Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Návštěvník (So, 30. 1. 2021 - 12:01)

V tomto ti rozumím, ale co má tedy dělat? Chodil na témata, která se týkala toho, co ho zajímá, ale díky nejrůznějším odpůrcům a netolerantum, kteří nejdřív dobrovolně vlezou do diskuze o tématu, s kterým mají problém a následně tam píšou, co píšou tyhle diskuze prakticky zahubily a on tak jako ty, když chodíš sem to prostě potřebuje a nemůže bez toho asi být najednou byl místo fungující diskuze v místnosti, kde se psali jen nesrozumitelné bláboly plné gramatických chyb, hnusné nadávky a někdo si z něho neustále dělal legraci, psal za něho podobně jako tady ačkoliv mu mohlo být zřejmé, že on to nedokáže ani pochopit. Pak zřejmě objevil tohle téma, které tomu je blízké a viděl, že tady je svět v pořádku, lidi si tu v zajemne bez urazeni se aktivně píšou a chtěl se také zapojit. Do toho se tu a tam v tom příběhu objeví ta a ta dělala to druhé a to pro něho, když je to jak se zdá základ jeho života je strašně silný signál nebo impuls k tomu se o to zajímat, vidí že se tady o tom mluví a on se přirozeně začne ptát když ho to zajímá. Věřím tomu, že kdyby fungovala ta vedlejší diskuze a psala mu o tom nějaká holka nebo možná lépe holky tam, že mu to bude stačit, bude relativně šťastný a to hlavní z toho pro tebe nebude psát sem a tady bude pouze to, co ty hledáš. Ale jak tohle zařídit? No jestli jsi kouzelník můžeš to zkusit.

Pavkol (So, 30. 1. 2021 - 11:01)

aha takže jestli si celou tu dobu ze mě dělal někdo p...l tak to teda fakt mizím

Návštěvník (So, 30. 1. 2021 - 11:01)

A takhle to tady budeš mlejt zase celej den

Návštěvník (So, 30. 1. 2021 - 11:01)

Dneska už mizíš po třeti

Návštěvník (So, 30. 1. 2021 - 11:01)

Zmizni uz a bude tady zase klid

Návštěvník (So, 30. 1. 2021 - 11:01)

A další, výborně. Pavkol je jaký je a ty máš také problém - jsi sobec. Ty chceš mít klid a on ať jde do háje, protože se ti nelíbí, co jeho fascinuje viď? Ne tebe také nikdo nevyhání. Možná, že kdyby jsi na jeden jediný den mohl být v jeho kůži s jeho povahou, myšlením a vším, tak by z tebe pak byl jiný člověk s pochopením, ale to sobci nemají v tom zase chápu já tebe.

Návštěvník (So, 30. 1. 2021 - 11:01)

právě proto to tentokrát s tím koncem nejpozději zítra protože ještě čekám na reakci Báry myslím už tentokrát opravdu vážně

Návštěvník (So, 30. 1. 2021 - 11:01)

Zak si řeš hovna s virtuální Bárou, než by jsi se trocu namáhal a někoho si v životě našel na vztah. Nazdar.

Návštěvník (So, 30. 1. 2021 - 11:01)

To je taky názor. Znáš ho osobně? Víš jaký je? Víš houby, ale hlavně že mu radíš, jak to má udělat. Všichni si tu notujete, jak je divný a nemocný a pak si představujete, že takový člověk si mávnutím proutku někoho najde? No on by určitě rád, ale prostě to nedokáže jako většina, takže tento příspěvek je dost k ničemu kromě další rány pro jeho už tak mizerné sebevědomí, tímto mu opravdu nepomůžeš se usadit v reálném životě, přesně naopak.

Pavkol (So, 30. 1. 2021 - 10:01)

aha rozumím neptat se na takové věci ani báry chápu

Návštěvník (So, 30. 1. 2021 - 10:01)

Pavlkol psal že je mu 46, lidi nedělejte si z něj srandu, nechte ho být, není vpořádku.

Kasanova (So, 30. 1. 2021 - 10:01)

díky moc tady mi opravdu věří jenom Barunka. myslíš že by mi prospěla zněna nicku nebo mám vystupovat jen jako návštěvník? co by si mi poradil ty? ano úplně normální nejsem ale úchyl taky ne . jen mi dělalo dobře že Barunce nevadí má zvědavost tak jsem vůči ní byl otevřený a ptal se na vše.

Bára (So, 30. 1. 2021 - 10:01)

Brzy půjdu na malou. Popíšu ti to pak.

Návštěvník (So, 30. 1. 2021 - 10:01)

Najdi si nějakou paní, ať máš normální náplň života a normální starosti a neřešíš jen sebe a virtuální hovna. Tihle lidé sem přijdou a zmizí a většinou je vše jinak. Ty tím tady žiješ a to je k ničemu. Jenže ty si nedáš poradit.

Návštěvník (So, 30. 1. 2021 - 11:01)

Tohle je alespoň napsáno v dobrém a neútoční to na něho. Souhlasím s tímto názorem, ale obávám se, že pro něho je opravdu velmi těžké si někoho najít. Podle toho jak ho tady za ty roky známe je to člověk dost se odlišující, zajímající se o úzký okruh věcí, které obecně nezajímají téměř nikoho a vybrané většinu vyloženě odpuzují, k tomu nějaká úroveň inteligence a možnosti chápání chování ostatních...tohle je dost problém a bohužel to těžko ovlivní.

Pavkol (So, 30. 1. 2021 - 11:01)

ale dám sbohem báro asi to pro nás dva bude nejlepší tobě věřím ale když už je to mojí vinou zase tím po****ým navrch tak nemám co bych tu pohledával. Nemá cenu se litovat zavinil jsem si to sám ale za daných okolností je na čase odejít. Jsi jediná kdo mi to ještě může rozmluvit a zabránit mi v tom. Záleží na tobě

:)) (So, 30. 1. 2021 - 11:01)

žádná Bára neexistuje, je to jenom nick pochop to už. Všichni ti to píšou a ty jenom meleš dokola.

Návštěvník (So, 30. 1. 2021 - 10:01)

Myslím že lépe si mi to říct nemohl můžu si za všechno co se přohodilo sám ale sbohem. jenže jak se dozvím jestli to bára myslela vážně a bude-li se chtít vidět kdybych jsem od února ani nepáchl. Prostě najít si někoho u nás dejme tomu tak vě věku 35 - 40 a nesnažit se o to tady kor způsobem akým jsem to předvedl ani nevíš návštěvníku jak ti rozumím. Mrzí mě to báro ale fakt mizím a končím protože sice dál bych si s tebou asi mohll psát ale musel bych dodržet že už ani s jíťoou ani s nikým jiným ale kromě návštěvníka v 10:49 a tebe by mi to asi nikdo jiný nevěřil. a já se jím ani vzhledem k tomu jak jsem se tu choval nedivím

Olda (So, 30. 1. 2021 - 11:01)

A zase dokola,jak tě ten a ten chápe a už zase odcházíš,ale budeš to tady zasírat dál hovnama a těma blbejma kecama,Renata má pravdu,,že todle se už nedá číst ty jájisto a nezapomeň se zase litovat

Pavkol (So, 30. 1. 2021 - 10:01)

zeptám se tě jinak udělala si tu výjimku dneska naposledy nebo jí jednu týdně budeš dělat vždycky, To víš že ti věřím ty jsi jediná kdo mě tady drží nad vodou. nejradši bych od února vypadl ale když na sebe nemáme jinej kontakt ani mail ani mobil tak tu zatím zůsat musím

Reklama

Přidat komentář