si to notně zavinil sám tak se mi nelíbí jak ně deptají jenom proto abych vypadl. Proto se nezlob Barunko kdybych na tebe teď reagoval méně častěji než dosud i kdyby měl tem s tím :)) pravdu jsem rád že aspoň ty jsi mě podporovala a chápala. Hele já ti to řeknu takhle jim vadí že se tě kromě čůrání ptám na to druhé mě zas vaděj ty (kromě holky 16 - ta za to nemohla) který tady píšou o otm třetím o té potřebě která nám jde holt z pusy když je nám špatně a taky neříkám nic. Dobře budu se to snažit omezit a krotit a krom tebe o tom druhém s nikým nemluvit ale až do doby než se uvidíme sem brouzdat občas musím abychom se vůbec mohli nějak dohodnout

Bára (So, 30. 1. 2021 - 16:01)

Ok,já sem taky přijdu jenpárkrát za den. Budu tady pro tebe. Nevím, že by tady někdo psal o tom dalším a když tak jedině Klára a okrajově a velmi decentně a to mi vůbec nevadí. Spíš mi vadí ty sprostý komentáře. Přijdu sem ještě večer.

Pavkol (So, 30. 1. 2021 - 16:01)

tak ještě jednou dík za to ráno udělala si mi moc velkou radost.

Návštěvník (So, 30. 1. 2021 - 16:01)

To je takové milé :)

PS předpokládám, že i pár dalším

Návštěvník (So, 30. 1. 2021 - 16:01)

tím chceš naznačit že co se týče alespoň četby o tom že tu nejsem jedinej milovník resp. zastánce abych to neříkal blbě obojího???

Návštěvník (So, 30. 1. 2021 - 11:01)

Opět ta šílená nesnášenlivost? Proč pro pána krále? Žij a nech žít, ať se každý ptá na to, co ho zajímá a každý ať odpovídá na to, co chce. Tak jako on podle vás nemá "právo" tady psát o tom, o čem chce tak vy nemáte jediný důvod určovat, co on bude nebo nebude dělat. Upřímně když nedokážete pochopit, že je jaký je a jiný nebude, tak si nemáte vůbec co vyčítat. Renáta taky působí jen jako nějaký nástroj ve snaze narovnat diskuzi jestliže zde nikdy nebyla a jen co se Pavkolovi dopřeje trochu štěstí se zjeví a dá mu to zase pěkně sežrat...at jsi nebo nejsi reálná je to tvůj názor, že by to neměl chtít vědět, ale on to má jinak, ty nejsi on a nikdy ho nepochopíš, ale to opravdu není důvod k tomu mu psát tohle. Neříkám, že to je běžné, co se mu líbí není, vy s tím ovšem nic neuděláte a narovinu každý z vás má nějakou hnusně leč pravdivě napsáno uchylku a vyčítá vám ji někdo? Jednou pro vždy se smiřte puritani s tím, že na světě existují i lidé, kteří nejsou jako většina a nikdy nebudou. Věřím tomu, že někomu pěkně leží v žaludku a má děsnou potřebu psát neustále rádoby za něho, což také není úplně ok, tak laskavě šoupejte nohama a každý se bavte o tom, co vás zajímá.

Olda (So, 30. 1. 2021 - 11:01)

To,že za něj někdo píše se mi taky nelíbí,ale každej si chceme přečíst k danému tématu,to na jedno vlákno budem psát o všem a než si nakdu co mě zajímá,tak to budu hledat celý den,proto ty témata nesou své nazvy a najedu si na to,které me zajímá

Návštěvník (So, 30. 1. 2021 - 12:01)

V tomto ti rozumím, ale co má tedy dělat? Chodil na témata, která se týkala toho, co ho zajímá, ale díky nejrůznějším odpůrcům a netolerantum, kteří nejdřív dobrovolně vlezou do diskuze o tématu, s kterým mají problém a následně tam píšou, co píšou tyhle diskuze prakticky zahubily a on tak jako ty, když chodíš sem to prostě potřebuje a nemůže bez toho asi být najednou byl místo fungující diskuze v místnosti, kde se psali jen nesrozumitelné bláboly plné gramatických chyb, hnusné nadávky a někdo si z něho neustále dělal legraci, psal za něho podobně jako tady ačkoliv mu mohlo být zřejmé, že on to nedokáže ani pochopit. Pak zřejmě objevil tohle téma, které tomu je blízké a viděl, že tady je svět v pořádku, lidi si tu v zajemne bez urazeni se aktivně píšou a chtěl se také zapojit. Do toho se tu a tam v tom příběhu objeví ta a ta dělala to druhé a to pro něho, když je to jak se zdá základ jeho života je strašně silný signál nebo impuls k tomu se o to zajímat, vidí že se tady o tom mluví a on se přirozeně začne ptát když ho to zajímá. Věřím tomu, že kdyby fungovala ta vedlejší diskuze a psala mu o tom nějaká holka nebo možná lépe holky tam, že mu to bude stačit, bude relativně šťastný a to hlavní z toho pro tebe nebude psát sem a tady bude pouze to, co ty hledáš. Ale jak tohle zařídit? No jestli jsi kouzelník můžeš to zkusit.

Pavkol (So, 30. 1. 2021 - 11:01)

aha takže jestli si celou tu dobu ze mě dělal někdo p...l tak to teda fakt mizím

Návštěvník (So, 30. 1. 2021 - 11:01)

A takhle to tady budeš mlejt zase celej den

Reklama

Přidat komentář