Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Holka 16 (So, 30. 1. 2021 - 18:01)

Za sebe. Byla jsem čůrat od rána pětkrát z toho čtyřikrát se mi chtělo nutně a jednou než jsem byla venku tak málo aby se mi nechtělo venku. Myslím, že Klára není víc učůráná než já, Nikola možná trochu víc.

Návštěvník (So, 30. 1. 2021 - 17:01)

Hlavně dávej sestře velkou slivovici! Ty jsi opravdu nezodpovědná holka. Nejen s tím
čůráním venku. Víš co to s ní udělá? V lepším případě se opije a usne, v horším bude zvracet a budeš ji zase hlídat celou noc.

Návštěvník (So, 30. 1. 2021 - 17:01)

to je fakt pokud už je v pubertálním věku tak je v jejím věku slivovice leda tak na akné a to ještě jen potřít zvenku :)

Mike (So, 30. 1. 2021 - 17:01)

Klárko, fantazie! Jsem se úplně dodělal.

Jana (So, 30. 1. 2021 - 17:01)

Krásně jsi to zvládla. Jsi samostatná. Večer si dám taky na vás. Byla jsem venku s holkou a nakonec jsme taky vykonaly potřebu do sněhu. Ona už měla problém a je ještě menší tak se nic nedělo a já to udělala s ní. Daleko nikdo nikde a hned nám bylo dobře. Pro zvědavce- šlo jen o malou potřebu.

Návštěvník (So, 30. 1. 2021 - 17:01)

Palec nahoru za to objasnění nakonci! A kdo ví třeba někdy dojde i na tu druhou. O:)

Jana (So, 30. 1. 2021 - 17:01)

Kdyby došlo na tu druhou, o ní bych nepsala. A jestli chceš podrobnosti o té malé, podívej se na videa s močícíma holkama, muž mi to ukazoval a teda nic moc zajímavého pro ženskou. Normálně jsem si dřepla a pustila to s úlevou. O holce psát nebudu, to je ještě dítě.

Návštěvník (So, 30. 1. 2021 - 18:01)

to je správné že píšeš jen o sobě a tobě je kolik? píšou jsem dvě holky vě věku 24 a 25 a pak možná ty ostatní o něco mladší zajímá mě to jen z toho hlediska jestli ty si starší než ty dvě prostě jestli si v tomhle ohledu zvedla laťku nic víc zatím nehledám neboj

Návštěvník (So, 30. 1. 2021 - 18:01)

Jistě starší když má dceru a i její reakce byla taková více od zralejší báby.

Návštěvník (So, 30. 1. 2021 - 18:01)

proto mě to zajímalo jen tak ze zvědavosti jinak mi to muže být ukradený když v tom o co mi šlo a jde mě už tady jeden člověk chápe a to je Bára

Návštěvník (So, 30. 1. 2021 - 16:01)

To určitě nejsi. Podle příspěvků odhaduji, že si to rádi přečtou tak dva až tři další diskutující pokud to z jejich strany není nějaká recese, ale nevypadalo to.

Návštěvník (So, 30. 1. 2021 - 16:01)

ten dotaz byl na tebe pokud u toho ještě jsi

čistě jenom dotaz (So, 30. 1. 2021 - 16:01)

aha takže jestli tomu správně rozumím tak chyba není v tom že bára o tom napíše a já napíšu skvělý, ale že u těch který jsou na to skoupé se někdo na to dovolí zeptat? prostě nechat je ať (pokud budou chtít) t o tom napíšou sami bez ptaní tak jako třeba dneska právě Bára? CHápu tě správně?

Návštěvník (So, 30. 1. 2021 - 16:01)

Na to ti musí odpovědět ti, kteří v tom tu chybu vidí. Já ti můžu říct pouze to, že nemůžeš nikoho nutit, ale zeptat se můžeš pokud nepůjdeš přes zákony kohokoliv, jen se nesmíš divit, že většina bude reagovat špatně a bude si o tobě myslet ošklivé věci, to už je hold součást toho, co se ti líbí. Situace, že se nebudeš ptát a ony ti o tom sami napíši od sebe je sice ideální, ale také nereálná neboť o tomto asi jen tak někdo nezačne, ani ta Bára by ti o tom nenapsala kdyby nevěděla, že ti to udělá radost, běžně o tom 100% nikomu neříká, pravděpodobně jsi první.

Návštěvník (So, 30. 1. 2021 - 16:01)

aha tak díky za vysvětlení a jsem rád že existuje aspoň někdo kdo mi to dokáže vysvětlit klidně díky moc

Návštěvník (So, 30. 1. 2021 - 13:01)

Stejně si myslím, že holky budou čůrat i v tý zimě venku. Zajímalo by mě kolikrát za den vlastně musí dojít na záchod ,když jsou tak učůraný.

Holka 16 (So, 30. 1. 2021 - 14:01)

A proč by nečůraly venku, když se jim chce? Já se taky vychčiju venku když potřebuju a mám soukromí a může být i zima.

Bára (So, 30. 1. 2021 - 13:01)

Pavle jak je? Já jsem doma chci se přinutit dělat na té seminárce,ale dnes to nedám. Dovezu mámě maso a zase sem zajdu až se vrátím.

Sluníčko (So, 30. 1. 2021 - 12:01)

Já taky jenom ptáčky a na krmítku jsou a koukám na ně. My na chaloupku pojedeme až bude teplo a taky jsem čůrala už dvakrát a hezky hodně jako ty Klárko . Chtěla bych se tam k vám podívat taky ale je to daleko a až premluvím rodiče až bude teplo.

A (So, 30. 1. 2021 - 14:01)

Jak to máš ty? Rozhahuješ si při močení pysky? jenom ty vnitřní nebo i vevnitř. Klidně se rozepiš.

Reklama

Přidat komentář